Jump to content

mast0505

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About mast0505

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, jak w tytule. Uszkodziłem wyświetlacz w Mi 9 Lite i chciał bym odzyskać wszystkie dane z telefonu, jest taka możliwość ?
 2. Witam, mam pytanie jak przekonać mój odkurzacz XIAOMI żeby komunikaty zmieniały się z języka chińskiego na angielski?
 3. Witam kupiłem dwa głośniki XiaoMi Bluetooth 4.0 Speaker w rożnym czasie. Jeden z nich ma komunikaty w język angielskim a drugi w chiński, ma ktoś pomysł jak to zmienić na angielski?
 4. Coś tam napisałem mam nadzieje ze zrozumiałe to będzie.
 5. Witam, jeśli ktoś będzie wgrywał nowe oprogramowanie do telefonu a nie usunie konta Mi przed tą czynnością przy załadowaniu nowego systemu telefon zawoła hasło do wcześniejszego konta bo zweryfikuje sobie ze jest juz automatycznie przypisany do konta Mi. Nie ma problemu jeśli hasło jest znane, niestety u mnie było wygenerowane automatycznie a ja go nie zapisałem. Telefon sie zablokuje i żadne czynności go nie odblokują, istnieje co prawda możliwość wgrania alternatywnego oprogramowania ale nie zawsze jest to możliwe. W takim wypadku telefon świetnie się sprawdza jako ozdoba na biurku... Jest
 6. Podpowiedz jak i gdzie to mogę napisać bo na razie jestem tylko biorcą informacji, a może teraz komuś pomogę ja dla odmiany.
 7. Witam, jak by sie znalazł taki as drugi jak ja to podaje co trzeba zrobić aby odblokować telefon. Trzeba napisać maila z prośbą o odblokowanie na adres [email protected] Trzeba podać tam kod który pokazuje się podczas wpisywania hasła na dole, dowód zakupu i numer IMEI telefonu. Pisać należy krótko i prostym max angielskim. Jak mi chinczyk odpisał po angielsku to ani translator, ani tłumaczka nie potrafiła powiedzieć o co chodzi. Ale na szczęście telefon się odblokował i już normalnie można z niego korzystać. Wielkie podziękowanie dla Pana Bartłomieja Feltmana z MiCenter Wrocław za
 8. Niestety nie ma jeszcze CyanogenMod na Redmi 4. A jak bym chciał kupić płytę główna to gdzie szukać w internetach, aliexpress nie ma czegoś takiego a nie mam pomysłu jak to znaleźć.
 9. bootloader odblokowany, a CM co to?
 10. Witam, udało mi się zablokować Redmi 4 pro, przed zmianą oprogramowania nie usunąłem konta świeżo założonego na telefonie, wgrałem nową wersie Miui.eu i ku mojemu zdziwieniu telefon podczas włączenia zażądał hasła do powiązanego wcześniej konta, hasła nie pamiętam bo przyszło smsem wygenerowane, numeru konta Mi nie zapisałem, a przy próbie odzyskiwania hasła wpisuje powiązany numer telefonu do konta, dostaje informację że kod potwierdzający jest wysyłany na adres @ tylko nie taki jak podałem podczas zakładania konta, tylko zupełnie inny. Próbowałem odzyskać hasło przez weryfikacje ręczną ale
 11. Witam, mam problem z kontem Mi na Redmi 4 pro. Opisze wszystko w punktak co zrobiłem 1. Wgrałem miui polska 2. Zainstalowałem konto Google i pytało sie o konto Mi 3.Utworzyłem konto Mi w telefonie , numer sobie pobrało, adres @ wpisałem i był jakiś problem z hasłem 4. Wpisałem dziwne hasło z smsa jakie przyszło i o temacie zapomnaiłem, niestety hasła wygenerowanego sobie nie zapisałem, nie zmieniłem go tez na nowe. 5.Pojawił się problem z zapisywaniem zdjęć i sklepem play 6.Wgrałem dziś nowego miui.eu i mam problem bo podczas uruchomienia telefonu chce zara
 12. dla czego system od nowa? Gdzie jest bład? w wersji oprogramowania czy sposobie wgrywania. Inne aplikacje można pobrać i instalować bez problemu, tylko te trzy nie chcą się załadować. A czy jak będzie nowa aktualizacja to nie naprawi tego błędu?
 13. tak, jeszcze chrome dodatkowo nie mogę zainstalować
×
×
 • Create New...