Jump to content

Kiwi91

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kiwi91's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tak, z reszta sieci 5 Ghz są oznaczone na szaro podczas wyboru sieci. Cóż... chyba nic się nie zrobi wiec lecę dalej na tym hot-spot'cie wifi.. ważne ze działa. Dziękuję wszystkim za pomoc!
 2. Udało mi się podłączyć odkurzacz do internetu.. ale nie jestem zadowolony tym sposobem Stworzyłem Hotspot Wi-Fi na telefonie. żeby HotSpot był widoczny musiałem podłączyć się pod niego moim drugim smartfonem. Pobrałem aplikacje na drugi telefon i dopiero z niego mogłem wybrać Hotspot który utworzyłem na pierwszym telefonie.. Problem jest taki ze muszę mieć aktywny hotspot na telefonie kiedy chce używać odkurzacza co przekłada się na szybsze zużycie baterii.. Napisałem do dostawcy internetu ze mam problem z podłączeniem urządzenia pod wi-fi i prośbę o dane do Router'a... odp: konieczne jest posiadanie zewnętrznego adresu ip koszt miesięczny + 10 zł do abonamentu.
 3. Są naklejona ale najwyraźniej są nie aktualne bo wyskakuje błąd o złym loginie bądź haśle :/
 4. Czyli utworzyć hotspot w telefonie i podłączyć go w ten sposób? Tylko ze do tego potrzebuje chyba internetu mobilnego w telefonie? @Arox - napisałem do mojego dostawcy z prośba o podanie danych do router'a.. zobaczymy..
 5. Login posiada znaki "/" i "_", ale z tego co czytałem to tylko hasło nie może mieć specjalnych znaków. Dalej nic.. Jeśli chodzi o filtrowanie mac adresów to nie mam jak to sprawdzić teraz bo nie dostałem danych do logowania router'a.
 6. @MirBar Teraz próbowałem jak najbliższej router'a i telefonu jak tylko się da.. niestety dalej to samo :/ tak z 30 razy klikałem spróbuj ponownie i nic..
 7. Witam, dzisiaj dostarczono mi odkurzacz Xiaomi Vacuum Mop Pro. Próbuje od 3 godzin go sparować ale nie daje rady. Odkurzacz łączy się z Telefonem, przekazuje wiadomość do odkurzacza ale w ostatnim kroku jest problem czyli łączenie z siecią wifi. Wyskakuje błąd: Przekroczono czas połączenia z siecią Próbowałem: Łączyć się z innego telefonu Resetowanie telefonów jak i rutera. I nic... nie wiem co jeszcze mogę zrobić.
×
×
 • Create New...