Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Gogle skanuje wszystkie sieci WiFi (hotspoty) i zna ich lokalizacje. Lokalizacja jest ustalana na podstawie tego jakie sieci widzi twój telefon.
  2. Jak go podłączasz w twrp? Po format data, trzeba zrobić w twrp Mount Internal Storage i dopiero wtedy będzie widoczny jako pamięć (podłaczony w twrp). "Dla urządzeń z fabrycznym Androidem 6 (np. MI5, MIMAX, MI5S, HMNote4, HMPro itd) w TWRP przechodzimy do menu Wipe > Format data i wpisujemy yes co usunie fabryczne szyfrowanie partycji danych. Z menu Reboot wybieramy Reboot recovery i ponownie podłączamy urządzenie do komputera, którego pomięć wewnętrzna powinna być teraz widoczna po wybraniu w TWRP przycisku Mount > Mount internal storage"
  3. Oprócz tego że ma dużo uprawnień łącznie z nagrywaniem dźwięku, dostępem do pamięci, kontaktów, aktywności w sieci itd, to nie. Możliwe że nie ma w tym nic złego i ma służyć rozwojowi jakichś usług, gier czy ogólnie poprawie Miui. Takie dane mogą też służyć personalizacji reklam (mam to wyłączone, łącznie z innymi możliwymi do wyłączenia ustawieniami prywatności). Po prostu lepiej było by wiedzieć o co chodzi z tym czymś.
  4. A masz jakieś gry? Może to jest klucz do zapytań. Ja nie mam żadnych, wymusiłem zatrzymanie, nie woła o nic. Podobno można odinstalować bez skutków ubocznych (root, albo komendy adb shell).
  5. Wiadomo, że to aplikacja Xiaomi i jest również w romach eu, ale co ona robi i po co chce uprawnień do połączeń nie wiadomo. Też ją mam, ale nie żada uprawnień. Domyślnie ma nadane bardzo dużo różnych uprawnień, o które nie musi pytać. Można ją nawet pobrać z apkmirror, ale tam też nie ma informacji czemu to służy.
  6. Może obsługują, ale Zielonka jest rozległa i to było wewnątrz budynku. Sygnał z wyższych częstotliwości jest bardziej tłumiony, o czym pisało już kilka innych osób. Po prostu konkretny przykład z życia.
  7. To jest główny powód tego, że nie kupiłem Mi6, a chciałem. Ciągle Xiaomi nie zrobiło telefonu z wyższej półki który chciałbym nabyć (może teraz MiMix2), a Redmi i Redmi note nawet jak mają B20, wykastrowane z NFC. Napisałem obrazowo, bo to często lepiej trafia do ludzi. Dodam że bez B20 nie znalazł bym elektryka który "na gwałt" był potrzebny.
  8. Proszę bardzo. Bywam z żoną u teściowej w Zielonce (18km od centrum Warszawy). Ja mam Redmi 3s z B20, ona Redmi 3 bez. U mnie prawie max LTE, u niej Edge czyli w praktyce internetu brak (sieć Play z włączonym roamingiem danych, wewnątrz budynku). Nie ma w tym magii, tylko brak B20.
  9. Tak ale tylko z rootem.
  10. Bez roota na twoim androidzie nie wyświetli. Jak wgrasz rom na androidzie 7, samo powinno wyświetlać, już bez roota.
  11. Takiego nie ma, ale skrót do wyłączenia dostępu do lokalizacji można sobie na pulpit wyciągnąć. Np programem Quick shortcut maker. Trzeba szukać w Ustawienia i ustawienia lokalizacja. Taki skrót można nazwać po swojemu i ewentualnie zmienić ikonę (jak się zainstaluje jakąś paczkę ikon ze sklepu).
  12. To dla pewności można ten plik wywalić z folderu z romem, jak go nie będzie, to nie wczyta.
  13. A wchodzisz do twrp kombinacją trzech klawiszy? Inne sposoby na ostatnich romach szwankują.
  14. Nie trzeba czekać, jak już wcześniej tel. odblokowałeś. Te 72h dotyczy nowych telefonów odblokowywanych po raz pierwszy.
  15. Nie powinna (u mnie nie zablokowała), a jakby nawet to odblokowuje się w chwilę.
  16. Nie ucegliłeś. Coś tylko poszło nie tak. Jak migają kropeczki to żyje. Jak nie uda się przez TWRP, to zawsze możesz wgrać fastboot global dev MiFlashem w trybie fastboot i potem TWRP i rom eu.
  17. Bo to inna wersja kolegi, w której opierał się jeszcze na modzie Lolex. Najnowsza to jego własny mod orginału MiFita.
  18. FromWP

    MiFit 3.0

    Ze wszystkich modów Lolex na razie jest "the best". Najbardziej dopracowany, lepszy od oryginału.
  19. Też mam chiński.
  20. Prawda, niestety coś skopali, sprawdziłem, komunikat "plik nieznany" i nie wysyła (Miui 9).
  21. FromWP

    MiFit 3.0

    Zostawiłeś angielski w powiadomieniach głosowych i tak chyba lepiej. Nad polskim w tych przeróbkach Lolexa trzeba by jeszcze popracować. Poza tym jeszcze zostały chińskie podpisy w info o śnie, reszta chyba OK.
  22. Zawsze wysyłasz z jakiegoś programu, galeria, kontakty, eksplorer, czy jakiś inny. Nie spotkałem się z czymś takim, ale chciałem zdiagnozować problem. Rzadko wysyłam przez bt, a jak między tel. Xiaomi to MiDrop-em.
  23. Jeżeli tak to może kwestia uprawnień programu z którego wysyłasz.
  24. A ten twój plik który chcesz wysłać jest na karcie SD, czy w pamięci wewnętrznej? Ten który odebrałeś jest zapisywany w pamięci wewnętrznej. Może trzeba włączyć aplikację Dokumenty w Ustawieniach, Zainstalowane aplikacje Dokumenty, włącz. Jak to jest wyłączone to bywają problemy z dostępem do plików na karcie SD. Może o to chodzić.
  25. Tak, uruchamiając twrp trzema klawiszami.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...