-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Redmi Note 10/10Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Po wpisaniu kodów pojawią sie opcje w ustawieniach karty sim. Trzeba je włączyć. Jak nie ściemniają i rzeczywiście Ci uruchomili to będziesz miał znaczki VoLTE lub VoWiFi na pasku stanu przy aktywnej usłudze. -
Redmi Note 10/10Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Obsługuje. Kodami wpisywanymi w dialerze trzeba uruchomić: Volte *#*#86583#*#* Vowifi *#*#869434#*#* Cały wątek o tym https://miuipolska.pl/forum/topic/17539-czy-działa-u-nas-volte-i-wifi-calling/ -
W wiadomościach googla nie ma takiej opcji. W alternatywnych jak dali w ustawieniach apki to może być.
-
Redmi note 8 pro ciagle do pobrania ta sama aktualizacja miui 12.04
FromWP odpowiedział(a) na dzielak5 temat w Redmi Note 8 Pro
Masz dostępną aktualizację czy pobierasz najnowszy pakiet? Jak najnowszy pakiet to zawsze pobiera najnowszy czyli to co już masz. -
Nie gaśnie po pewnym czasie w ciemności? W innych Xiaomi gaśnie po kilku minutach i nawet nie można tego zmienić. Jest to wyraźnie opisane w ustawieniach AOD przy ustawieniu "zawsze". "Aby zmniejszyć zużycie energii, elementy nie będą wyświetlane, gdy urządzenie będzie znajdować się w ciemności przez długi czas"
-
NFC nie działa na stocku, nie mogę zmienić ustawień nfc
FromWP odpowiedział(a) na hlebix temat w Problemy techniczne
-
NFC nie działa na stocku, nie mogę zmienić ustawień nfc
FromWP odpowiedział(a) na hlebix temat w Problemy techniczne
Może nfc się popsuło, albo przy wgrywaniu customa coś się trwale posypało. Na wcześniejszym ekranie powinno być "Przywróć funkcjonalność NFC", kliknięcie w to też nie pomaga? -
Problem z nagłym rozładowaniem baterii w Mi 10T Pro
FromWP odpowiedział(a) na arturm42 temat w Problemy techniczne
Dziwnie ten wykres wygląda. Na zielono niby ładowanie, a bateria leci prawie pionowo w dół. Ten spadek powinien być na czerwono, jako nadmierne zużycie. -
Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Android 12 to na razie pieśń przyszłości w Xiaomi i nie tylko. Miui 12.5.1 i Androida 11 już dostał jako jeden z pierwszych (w Chinach). Telefon ma ponad dwa lata. Customów mało bo niewiele go sprzedali. -
Powrót z miui polska na globala bootloop
FromWP odpowiedział(a) na John2k temat w Problemy techniczne
A pobrałeś rom fastboot? -
Brak miniaturek zdjęć w eksplorerze W10 po kablu USB.
FromWP odpowiedział(a) na pjotr temat w Problemy techniczne
Jednak się myliłem, używałem Lightrooma (do raw) i podglądy były. Jpg też nie mają podglądu. Zupełnie nie wiem o co w tym chodzi. Może jeszcze jakiegoś plugina brakuje i dlatego tych podglądów brak. -
Brak miniaturek zdjęć w eksplorerze W10 po kablu USB.
FromWP odpowiedział(a) na pjotr temat w Problemy techniczne
Przenoś po wi-fi przez ftp, bt do tego średnio się nadaje. Co do podglądów to problem może rozwiązać jedynie Xiaomi zmieniając sposób zapisywania jpg przez aplikacje aparatu. Jak użyjesz innej aplikacji do robienia zdjęć to na 99% podglądy będą. Jak przekopiujesz eksploratorem windows zdjęcie z RN9 (gdzie masz podgląd) do tel w którym nie masz to on nadal będzie. Odwrotnie z tel gdzie nie masz podglądu do tel w którym inne zdjęcia mają podgląd to skopiowane nadal nie będzie miało podglądu. -
Brak miniaturek zdjęć w eksplorerze W10 po kablu USB.
FromWP odpowiedział(a) na pjotr temat w Problemy techniczne
Jak znasz inne rozwiązanie to podaj. Co do pliku nomedia to raczej wątpliwy trop. Jak przekopiujesz dowolnego jpg który ma miniaturkę z innego folderu w telefonie do dcmi camera to nadal będzie ją miał. Niezależnie od tego czy skasujesz nomedia czy nie. -
Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier 2 - automatyzacja
FromWP odpowiedział(a) na dmn90 temat w Problemy techniczne
A wiesz o tym że taka scena zadziała tylko jak wilgotność zmieni się z wyższej na niższą od ustawionej wartości? Jak nie przejdzie przez ustaloną wartość i będzie niższa to nawilżacz nigdy się nie włączy. -
Brak miniaturek zdjęć w eksplorerze W10 po kablu USB.
FromWP odpowiedział(a) na pjotr temat w Problemy techniczne
W Eksplorerze czyli Menedżerze plików w telefonie? Tak tam są bo on potrafi zrobić sobie miniaturki. Wygląda na to że obrazki .jpg generowane przez aparaty w Xiaomi nie zawierają w sobie miniaturek, a Eksplorator Windows nie potrafi ich robić w folderach telefonu, dlatego nie ma miniaturek. Wystarczy otworzyć taki plik w dowolnym programie graficznym, zapisać ponownie pod tą samą nazwą i miniaturki będą (większość programów graficznych ma na stałe włączoną opcję zapisywania jpg z miniaturką w pliku). -
A zmieniłeś nazwę tego swojego twrp na twrp.img i wygrałeś do katalogu minimaladb? I komenda: fastboot flash recovery twrp.img
-
Odpal plik cmd-here.exe, uruchomi cmd w tym jatalogu i działaj w cmd, nie powershell
-
@patkoz16 Masz problem z kompem nie telefonem. Nie wiem po co tu używasz platform tools, wystarczy minimal adb&fastboot. https://androidfilehost.com/?fid=962187416754459552
-
yeelight Yeelight crystal led mini - podłączenie do prądu
FromWP odpowiedział(a) na JacekStr temat w Oświetlenie smart
Jak czerwony i czarny fazowe, to tylko jeden z nich podłączasz do L, a ten bez izolacji do N. Włącznik oświetlenia masz podwójny, czy pojedynczy? Jak podwójny to prawdopodobnie obydwa w izolacji są fazowe i trzeba podłączyć jak napisałem wtedy jeden z nich będzie włączał lampę. Albo obydwa fazowe do L wtedy obydwa będą działały. Możesz sprawdzić dowolną lampką dotykając do wtyczki po podłączeniu których przewodów zaświeci. -
yeelight Yeelight crystal led mini - podłączenie do prądu
FromWP odpowiedział(a) na JacekStr temat w Oświetlenie smart
Jakieś nietypowe kolory masz na tym swoim kablu. Do L podłączasz przewód fazowy (próbówką możesz sprawdzić, na nim jest napięcie) normalnie powinien być czarny, biały, brązowy czerwony lub szary. N to neutral który normalnie jest niebieski ( nie ma na nim napięcia). Trzeci to uziemienie (u Ciebie chyba ten bez izolacji). Przy tej lampie uziemienie może nie być konieczne, a kostka ma chyba tylko dwa gniazda. -
Chodzi Ci o ikonę na pulpicie i od razu wybieranie numeru po jej kliknięciu? Tylko cały kontakt można umieścić i trzeba klikać co najmniej dwa razy.
-
Jest coś takiego w ustawieniach jak "Ustalone numery", ale czy i jak działa nie sprawdziłem bo krzyczy o PIN 2 do karty którego nie pamiętam.
-
Ikona uniemożliwia korzystanie z telefonu
FromWP odpowiedział(a) na Kazels temat w Problemy techniczne
Po prostu wpisz w pasku wyszukiwania ustawień (aplikacja ustawienia) "Czas na działanie" (limit czasu Ułatwień dostępu), tego masz szukać. "Na tyle długo, że" nic mi nie mówi. Jak to jest sekunda, dwie to tak ma być, a te komunikaty powinny być transparentne dla dotyku. Przez chwile zasłaniają. -
Mam to samo. Tylko nie wiem czy to wina zmiany czasu czy aktualizacji Zepp bo to się zbiegło w czasie. Kiedyś już taki problem był i naprawili wraz z aktualizacją Zepp.- ------------ Dzisiaj dostałem aktualizację Zepp 5.11.3 która rozwiązała problem
-
Ikona uniemożliwia korzystanie z telefonu
FromWP odpowiedział(a) na Kazels temat w Problemy techniczne
Co znaczy "za długo", kilka sekund, minuta? Wyszukaj w ustawieniach "Czas na działanie", może tam przestawiło się z wartości domyślnej na jakąś dłuższą.
