fredek

Użytkownicy
 • Content Count

  1,502
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

fredek last won the day on June 6

fredek had the most liked content!

Community Reputation

347 Excellent

About fredek

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź/Łask
 • Zainteresowania
  elektronika, programowanie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Asus Max M2 Pro

Recent Profile Visitors

2,316 profile views
 1. @Cooky, dodałem do białej listy, przy następnej aktualizacji (pewnie w czwartek), nie będzie blokady.
 2. Nowsze to zdaje się te, które mają jako bazę androida 9, a starsze to pozostałe... tak z grubsza
 3. Poza podpisem, 2 pliki są różne: update-binary i updater-script, to co najważniejsze czyli hosts jest identyczny.
 4. Panowie, ja MIUI i telefonów Xiaomi już od kilku miesięcy nie używam. Mam jako zapasowe Mi 3, Redmi 1S i 3S ale one mają aktualne Lineage (kompiluję ze źródeł) i tam wszystko działa (blokada v1). Blokada reklam jest robiona dla Was tak samo od >18 miesięcy, zmienia się tylko plik hosts na aktualny. Także jak jest jakiś problem to musicie sami zdiagnozować w czym problem i powiedzieć mi co poprawić.
 5. Czyli potrzebne są 2 wersje. Zapraszam do testów
 6. Ta inna ścieżka zadziała tylko na MI9? Zastanawiam się: 1. czy zmienić na tą która jest w Twoim pliku, 2. dodać drugą lokalizację, czyli rozpakowywać host w obu lokalizacjach... Problem jest taki, że ja już nie używam telefonów xiaomi, nie bardzo mam jak przetestować, możesz coś podpowiedzieć lub sprawdzić ?
 7. Bez blokowania reklam też jest ten problem, także to nie problem blokady tylko aktualnych nowych wersji youtube, przynajmniej z tego co widzę. Sprawdziłeś bez blokady, jak się zachowują ?
 8. clkuk.tradedoubler.com ? Nie ma takiej opcji bym to dodał do białej listy, ta strona od wielu lat znana jest z serwowania szkodliwego oprogramowania i jest blokowana całkiem słusznie przez wiele filtrów.
 9. Rozpakuj sobie zip-a z blokadą reklam, plik będzie w katalogu system\etc\hosts
 10. Na lineage 14.1 działa wymuszenie pasma w signal guru - używam tego od kilku miesięcy. A restartów spowodowanych takimi zabawami nie miałem na żadnym romie a sporo tego dawniej potestowałem. Albo coś dziwnego robisz albo masz uszkodzone firmware lub partycje EFS.
 11. Trzeba dodatkowo kombinować z twrp i wyłączanie weryfikacji partycji system (lazy flasher)... ktoś wcześnie opisywał jak to zrobić, poszukaj...
 12. Kompilacje masz w katalogu kompilacje lineage - fredek Pliki potrzebne do przejścia z wersji official na unofficial (i w drugą stronę) masz w katalogu Lineage - migration Ja mam u siebie w telefonie wersję z 20181118, tej dzisiejszej 20181125 jeszcze nie wgrywałem, zrobię to wieczorem.
 13. Nie potwierdzam, mi działa historia w YT. Sprawdź najnowszą wersję.