fredek

Użytkownicy
 • Content Count

  1496
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

fredek last won the day on February 24

fredek had the most liked content!

Community Reputation

332 Excellent

About fredek

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź/Łask
 • Zainteresowania
  elektronika, programowanie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3S, MiPad 2

Recent Profile Visitors

2160 profile views
 1. Bez blokowania reklam też jest ten problem, także to nie problem blokady tylko aktualnych nowych wersji youtube, przynajmniej z tego co widzę. Sprawdziłeś bez blokady, jak się zachowują ?
 2. clkuk.tradedoubler.com ? Nie ma takiej opcji bym to dodał do białej listy, ta strona od wielu lat znana jest z serwowania szkodliwego oprogramowania i jest blokowana całkiem słusznie przez wiele filtrów.
 3. Co mam dodać do białej listy?
 4. Rozpakuj sobie zip-a z blokadą reklam, plik będzie w katalogu system\etc\hosts
 5. Na lineage 14.1 działa wymuszenie pasma w signal guru - używam tego od kilku miesięcy. A restartów spowodowanych takimi zabawami nie miałem na żadnym romie a sporo tego dawniej potestowałem. Albo coś dziwnego robisz albo masz uszkodzone firmware lub partycje EFS.
 6. Trzeba dodatkowo kombinować z twrp i wyłączanie weryfikacji partycji system (lazy flasher)... ktoś wcześnie opisywał jak to zrobić, poszukaj...
 7. Kompilacje masz w katalogu kompilacje lineage - fredek Pliki potrzebne do przejścia z wersji official na unofficial (i w drugą stronę) masz w katalogu Lineage - migration Ja mam u siebie w telefonie wersję z 20181118, tej dzisiejszej 20181125 jeszcze nie wgrywałem, zrobię to wieczorem.
 8. Nie potwierdzam, mi działa historia w YT. Sprawdź najnowszą wersję.
 9. Nie, wyjątki dotyczą adresów nie aplikacji.
 10. @ignac5 Podmieniasz hosts i instalujesz w twrp z wyłączoną weryfikacją sygnatury pliku.
 11. Nie ma listy wyjątków na aplikacje, są tylko wyjątki (białe/czarne listy) na adresy stron ale to dotyczy zapytań dns o adres ip. Nawet jak jakiś adres jest blokowany nie ma prawa powodować to wywalenia przeglądarki. Szukaj rozwiązania problemu gdzie indziej.
 12. Dodane: .*alicdn.* do białej listy.
 13. Nie używam Nawigacji Orange, nie odpowiem. Ale możesz to łatwo sprawdzić, w 1-szym poście na dole masz link do wyłączenia blokady - przywrócenia oryginalnego pliku hosts. Wgraj go i sprawdź czy coś się zmieniło.
 14. Na lineage 14.1 nie ma co naprawiać, bo mms działają Problem jest na systemach z androidem >= 8.1 a tych nie używam obecnie, także nie będę się bawił w poprawki, niech się prawdziwi dev tym zajmą