aniak76

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About aniak76

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po wysyłaniu zrzutu, osoba otrzymująca ma fatalną jakość... zresztą i u mnie jest to tragiczne i zamazane...Czy da się coś zrobić z taką kompresją? I przy okazji... miałam wcześniej Redmi 4x był tam przy SMS licznik wszystkich wiadomości...czy tutaj jest gdzieś możliwość ustawienia czegoś takiego?
 2. Eh... dziękuję a czemuż to poskąpiło? Ale chyba wolałabym jednak nie naciskać tej aktualizacji...w smsach jakieś dziwne propozycje osób w 4 prostokątach, też nie idzie tego zmienić... przynajmniej jeszcze nie trafiłam na pomysł...Trzeba się widocznie przyzwyczaić...
 3. U mnie tak to wygląda...gest uszczypnięcia nie zmniejsza
 4. Po dotknięciu "menu" - te trzy kreseczki pokazują się ostatnio otwarte aplikacje, wcześniej miałam jako małe ikonki (na pewno gdzieś to ustawiałam...) Teraz w postaci okien...czy można to zmienić? Jeśli tak, to w którym miejscu? Zaktualizował mi się Android do wersji 7.
 5. Ja od razu po zakupie zainstalowałam Nova Launcher Bo mnie ogolnie jakoś drażnił wygląd pulpitu
 6. Witam. Od kilku dni w zdjęciach, w Albumach, pojawił się nowy katalog "Ostatnie". Wrzuca tam ostatnie zdjęcia wykonane, pobrane, itp... Denerwująca dla mnie jest ta "informacja"... Macie coś takiego? Jak się tego pozbyć? Szukam w ustawieniach, ale nic...
 7. Witam. Mam pytanie odnośnie raportów odczytu wiadomości mms...mam przy wiadomości haczyk, ale jak wchodzę w szczegóły, status jako oczekujący...i tak z każdym wysyłanym. Miał ktoś taki problem? Haczyk nie zawsze niestety dawał mi pewność, za to szczegóły już tak. W tej chwili nie wiem czy ktoś mms widzi czy nie, dopóki nie spytam... przyznam, że to denerwujące Czy spotkaliście się z czymś takim??