Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak to już pierwsze wydanie nowego Miui i zmienia Miui8 na Miui9, a co dokładnie to w jednym zdaniu się nie da. Wersji Androida nie zmienia,telefon działa. Nie, nie powinno. Na ostatnich romach trzeba w Redmi 3 wchodzić do twrp kombinacją klawiszy, bo inaczej nie chce się uruchomić, ale ciągle jest.
  2. Mógłby, ale nie wiem czy to wystarczy. Zawsze odpinałem z poziomu telefonu i to wystarczało. Tel. zapominał gdzie był zalogowany.
  3. W tym co napisałem opierałem się na opinii Acida i innych opiniach w sieci. To że telefon po flashu woła o konto to sam kilka razy trenowałem, odpinanie od konta również. Jedynie kontakt z Xiaomi i udowodnienie że telefon jest twoją własnością. O to chyba między innymi chodzi w komunikatach przy odblokowaniu bl.
  4. Jest bezużyteczny z zablokowanym bl. To chyba jest lepsze od zabezpieczeń Appla. Nigdzie nie czytałem o tym, żeby ktoś to złamał.
  5. FromWP

    Czy wybrać Mi Band 2?

    Z tym bym nie przesadzał. Podobno niszczy naturalną florę bakteryjną skóry, ale opasce nie zaszkodzi (niestety zostałem pozbawiony wymówki że mi się dzisiaj myć nie chce i opsce może zaszkodzić).
  6. Niestety woła. Bez odblokowanego bl nic się nie da wgrać żeby używać.
  7. I to na razie musi ci wystarczyć. Coś Chińczycy skopali i od kilku wydań inaczej recovery się nie uruchamia.
  8. A jak? Bez hasła do poprzedniego konta Mi chyba się nie da. Znasz jakiś inny nieznany mi sposób?
  9. FromWP

    Mi Band 2

    Chyba najlepsza z płatnych to Mi Band Tool, ale nie ma wersji bezpłatnej do przetestowania (tej niestety nie kupiłem). Kupiłem N&F i Mi Band Master i nie używam.
  10. Ogólnie w powiadomiech jak ściągniesz palcem w dół od góry pasek powiadomień na (każdym pulpicie). Tylko jak kolega wcześniej napisał w niektórych modelach, czy romach jest jakiś błąd i to się nie pokazuje, albo pokazuje i nie działa.
  11. Zawsze się uruchamia "tylko ładowanie" nawet jak ustawisz mtp w opcjach programistycznych. Musisz kliknąć w powiadomienie o połączeniu usb i przestawić na MTP. Jak ściągniesz w dół palcem, to na ekranie powiadomień to powinno być.
  12. Jak odblokowali na twoim kncie i od razu przekierowuje do pobrania Miunlocka, to nie, Sprawdzisz próbując odblokować.
  13. Ale odgrzebałeś temat (z lutego 2016). Nie chodziło o dzwonek ogólnie tylko w Whatsappie i historycznym romie z tamtych czasów. Teraz nie mam z tym problemu. A tak ogólnie najprościej dodawać dzwonki z Ustawienia, Dźwięk i wibracje, Dzwonek telefonu, tam + i wybierasz dowolny plik dźwiękowy, a sam się skopiuje tam gdzie trzeba. Będzie dostępny jako systemowy.
  14. Po zalogowaniu na twoje konto? Jak tak to prawdopodobnie masz już zgodę (może serwis odblokował korzystając z twojego konta, jak to było co najmniej miesiąc temu to zadziała na nowym). To pobierz i spróbuj odblokować (72godziny poczekasz).
  15. Ma chyba piezoelektryczny jak poprzednik, ale tu nie było tragedii (kilka dni miałem używałem). Dołożyli głośnik zewnętrzny w tym samym miejscu, ale skierowany do góry. Jakiś patent z tubą i ma grać dobrze. Możliwe że jeden i drugi ze sobą współpracują, okaże się w testach.
  16. Jeżeli sprzedawca nie kłamie, to tak.
  17. Raczej od Sharpa, tak jak w pierwszej wersji, ale to chyba lepiej.
  18. Mniejszy ekran, to plus. Teraz rozmiar MiMixa jest akceptowalny. BT 5.0 ma. Moim zdaniem całkiem fajny telefon.
  19. Zaspokoję twoją ciekawość, 70, to nie, ale 7.1 tak. Wersja dev globala i eu Miui9 jest z Androidem 7.1 miui_HM4XGlobal_7.9.7_edadafd19f_7.1.zip
  20. To masz najprawdopodobniej problem z portem USB w telefonie. Raczej wątpię żeby to był problem romu.
  21. Nie wiem ile dokładnie zajmują pliki na partycji system, ale to jest na pewno więcej niż rozmiar zipa z romem. Romy w starszych telefonach i starszymi androidami były mniejsze. Ta partycja zawsze jest robiona z zapasem, zeby w przyszłości ewentualnie zmieściły się większe, nowsze romy. Redmi 2 przestali aktualizować (romy eu) właśnie z powodu zbyt małego rozmiaru partycji systemowej. Tak czy inaczej nic z tym nie zrobisz, nie wykorzystasz miejsca na tej partycji, musisz się z tym pogodzić.
  22. Po połączeniu kliknij w powiadomienie o połączeniu usb i zmień na MTP. Domyślnie jest Tylko ładowanie, niezależnie czy debugowanie włączone czy nie. Do widoczności debugowanie nie jest potrzebne.
  23. FromWP

    MiFit 3.0

    Chyba da się, jak sobie wpiszesz kontakt dużymi literami, ale pewności nie mam. To żeby pokazywało kto dzwoni z naszym językiem i tak wymagało sporo zachodu. W pierwszcych wersjach MiFita tej funkcjonalności nie było.
  24. Nie, partycja system ma stały rozmiar około 7GB, na resztę zostaje 32-7=25GB (w przybliżeniu). Ale wszystkie inne dane również aplikacji systemowych są w dostępnej pamięci poza partycją system, czyli w tych 25GB dostępnych. Dlatego pokazuje ci 21GB wolnej pamięci. Aktualizacje aplikacji systemowych też się chyba instalują poza partycją system w tych 25GB.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...