Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Arytmię można jak najbardziej wykryć bez holtera. A i EKG da się w miarę wiarygodne zrobić opaską, czy zegarkiem. Na razie nie Xiaomi.
  2. Jak najbardziej. Jak telefon sam zawisł to niezależnie od przyczyny naprawią w ramach gwarancji.
  3. Jak nie zapamiętuje twoich poprawek (zwiększenia jasności przy auto) to się nie da. Mogą to chyba naprawić tylko wraz z aktualizacją romu. W niektórych modelach (romach) to działa. Odpowiada za to Device health services. Można to uruchomić i zresetować ustawienia automatycznej jasności Launcherem aktywności.
  4. Miałaś 12.0.09, dostałaś 12.0.11, potem 12.0.13, a najnowszą 12.5.1 za chwilę dostaniesz jak masz Szwajcarię. Z regionem pl też byś dostała tylko trochę później. Chyba niektórzy juz dostali z regionem Polska. Nie wszyscy dostają w tym samym momencie, bo serwery mogłyby nie podołać. Sprawdź jutro i prawdopodobnie znajdzie. To są wbrew temu co napisał kolega takie same aktualizacje (dla tej samej linii romów, w tym przypadku global EEA) tylko często wydawane w różnym czasie dla poszczególnych krajów.
  5. Poklikaj kilka razy w Przywróć wartości domyślne w opcjach programistycznych, powinno się pojawić.
  6. Można, EEA. Tu linki, cały rom https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RKBEUXM/miui_VENUSEEAGlobal_V12.5.1.0.RKBEUXM_ba5bce7679_11.0.zip OTA https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RKBEUXM/miui-blockota-venus_eea_global-V12.0.13.0.RKBEUXM-V12.5.1.0.RKBEUXM-9a04415c08-11.0.zip
  7. Takie same jak w twoim obecnym, łącznie z polskim. To też global i można zablokować bootloader.
  8. Nie ma romu, nie ma linka. To Mediatek. Możesz jedynie oficjalny indonezyjski wgrać, będzie dialer z Miui i nagrywanie..
  9. Bez szyfrowania nie obsługuje. Szyfrowanie WEP traktuje jako sieć publiczną i też raczej nie obsłuży. Musi być WPA2.
  10. Np ten https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher
  11. Mam Ac2350, ale apka ta sama i powinno być podobnie. Na wszystkie odpowiedzi Tak. Dla mnie apka jest funkcjonalna, a żeby widzieć podłączone urządzenia, regularne, czy gości nie trzeba być połączonym z wi-fi.
  12. W szufladzie nie da się, na pulpitach tak. W poco launcherze chyba się nie da.
  13. Indyjskie, indonezyjskie obsługuje. Czasami VoLTE nie działa prawidłowo. Tu link do indonezji https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QGGIDXM/begonia_id_global_images_V12.0.4.0.QGGIDXM_20210211.0000.00_10.0_global_b3de584dae.tgz
  14. Motyw New planet ma te ikony podmienione i są ok. Wystarczy same ikony podmienić.
  15. Ale niekoniecznie dobre, Windows update nie jest nieomylne. Jaka wersja MiUnlocka? Otwórz folder MiUnlocka, uruchom w nim powershell (trzymając shift, prawy klawisz myszy i wybierz "otwórz tutaj okno programu powershell") a jeszcze lepiej cmd. Podłącz telefon w trybie fastboot i komenda "fastboot devices". Jak wykrywa telefon to sterowniki prawidłowe, jak nie musisz walczyć dalej.
  16. Jeszcze dostęp do powiadomień dla Xiaomi wear. A w samym zegarku nie ma opcji dnd (do not disturb)? Może to włączone, jak wszystko dobrze skonfigurowane.
  17. Inny router? Z twoim może się gryzie.
  18. W trybie głośnomówiącym w rozmowie tez normalnie? Sprawdź mikrofony w diagnostyce. Diagnostykę uruchomisz klikając 4 razy w wersje jądra w ustawienia, o telefonie, wszystkie parametry. Moze zapchany, albo uszkodzony górny mikrofon.
  19. Ani jedno, ani drugie nie ma tu znaczenia. Odblokowanie w Xiaomi to nie jest odblokowanie OEM. Debugowanie jest potrzebne przy działającym systemie, a tu podłącza się w trybie fastboot. Jak nie wykrywa tel w trybie fasboot to problem po stronie komputera.
  20. Tam też szukałem. Możliwe że to wynik jakiegoś błędu. Ten sam tel i rom.
  21. Mieli farta. Cała masa postów o źle działających czujnikach zbliżeniowych nie bierze się z niczego. Sam miałem w ręku kilka takich telefonów. Dodatkowo nawet jak w diagnostyce jest opcja kalibracji to z reguły tylko udaje że działa. Podobnie z czujnikami światła (automatyczna jasność). Jak powiesz że w twoim RN7 to działało dobrze, to nie uwierzę.
  22. Chyba wszystko jedno. EEA dla Mi11 chwilowo ma wyższe numerki Miui, ale to chyba nie ma znaczenia. W najnowszym EEA np nie znalazłem opcji włączenia nowego centrum kontroli, w globalu (MI) podobno jest. Na obydwu możesz zablokować bl i będziesz miał ota (bez blokowania bl ota też by było).
  23. Trochę nie po polsku to napisałeś, co zmieniło sens. Dwa, to nieprawda bo w większości nowych Mi i Redmi Note dają ultradźwiękowe.
  24. Fakt. Na wielu filmikach wygląda jakby go połączyli z akcelerometrem czy czujnikiem położenia. Działa zupełnie przypadkowo a w diagnostyce praktycznie nigdy nie reaguje na przyłożenie ręki. Tu klient sugeruje że działa przy szybkim ruchu ręki, ale też nie zawsze. https://m.youtube.com/watch?v=wi5Wstjknuw Nie rozumiem czego się nie robi. Ultradźwiękowe wstawiają coraz częściej, miały działać lepiej, ale znowu coś im nie wyszło.
  25. Bzdura. Ma, podobno nawet ultradźwiękowy. We wcześniejszych modelach wstawiali z reguły optyczne. Albo skopali coś w sofcie, albo część telefonów dostała wadliwe. Problemy z czujnikami zbliżeniowymi to pięta achillesowa Xiaomi. Czasami potrafili naprawić wraz z aktualizacjami romów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...