Avalanc

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Avalanc

 • Rank
  Nowy
 1. Hej, Jest w stanie ktoś polecić jakieś polskie źródła opasek dla Mi Band 2? Nie uśmiecha mi się czekać nie wiadomo ile na paczkę, ale nie chcę znowu utopić kasy w jakieś buble. Niestety w okolicy Łodzi nie znalazłem żadnego sklepu w którym można by na miejscu pomacać. Jakiej jakości są zamienniki z którymi mieliście do czynienia? Bo ceny opasek wahają się od 7 zł do 35 zł więc rozstrzał jest spory Za to zamienniki potrafią mieć bardzo fajne i ciekawe wzory. Podpowiedzcie coś
 2. Z tego co kojarzę + z samej nazwy programu, powinien on potrafić coś co się nazywa linki/łącza. Jest to taki skrót, gdzie jeśli aplikacja próbuje się odwołać do jednego miejsca, jest po prostu odsyłana w inne (np. na karcie SD), więc nie chodzi wyłącznie o przenoszenie. Ale nie próbowałem, pewnie też wymaga root.
 3. Niech mnie ktoś poprawi, ale Link2SD tylko po roocie działa. Z tego co czytałem adaptive storage nie działa domyślnie w MIUI. Z rootem możliwe, że można wymusić.
 4. Avalanc

  Etui Do Redmi 2

  Gdzie można poszukać etui Redmi 2 poza allegro w polskiej dystrybucji? Bo na allegro to syf z gilem. Albo dwa razy za drogo albo beznadziejne nie chroniące telefonu wcale.
 5. A te Wasze problemy z aplikacjami whatsapp, czy FB nie wynikają czasami z prostego faktu że macie ustawione by wifi było wyłączone przy wygaszonym ekranie? Zgadzałoby się to z różnymi rozwiązaniami bo może to być ustawione w ustawieniach połączeń wifi, w planach zasilania (bo to jest funkcja oszczędzania energii) itp.
 6. Fajnie by było jakby ktoś mógł to potwierdzić bo dla mnie to bardzo ważne dual 4G byłoby najlepszy. Nauczyłem się nie ufać wszystkim tym opisom bo jest tyle błędów że mała głowa. EDIT: No cóż, odpowiem sobie sam. Dla potomności. Na mail z zapytaniem do Mi, dostałem odpowiedź że tak jak w Redmi 2 oba sloty obsługują 4G, ale nie na raz, kiedy jedna karta korzysta z 4G druga może być połączona jedynie w 2G. Co i tak nie ma większej różnicy skoro jest to dual-sim stanby, a nie dual-sim active.
 7. Ja mam takie pytanie. Czy w wersji dual-sim tego telefonu można wybrać który sim działą w trybie 2G, a który 3G/4G? Czy są tylko dedykowane sloty i koniec.
 8. Z tego co się orientuje teraz dostawy mają mniej więcej regularnie już. Co tydzień, półtora, ale jest to ograniczona liczba egzemplarzy i większość na razie idzie dla tych co zamówili wcześniej. Swoją drogą po korespondencji mailowej jaką prowadziłem z tym sklepem to nie polecam. Łamany angielski, wymijające i mocno spóźnione odpowiedzi.
 9. Myślę że odpowiedzi dlaczego Aero2 działa na telefonach bez 3G 900 MHz znajdują się tutaj: http://jdtech.pl/2015/01/chaos-po-udostepnieniu-umts-2100-mhz-dla-aero2.html Nie wiadomo oficjalnie na chwilę obecną czy jest to sytuacja na stałe, czy tymczasowa.