Jump to content

kpietrek

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kpietrek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tak faktycznie. Pomyliłem modele pisząc tu na forum. Proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
 2. Witajcie. Pokazało mi nową aktualizację i nawet mi ją pobrało. Natomiast gdy ma zainstalować zatrzymuje się na tym ekranie i reaguje tylko na Anuluj. Co to może być?
 3. Aż wstyd się przyznać. Było wyłączone debugowanie. Po włączeniu nazwa się zmieniła i BOŚ działa prawidłowo. Nawet McDonalds zaskoczył i działa prawidlowo. Dziękuję za wytrwałość i wyrozumiałość.
 4. Coś nie tak. Rozumiem, że chodzi o tą opcję Ukryj Magisk Managera. Nadaję mu nową nazwę i dostaję odpowiedź: "Błąd ukrycia Magisk Managera" Co to może być ??
 5. Zaglądam ale nie wiem o co konkretnie chodzi. Czy mam wykonać kolejne sposoby?? Dodam, że sprawdziłem i płatności GPay działają.
 6. Telefon: Mi CC9 Pro Premium Edition.Wersja MIUI: MIUI Global 12.0.2 Stabilna 12.0.2.0(QFDMIXM)Wersja Android: 10 QKQ1.190825.002Bootloader: odblokowany Udało mi się dodać kartę do GPay dziś ją przetestuje. Wykonałem do uruchomienia GPay - Sposób nr 1 tego poradnika. Ale nadal mam problem z aplikacją bankową. Chodzi o aplikację BOŚ Bank. Dorzucam zrzut z aplikacji. Czy mamy na to jakieś rozwiązanie? Niestety nic nie znalazłem na ten temat - może źle szukałem. Pomoże ktoś?
 7. Witajcie. Telefon: Mi CC9 Pro Premium Edition. Wersja MIUI: MIUI Global 12.0.2 Stabilna 12.0.2.0(QFDMIXM) Wersja Android: 10 QKQ1.190825.002 Bootloader: odblokowany Mam problem z płatnościami NFC: gdy dodaję kartę dostaję komunikat, że telefon ma root ... , Ja żadnego roota nie robiłem. Tel. już taki przyjechał z chin. Czy jedyne rozwiązanie na to flashowanie nowym softem? A może wystarczy tylko instalacja Magisk? Jeśli flashowanie podpowiedzcie którym softem najlepiej by rozwiązać ten problem? A może jest inny na to sposób?? Dziękuję za wszelką okazaną pomoc.
 8. Witam serdecznie. Nie wiem co to może być zauważyłem to niedawno a telefon używam od ok. roku. Wyciszam telefon rozwijając górne menu i klikając ikonę wyciszenia. Po ok. 10 min. telefon jest podglosniony. Nie wiem kiedy i jak się sam zglasnia. Czy jest jakaś opcja która może to powodować bez mojej wiedzy? Lub coś w ustawieniach? Orientujecie się? Załączam zdjęcie z konfiguracji mojego tel.
 9. Witajcie Skąd pobrać ADB/Fastboot żadne linki podawane na tym forum i portalu nie działają.
×
×
 • Create New...