Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. FromWP

    Rozparowanie opaski

    Nie wiem jak to działa przez Gmaila. Możliwe że jak przez to samo konto Gmaila to tak. Trzeba sprawdzić.
  2. FromWP

    Rozparowanie opaski

    Tak wystarczy wgrać MiFita i zalogować się do tego samego konta.
  3. Viamind (Eurotel) salony mimarkt.pl
  4. Kłódka jest tylko na ekranie ostatnich aplikacji. Masz w panelu sterowania Przyspieszenie prędkości (boost speed). Wchodzisz w to, klikasz w ustawienia (zębatka prawy górny róg) i tam wyczyść pamięć cache gdy zablokowany "nigdy" Aplikacje z kłódką też tam masz pod Lock apps I z tego poziomu można również zakładać kłódki.
  5. Nic to autorowi w tym wypadku nie pomoże. A jak notatki z Miui to koniecznie z synchronizacją w chmurze.
  6. Jeszcze nieśmiertelna kłódka na ekranie ostatnich aplikacji i w panelu sterowania, przyspieszenie prędkości, wyczyść pamięć cache -nigdy.
  7. Spróbuj innej wersji notatek, nowszej może starszej. Notatki prawdopodobnie masz, tylko notes się wywala. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-notes/miui-notes-3-1-6-release/
  8. Jak miałeś synchronizację z chmurą to tak. Przez www i.mi.com
  9. Będzie Jak uwalisz telefon blokując bl na custom romie, nie będzie to miało żadnego znaczenia.
  10. Czasami działa. Play ostatnio reglamentuje agregację (przynajmniej w mojej okolicy). Łączę się z nadajnikiem który ma cztery obsługiwane pasma, sygnał Max, a agreguje sporadycznie. Sprawdzone na różnych telefonach i routerze LTE.
  11. Wykonanie, tak wystarczy, ale i tak zresetuje się do ustawień fabrycznych.
  12. FromWP

    Problemy z wyświetlaniem

    U mnie trzeba poczekać. Te poszczególne aplikacje pojawiają się że sporym opóźnieniem. Poczekaj na tym ekranie minutę, dwie, pięć. Powinny te aplikacje się pojawić.
  13. Tak, a najlepiej jej nie robić, bo po każdej ręcznej będzie to samo. Można ustawić cykliczną kopię w chmurze. Przynajmniej u mnie ta nie generuje problemów.
  14. Na pewno chodzi ci i cykliczny restart, a nie cykliczną lokalną kopię zapasową? Wykonanie tej kopii może powodować problemy przez ciebie opisane. Sam restart nie powinien.
  15. Z zablokowanym bl? Od kiedy. Tak, kiedyś można było (w trybie download) ale się skończyło.
  16. Tak działa. W aplikacji MiHome ustawiasz sobie jak ma się zachowywać po odłączeniu i ponownym włączeniu zasilania. Może pamiętać ostatnie ustawienia, albo możesz wybrać dowolne własne. Z tym Smart dimmerem może być problem, bo nie widać go w urządzeniach które można by było dodać w MiHome.
  17. Tak, kompas w BIP pokazuje wysokość. Tyle że działa jedynie jak jest uruchomiona nawigacja (aGPS) w BIP. Przy treningu uruchomionym z Zepp nawigacja ani barometr w BIP nie działa. Sprawdziłem archiwalne treningi jeszcze z MiBand2 z 2016 roku i danych wysokościowych brak. Nie wiem dlaczego u Ciebie jest wykres wysokości w Zepp, u mnie nie ma.
  18. Nie wiem. Wiem jak jest z Bip-em którego używam i ma czujnik ciśnienia. Jak uruchomię aktywność z poziomu Bip-a to mam dane wysokościowe, a jak z MiFita, czy Zepp, danych brak. Czyli te apki nie potrafią nawet skorzystać czujnika w zegarku. W Zepp adnotacja że urządzenie tego nie obsługuje.
  19. Zepp, czy MiFit nie potrafi odczytywać wysokości z map, a opaska chyba nie ma swojego czujnika ciśnienia atmosferycznego. Nic nie powinno pokazywać.
  20. Jak dodasz ją w MiFit zalogowany tym samym kontem Mi co w Zepp to powinna być widoczna. Sam Zepp może jej nie wykrywać.
  21. To wyłącz powiadomienia z GetApps w ustawieniach, aplikacje..... Ja to zupełnie odinstalowałem przez adb (pomimo tego że u mnie i tak nie działało).
  22. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/gauguin/ na 99% masz ten, nazwa kodowa "gauguin" (po nazwie romu).
  23. Kliknij kilka (chyba 10x) w logo wersji Miui w aktualizacjach to się pojawią zaawansowane opcje i możliwość wyboru lokalnej paczki. A to info jest stare. Każda "niby" beta tam opisana zmienia status na stable o ile nie wycofają i nie ma za dużo zgłoszeń o błędach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...