-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Bo to nie to. To komunikat programu Transmisje komórkowe i trzeba mu wyłączyć powiadomienia. Jakimś cudem masz włączone powiadomienia z sieci komórkowej. Nie wiem jak to włączyłeś, ani jak się wyłącza, ale wiem jak pozbyć się powiadomień (kiedyś ustawienia powiadomień sieciowych chyba były w ustawieniach). Zainstaluj ze sklepu program Quick Shortcut Maker, znajdź w Działaniach Transmisje komórkowe, kliknij w Informacje o aplikacji, Pokazuj powiadomienia i tam wyłącz powiadomienia. Możliwe też, że przytrzymanie tego powiadomienia przeniesie do ustawień powiadomień tych Transmisji komórkowych.
-
To nie plama jakiejś cieczy, tylko zjawieko optyczne, pierścienie Newtona. To wcześniej, czy później pokaże się przy szkle które nie jest przyklejone na całej powierzchni. Po to są te trochę widoczne kropki, których zadaniem jest zachowanie dystansu szkła od ekranu. Wypychanie, czyli naciskanie nic nie da, a w zasadzie tylko zaszkodzi.
-
10 sek to mało. Musiałeś go po prostu przypadkowo włączyć vol- i power, a potem za krótko klawisz przytrzymywałeś w tym fastboocie.
-
Sam z fastboota nie wyjdzie, chyba dopiero wtedy jak bateria się rozładuje. Podłączenie ładowarki jak telefon jest w fastboot też nic nie zmieni. Przytrzymywałeś bardzo dłuuuuugo power?
-
Niestety to opóźnienie potwierdzam. Praktycznie przy powiadomiech ze wszystkich aplikacji opaska wibruje z kilkusekundowym opóźnieniem. Na twojej przeróbce Lolex-a 3,1 to jest ok.
-
Redmi 3S - Podstawowe pytania dla nowego użytkownika
FromWP odpowiedział(a) na kubekherbaty temat w Dyskusja ogólna
Nie jest namieszane. Jak masz zablokowany bl to nie możesz wgrać romu w trybie fastboot, ale w download (edl) można. Ty wgrywasz w download bo wykrywa ci telefon pod portem com. Jak wskazujesz cały katalog z romem ( nie images) i jest poprawnie rozpakowany, to powinno po prostu zadziałać. Jedyny problem jaki widzę to to, że masz jakieś inne urządzenie podłączone pod com, które może przeszkadzać (index 2). Jak masz taką możliwość, to może trzeba spróbować na innym komputerze. -
Oni tam napisali że ma Androida 5, czyli z tym ramem tez bym nie wierzył. Najmocniejsza wersja w tej chwili, to chyba 4/64, niestety bez B20.
-
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Ustawienia, zainstalowane aplikacje, dokumenty włącz. Do restartu będą włączone. Co do szukania, to u mnie nie ma problemów, Łukasza wszystkie ł i nne polskie znaki również (inny tel i rom, ale Miui). Będąc w kontaktach, uruchom menu, organizuj kontakty, przebuduj słownik T9. Może pomoże. -
Global Stable testy dla Redmi 3S/Prime
FromWP odpowiedział(a) na fredek temat w Modyfikacje systemowe
To zrób, nie ma przeciwwskazań, jak pobierzesz pełną wersję. -
zdjęcia Nowy album "ostatnie" w Galerii
FromWP odpowiedział(a) na aniak76 temat w Problemy techniczne
Nie rozumiem co was męczy. To że dodali przydatną funkcjonalność? Nie ma żadnego katalogu Ostatnie. To tylko dodatkowy sposób przeglądania (grupowania przez program) zdjęć w galerii i plików w eksplorerze. Nie trzeba z tego korzystać, a czasami bywa wygodne. -
Z backupu niczego nie odzyskasz, bo nie masz Miui. Z tego co widzę mozesz odzyskać zdjęcia, video i nagrane rozmowy. Jest aplikacja MiDrive którą możesz zainstalować, ale jak to będzie działać na twoim systemie, nie wiem. Możesz pobrać z apkmirror: https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-drive/mi-drive-1-0-1-release/mi-drive-1-0-1-android-apk-download/
-
ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)
FromWP odpowiedział(a) na rezmus temat w Dyskusja ogólna
Komenda "fastboot boot" nie instaluje twrp, tylko go jednorazowo uruchamia. Po uruchomieniu możesz przez to twrp zainstalować co chcesz. Toturial w skrócie: Musisz mieć odblokowany bootloader. Pobierasz instalkę MinimalAdbFastboot, np stąd: http://androidhost.org/rxAWF instalujesz. Do katalogu z MinimalAdb kopiujesz plik twrp.img dla twojrgo telefonu. Uruchamiasz telefon w trybie fastboot, podłączasz, w uruchomionej konsoli wpisujesz komendę "fastboot devices", enter i powinno znaleźć telefon (to tylko sprawdzenie czy telefon jest wykrywany). Potem komenda "fastboot boot twrp.img" i telefon powinien uruchomić się w twrp, bez instalowania go na stałe i nadal pozostaje stockowe recovery (jak plik twojego twrp nazywa się inaczej, np. recovery.img, to oczywiście wpisujesz jego nazwę, czyli "fastboot boot recovery.img"). -
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
A aplikację dokumenty masz włączoną? To się niestety samo wyłącza po każdym restarcie. -
Niestety tylko brzegami. Płaskie całą powierzchnią, ale w Redmi 4x żeby całe przylegało, to musiało by być mniejsze tak z 5mm z każdej strony. Naklejanie szkła w tym modelu moim zdaniem jest bez sensu. Ewentualnie jakaś wzmocniona folia.
-
Tak, takie pokryje cały ekran, ale nie będzie w porządku, bo: 1. Palcuje się dużo bardziej od samego ekranu. 2. Pogarsza widoczność, bo nie przylega do ekranu i jest dodatkowa powierzchnia którą widać i czasami powstaje efekt mory. Plus widoczne kropki, które mają niby zapobiegać powstawaniu efektu mory. 3. Jest przyklejone tylko na brzegach co dodatkowo powoduje że czasami pływa, albo się odkleja. Podsumowując, nie ma dobrego szkła dla tego modelu. Tak wyprofilowali ekran, że nic nie pasuje. To które podałeś jest chyba jednym z lepszych, o ile się zaakceptuje przytoczone wady.
-
ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)
FromWP odpowiedział(a) na rezmus temat w Dyskusja ogólna
Jest w nazwach plików instalacyjnych romów. -
ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)
FromWP odpowiedział(a) na rezmus temat w Dyskusja ogólna
Inaczej. Stable mają numerację od wersji Miui, a dev od daty wydania 2017.9.22. w numerze wersji dev nie ma informacji o wersji Miui. -
Nie podkręci się EBBG tak żeby było jak w BOE. Jak dostaniesz z BOE, lub Tianmą, to różnicę od razu zauważysz.
-
Tu kupowałem, nie wiem czy to orginały, w praktyce to samo. https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Opaski-do-MiBand-2-8-kolorow-opaska-Mi-Band-2/574
-
Chyba tak, liczysz na to że będziesz miał lepszy?
-
Nie, jezyk pl w globalu, jak sama nazwa wskazuje też jest. Najnowsze romy stable i dev do MiFlasha dla wszystkich telefonów masz tu: http://en.miui.com/a-234.html razem z poradnikiem, a poradnik po polsku tu: https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/
-
Ok. Na szczęście pamięta te ustawienia, odblokowanie działa i nie ma potrzeby żeby tam wchodzić. Pamięta też z moda Lolex alert rozłączenia opaski, czego w twoim nie ma.
-
W 3.1 już nie ma, we wcześniejszych było.
-
Teraz działa. Jedyny błąd to FC przy wejściu w ustawienia odblokowania w pobliżu, ale ten sam jest na Lolexmod.
