Jump to content

kpietrek

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kpietrek

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aż wstyd się przyznać. Było wyłączone debugowanie. Po włączeniu nazwa się zmieniła i BOŚ działa prawidłowo. Nawet McDonalds zaskoczył i działa prawidlowo. Dziękuję za wytrwałość i wyrozumiałość.
 2. Coś nie tak. Rozumiem, że chodzi o tą opcję Ukryj Magisk Managera. Nadaję mu nową nazwę i dostaję odpowiedź: "Błąd ukrycia Magisk Managera" Co to może być ??
 3. Zaglądam ale nie wiem o co konkretnie chodzi. Czy mam wykonać kolejne sposoby?? Dodam, że sprawdziłem i płatności GPay działają.
 4. Telefon: Mi CC9 Pro Premium Edition.Wersja MIUI: MIUI Global 12.0.2 Stabilna 12.0.2.0(QFDMIXM)Wersja Android: 10 QKQ1.190825.002Bootloader: odblokowany Udało mi się dodać kartę do GPay dziś ją przetestuje. Wykonałem do uruchomienia GPay - Sposób nr 1 tego poradnika. Ale nadal mam problem z aplikacją bankową. Chodzi o aplikację BOŚ Bank. Dorzucam zrzut z aplikacji. Czy mamy na to jakieś rozwiązanie? Niestety nic nie znalazłem na ten temat - może źle szukałem. Pomoże ktoś?
 5. Witajcie. Telefon: Mi CC9 Pro Premium Edition. Wersja MIUI: MIUI Global 12.0.2 Stabilna 12.0.2.0(QFDMIXM) Wersja Android: 10 QKQ1.190825.002 Bootloader: odblokowany Mam problem z płatnościami NFC: gdy dodaję kartę dostaję komunikat, że telefon ma root ... , Ja żadnego roota nie robiłem. Tel. już taki przyjechał z chin. Czy jedyne rozwiązanie na to flashowanie nowym softem? A może wystarczy tylko instalacja Magisk? Jeśli flashowanie podpowiedzcie którym softem najlepiej by rozwiązać ten problem? A może jest inny na to sposób?? Dziękuję za wszelką okaza
 6. Witam serdecznie. Nie wiem co to może być zauważyłem to niedawno a telefon używam od ok. roku. Wyciszam telefon rozwijając górne menu i klikając ikonę wyciszenia. Po ok. 10 min. telefon jest podglosniony. Nie wiem kiedy i jak się sam zglasnia. Czy jest jakaś opcja która może to powodować bez mojej wiedzy? Lub coś w ustawieniach? Orientujecie się? Załączam zdjęcie z konfiguracji mojego tel.
 7. Witajcie Skąd pobrać ADB/Fastboot żadne linki podawane na tym forum i portalu nie działają.
×
×
 • Create New...