Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak, mam ten oczyszczacz i działa bez problemu, łącznie z automatyzacjami. Router ma ustawione Smart connect (2,4 i 5 GHz na jednym SSID). Resetowałeś oczyszczacz?
  2. Niestety chyba nie. Możliwe ze z innymi słuchawkami, innym routerem było by lepiej. Jeżeli to można naprawić oprogramowaniem to możliwe że kiedyś wraz z nowszym romem naprawią.
  3. A w tym masz. Nie wszystkie telefony mają takie problemy, ten jak widać ma.
  4. I prawdopodobnie Wifi 2,4GHz. Prawdopodobnie konflikt bt z wifi i spada prędkość pobierania. Zmiana na 5GHz mogła by pomóc.
  5. Jest, Zepp, ale z Bip-ów tylko Bip U ma czujnik który to potrafi mierzyć.
  6. A jak się zmienia bo stara i za duża, to już przygarniają 25 zł.
  7. Widzę ze większość ma problemy w Orange z kartami Orange. W 90% te problemy powoduje stara karta SIM. Wymiana na nową to pierwsze co trzeba zrobić! Serwis może nie widzieć problemu, bo na nowych kartach nie występuje. Dziwi że przy skali problemu sam support Orange tego nie wie. Stare karty w innych telefonach działają z reguły prawidłowo, a w tym z jakichś powodów nie. Restarty przy LTE i ostatnio brak możliwości dodzwonienia się. Dziś sobota, salony Orange w Galeriach czynne. Kartę można wymienić (niestety to Orange i 25 zl prawdopodobnie zainkasują).
  8. Zmień na WPA2, powinno pomóc. WEP to prehistoria, mogli tak słabego szyfrowania nie uwzględnić, bo to żadne zabezpieczenie.
  9. Jak fizycznie nic mu nie dolega to chyba opłaca się go reanimować za jakąś niewielką kasę. Niektórzy posiadacze kont z uprawnieniami do edl świadczą zdalnie np przez Teamviewera usługę wgrania romu. Albo to co napisałem wczesniej.
  10. Niekoniecznie. Np. serwis MiCenter z tego forum. Jaki to tel.
  11. Nie masz konta z uprawnieniami do użycia trybu EDL. Niczego nie wgrasz w tym trybie! To tylko komunikat o powiązaniu twojego konta z tym komputerem. Nic z tego nie wynika.
  12. To znaczy że się tylko zalogowałeś swoim kontem. Do flasha w EDL potrzebne od pewnego czasu specjalne konto z uprawnieniami i takie mają nieliczni wybrańcy.
  13. Ucięty komunikat, ale chce żeby cos zrobic z odnajdywaniem telefonu w chmurze. Jak uzyskałeś autoryzację (i czy na pewno) na flash w EDL, bo to ciekawe.
  14. U mnie też od pewnego czasu, ale to na AOD raczej nie ma wpływu (blokuje gesty), dwa działa na podstawie czujnika zbliżeniowego, nie światła.
  15. Xiaomitool to chyba nie jest oficjalny program Xiaomi. Xiaomi Flash Tool (MiFlash) tak. A jakim cudem? Nie wiem, wystarczy że masz złe, albo niepoprawnie zainstalowane sterowniki, jakieś konflikty portów com, nieodpowiedni rom, lub źle rozpakowany, umieszczony w jakimś katalogu ze spacją w ścieżce dostępu. Problemy z portami USB (z 3.0 bywały), albo kiepski kabel USB. Przyczyn może być wiele. Zgoda na odblokowanie zadziałała (chyba), skoro wgrywałeś.
  16. Będzie miał zablokowany, a czy nie wpadnie w bootloopa w przyszłości to się dopiero przekonasz.
  17. Fakt 10. Ale te niby nieużywane 2.8.9. Możliwe też że to kwestia romu, albo systemui.
  18. Też miałem 10. Dzisiaj aktualizowałem do 2.8.9. Wczesniej z tego co pamiętam na 10 nie chciały mi się te wersje 2.8.... aktualizować. Możliwe że to jeszcze systemui za to odpowiada, ale to aktualizowałem jakiś czas temu.
  19. @brawo Mało prawdopodobne (ale możliwe) żebyś nie uruchamiał ustawień przez miesiąc. W aktywnościach mam dwa rodzaje ustawień, com.android.settings i com.xiaomi.settings. Tak czy inaczej opcja 10s się pojawiła.
  20. @brawo @pkonrad U mnie jest Mi9lite Miui 12 Android 10. Możliwe ze to kwestia aktualizacji settings do wersji 2.8.9 którą dzisiaj zrobiłem https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-settings/mi-settings-2-8-9-0-release/mi-settings-2-8-9-0-android-apk-download/download/
  21. Wygląda na to że niestety tak Mi 10, Mi10T mają. Są jakieś zewnętrzne programy na czujnik zbliżeniowy, ale wątpię żeby to dobrze działało.
  22. FromWP

    Mi home a mi store

    Ale ja wiem, bo kupiłem na prezent z eurortv i dystrybucja Also.
  23. Nie ma czujnika Halla, a to etui chyba z magnetycznym działa.
  24. FromWP

    Mi home a mi store

    A niby dlaczego miały by nie mieć? Myślisz że specjalnie dla ALSO Xiaomi dało telefony z chińskiej dystrybucji bez pasma B20?
  25. FromWP

    Mi home a mi store

    Tak wiem że rtv agd ma telefony z polskiej dystrybucji. Prawdopodobnie od ALSO (dawniej ABC Data). Widać nikt im nie zabrania dawać własnej dodatkowej zniżki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...