Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Jak nie robiłeś. Wcześniej pisałeś że coś pobrałeś i zainstalowałeś. Plik romu nazwany OTA to też recovery tylko mniejszy tzwn aktualizacja przyrostowa przeznaczona w tym przypadku dla tych co mają obecnie 12.0.2. Zawsze bezpieczniejsze jest pobranie pełnej wersji recovery i przy pełnej wersji nie ma znaczenia jaką masz obecnie. Pełną recovery można instalować na wszystkie wcześniejsze.
  2. Na chińskim nie wszystkie urządzenia globalne działają, przynajmniej z oficjalnym MiHome. Zmieniasz ustawiając region w MiHome.
  3. To raczej przypadek. Nie ma racjonalnego wytłumaczenia takiego zachowania. Chyba że za wcześnie odłączasz ładowanie i nie dobija do pełna akumulatora.
  4. Ciekawe czy nie ściemniają. Daj znać jak odblokują.
  5. Pisałem że nie zainstalujesz wycofanej wersji. Szkoda czasu. Ci co mają, dostali przez ota, albo instalowali zaraz po wydaniu przed wycofaniem.
  6. Ty masz najnowszą. Były dwie nowsze, obydwie wycofali. Jakieś powody ku temu były. Nawet jakbyś bardzo chciał, to wycofanej wersji nie pozwoli zainstalować.
  7. Raczej nie. Musi się skomunikować z chmurą.
  8. Jest u nas coś takiego? Mam dwie kamery Mi i dwie Yi. Wszystkie mogą nagrywać "ciągle" w pętli na SD. Karta 8 GB wystarcza na 24h w HD i 48h w sd. Niestety ostatnio kupiona Mi magnetic mount po aktualizacji oprogramowania ma problemy z odtwarzaniem nagrań z sd, ale to inna kwestia a nagrywać nagrywa.
  9. Na kartę SD chyba każda.
  10. Długość klucza (hasła), użyte znaki też mogą mieć znaczenie. Najlepiej same cyfry i litery bez znaków specjalnych. Jeszcze raz go zresetuj, przybliż do routera.
  11. Raczej nie będzie działać. To jest Tuya i ich apka tylko to obsłuży, ale nie obsłuży termometrów Mi. Aqara nic nie zmieni, tym bardziej że Hub Aqary nie obsługuje ble i termometrów Mi bluetooth nie obsłuży. Jedynie czujnik temp po zigbee bez wyświetlacza. Jedną apką tego nie zepniesz. Do sterowania ogrzewaniem to Tuya Smart jest zdecydowanie lepsza od MiHome. Niestety tam też na serwerze europejskim wiele rzeczy nie działa, a chiński laguje.
  12. A wyświetlaj wyskakujące okna zaznaczone?
  13. A jakie szyfrowanie? Musi być tylko WPA2, nie może być WPA/WPA2.
  14. Plus taki że odblokowany bootloader i można w tym trybie wgrać twrp i rom ponownie. Tylko jak nie masz doświadczenia to będzie trudne. Ponownie MiCenter? Wgrywanie custom romu jak się na tym nie zna jest niestety trochę bez sensu.
  15. Problemem nazywasz to że telefon wg specyfikacji jest na jedną kartę SIM i nie działa z oficjalnym romem dual SIM? Przecież nawet tackę ma na jedną kartę. Problem może mieć ktoś kto tego nie doczytał. Tylko to nie problem Xiaomi.
  16. A skąd taka nazwa pliku recovery, z kropkami, myślnikami? Zmień na jakąś krótką, normalną np. twrp.img. Może to jest problemem.
  17. A ja myślę że tak. Miałem podobne objawy w dwóch telefonach po głębokim rozładowaniu osłabionych baterii.
  18. Wymienić baterię?
  19. Tak, twoje recovery to twrp.
  20. Czytałem o tym. Kalibracja chyba niewiele pomoże bo odczyty barometru "pływają" i mają dużą bezwładność. Możliwe też że sam czujnik reaguje na temperaturę (nie tylko ciśnienie). O źle działający danych wysokościowych i tutaj jest kilka wpisów. Jeden z sugestią przeczyszczenia otworu barometru, u mnie nic to nie zmienia. Dane wysokościowe na co dzień nie są mi potrzebne (Mazowsze płaskie jak stół). Sprawdziłem kilka razy działanie z czystej ciekawości i to jest nieporozumienie. Możliwe że przy większych różnicach wysokości te dane były by wiarygodniejsze.
  21. To przeciągaj na pulpicie nie z szuflady. Z szuflady domyślnie robi skrót na pulpicie.
  22. Jak uruchomisz trening z zegarka to powinien. Barometr ma. Ale jak działa tak jak w zwykłym Bip-ie to niewiele warte. Spacer 3,5 km po zupełnie płaskim. Początek w tym samym miejscu co koniec, a wykres wygląda tak. Mój dom zapadł się 30 metrów, zupełnie od czapy.
  23. Nijak. Dialer Googla tak ma.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...