Jump to content

jack78

Użytkownicy
 • Posts

  321
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9, Mix2, Redmi 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jack78's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

32

Reputation

 1. Jeśli to był pierwszy zakup tą kartą z PP, to jest to autoryzacja karty. Kasa wróci za kilka dni Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 2. Witam, Telefon kupiony z Chinach z China Dev, dziś zdjęta blokada, wgrany Global Stable. Co będzie teraz z OTA i czy jeśli będzie działało, to czy po pierwszej aktualizacji nie zablokuje mi BL, co by oznaczało uceglenie słuchawki.
 3. Podstawowa rzecz czyli reset do fabrycznych już sprawdzałaś? Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 4. Witam, Mam taki problem. Koleżanka miała na telefonie stary syfMiui. Dziś chciałem jej zrobić zmianę softu do najnowszego Global Dev. Wgrywałem przez MiFlash. W trakcie wgrywania najpierw jakby się zawiesił proces wgrywania na jakieś 80 sekund, po czym ruszył i przy 120 sekundach telefon się zresetował. Już nie wstał, tylko miga diodą na czerwono w trakcie ładowania lub podpięcia do kompa. Menadżer urządzeń widzi go jako Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E , mogę zmienić go na Qualcomm 9008 , ale nie mogę go wprowadzić ani w FastBoot, ani wejść w TWRP. Ktoś potrafi rozwiązać ten problem?
 5. Ostatnie wersje Antutu nie działają z Androidem 6. Zauważyłem to na podstawie telefonów LeEco. Po zmianie softu na andka 7 lub 8 wszystko śmiaga.
 6. Ja również chwalę. Tablet 10 CHUWI dual OS, przestal się uruchamiać. Wysłałem na gwarancję do Bydgoszczy, po kilku wymianę maili że już tego sprzętu nie mają, kazali mi wybrać cokolwiek w cenę 280$, czyli tyle ile wydałem. Niestety takie tablety podrożały do 320$. Wytrzymałem ich jakieś 3 tygodnie, bo się zbliżała promocja na tablety CHUWI. Wybrałem model za 295$ i spytałem czy mogę dopłacić różnice. Odpisali, że nic nie muszę dopłacać, a oni przystępują do realizacji mojego zamówienia. Sprawa miała miejsce w kwietniu 2018, a żeby było śmieszniej, było to na 4 dni przed końcem ubezpieczenia Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 7. Jaka przeglądarka? Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 8. Nie reaguje na POWER, ale power + VOL- powoduje "ciche" wejście w fastboot, bo tak go komputer wykrywa. Flashuje się bez problemów, cały proces przechodzi i na końcu mam komunikat że zakończono z powodzeniem, jednak dalszych reakcji brak Przez całą noc ładowarka wpakowała w niego 3,7Ah, czyli więcej niż wynosi pojemność baterii, a więc ewidentnie idzie to w zwarcie.
 9. To nie mój telefon. Dostałem go w poniedziałek do naprawy. Nie moja wina że właściciel ma za dużo kasy i nie szanuje sprzętu.
 10. Witam, Telefon ma około 1,5 roku, z czego prawie rok leżał w szafie, bo nie można go było uruchomić. Dziś przyszła nowa bateria, potem pod ładowarkę QC 3.0. Ładowanie leci chwilę z napięciem 5V, a następnie podnosi sie do 9v 1,4A, a więc ewidentnie ładuje QC. Wpompowałem już w baterię 1,2Ah (sprawdzane pod testerem), ale ciągle nie ma wskaźnika poziomu ładowania na telefonie ani nie świeci dioda powiadomień, wydaje mi się że powinna świecić na czerwono. Raz zdarzyło się że na chwilę zaświeciła mi się zielona dioda powiadomień. W trakcie ładowania telefon jest bardzo ciepły, pomiar miernikiem na podczerwień wskazuje 48stC ( i od strony ekranu i od strony płyty głównej). Telefonu nie można nadal uruchomić. Natomiast podpinając go pod komputer, można go wprowadzić w tryb fastboot. Niestety nie widać tego na telefonie, tylko na oprogramowaniu miflash. Już 2 razy wgrywałem do niego soft z opcją flash all i nadal mam kompletną ciemność. Proces wgrywania kończy się komunikatem success, ale po tej czynności telefon powinien sie zresetować, jednak nic nie widać na ekranie. Ma ktoś jakieś pomysły ?
 11. Nie rozumie dlaczego nie chcesz wgrać przez fastboot? Chcesz żeby telefon działał, czy chcesz cegłę? Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 12. Niestety wymiana aparatu nic nie dała. Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 13. Chcesz wykluczyć soft, to go wgraj przez fastboot, Z parametrem flash all. Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 14. Zamówiłem nowy aparat. Dam znać po wymianie czy to przyniosło oczekiwane efekty.
 15. Telefon wstał. Aparat niestety nie działa nadal. [emoji848] Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...