fredek

Użytkownicy
 • Content Count

  1495
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

fredek last won the day on October 20 2018

fredek had the most liked content!

Community Reputation

317 Excellent

About fredek

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź/Łask
 • Zainteresowania
  elektronika, programowanie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3S, MiPad 2

Recent Profile Visitors

2111 profile views
 1. Bez blokowania reklam też jest ten problem, także to nie problem blokady tylko aktualnych nowych wersji youtube, przynajmniej z tego co widzę. Sprawdziłeś bez blokady, jak się zachowują ?
 2. clkuk.tradedoubler.com ? Nie ma takiej opcji bym to dodał do białej listy, ta strona od wielu lat znana jest z serwowania szkodliwego oprogramowania i jest blokowana całkiem słusznie przez wiele filtrów.
 3. Co mam dodać do białej listy?
 4. Rozpakuj sobie zip-a z blokadą reklam, plik będzie w katalogu system\etc\hosts
 5. Na lineage 14.1 działa wymuszenie pasma w signal guru - używam tego od kilku miesięcy. A restartów spowodowanych takimi zabawami nie miałem na żadnym romie a sporo tego dawniej potestowałem. Albo coś dziwnego robisz albo masz uszkodzone firmware lub partycje EFS.
 6. Trzeba dodatkowo kombinować z twrp i wyłączanie weryfikacji partycji system (lazy flasher)... ktoś wcześnie opisywał jak to zrobić, poszukaj...
 7. Kompilacje masz w katalogu kompilacje lineage - fredek Pliki potrzebne do przejścia z wersji official na unofficial (i w drugą stronę) masz w katalogu Lineage - migration Ja mam u siebie w telefonie wersję z 20181118, tej dzisiejszej 20181125 jeszcze nie wgrywałem, zrobię to wieczorem.
 8. Nie potwierdzam, mi działa historia w YT. Sprawdź najnowszą wersję.
 9. Nie, wyjątki dotyczą adresów nie aplikacji.
 10. @ignac5 Podmieniasz hosts i instalujesz w twrp z wyłączoną weryfikacją sygnatury pliku.
 11. Nie ma listy wyjątków na aplikacje, są tylko wyjątki (białe/czarne listy) na adresy stron ale to dotyczy zapytań dns o adres ip. Nawet jak jakiś adres jest blokowany nie ma prawa powodować to wywalenia przeglądarki. Szukaj rozwiązania problemu gdzie indziej.
 12. Dodane: .*alicdn.* do białej listy.
 13. Nie używam Nawigacji Orange, nie odpowiem. Ale możesz to łatwo sprawdzić, w 1-szym poście na dole masz link do wyłączenia blokady - przywrócenia oryginalnego pliku hosts. Wgraj go i sprawdź czy coś się zmieniło.
 14. Na lineage 14.1 nie ma co naprawiać, bo mms działają Problem jest na systemach z androidem >= 8.1 a tych nie używam obecnie, także nie będę się bawił w poprawki, niech się prawdziwi dev tym zajmą
 15. Ja tam sobie nadal Lineage 14.1 używam i chwalę, zanim 15.1 zrobi się znośne trochę czasu jeszcze minie. Jak poprawią błędy i niedoróbki to się przesiądę. By mieć aktualne aktualizacje zabezpieczeń (na 5 września 2018 r.) trzeba sobie samemu Lineage skompilować ze źródeł, nie jest to trudne tylko trochę trwa Jak ktoś jest zainteresowany taką opcją to mogę podać link do skompilowanej przeze mnie wersja z aktualnym aktualizacjami zabezpieczeń.