Jump to content

Strawqens

Użytkownicy
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

About Strawqens

 • Birthday 03/22/1992

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6 64 Black

Recent Profile Visitors

1,558 profile views

Strawqens's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done

Recent Badges

3

Reputation

 1. Kurde to sporo apek na autostarcie muszę mieć odpalone, bateria pewnie z tego powodu zadowolona nie będzie .
 2. Zapewne temat był już poruszany, lecz nie mogłem znaleźć bardziej doprecyzowanie odpowiedzi na moje pytanie, mianowicie chodzi mi o to jakie warunki muszą być spełnione aby otrzymać powiadomienie danej aplikacji Czy aplikacja musi działać w tle ? Czy aplikacja musi mieć wyłączone oszczędzanie baterii? Chodzi też o to czy muszę dodawać apki do autostartu po uruchomieniu urządzenia, aby otrzymać powiadomienia ?
 3. Brak możliwości instalacji apek systemowych
 4. Fajnie jakbyśmy zobaczyli jakieś urządzenie na mini ledach
 5. Witam Od pewnego czasu mam problem z aplikacją Xiaomi Mail, mianowicie chodzi o komunikat "Sesja wygasła. Zaloguj się ponownie", muszę to robić co najmniej 3 razy dziennie. Ktoś wie jak rozwiązać owy problem ?
 6. Czy jest możliwe aby miuipolska wydało kiedyś aplkacje do aktualizacji aplikacji systemowych xiaomi, która będzie aktualizować apki już z naniesionymi poprawkami od miuipolska?
 7. Od lat jestem posiadaczem gamy urządzeń Xiaomi, które ostatnimi czasy zaczyna mnie coraz bardziej irytować, coraz mniej wierzę w to że wyjmę smartfon tej marki z pudełka i będzie on po prostu działać. Polityka wypuszczania setki modeli, nie dopracowane oprogramowanie, brak synchronizacji pomiędzy urządzeniami to jest jedna wielka bolączka. Widziałem jak to skonstruował Huawei i jestem pod wrażeniem, możliwość odbierania połączeń, wysyłanie plików bezprzewodowe, klonowanie ekranu bez większych opóźnień jak i wiele więcej. Fajnie by było zobaczyć kiedyś taką współprace pomiędzy urządzeniami Xiaomi jak i dłuższe wsparcie, chociaż coraz bardziej kusi na przesiadkę w kierunku Huawei mimo braku GMS. Jako wierny fan marki, czuję się zawiedziony tym w którą stronę leci polityka Xiaomi, jakość odeszła w niepamięć, ilość jest trendem, wspomnę też o masie aplikacji do połączeń z urządzeniami odpowiedzialnymi za monitorowanie naszego zdrowia, oraz ich konfiguracje, hmmm... gdzie by tu zacząć -mi fit -zeep -aplikacja zdrowie -xiaomi wear wypuszczają na globalny rynek słuchawki (TWS) do których konfiguracji nie mamy dostępu, mimo że w chinach mają, na globalu jedna mieszanka apek na start troche od xiaom, a trochę od google... JEDEN WIELKI BURDEL, dobra dosyć moich gorzkich żali. Właśnie otóż moje pytanie, czy coś się dzieje w kwestii synchronizacji komputer - tablet - telefon oraz urządzeń noszonych i odpowiedzialnych za zdrowie? Czy coś jest wiadome w kwestii świadomości marki tego jaki ma burdel w swoim ekosystemie ? Jeżeli tak to czy w ogóle mają zamiar coś z tym zrobić.
 8. Na miui 12.5 edycja tego pliku nic nie zmienia, jest jakiś inny sposób? Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 9. Cześć wszystkim Posiadam słuchaweczki jak w tytule, mam również mi 9t pro z najnowszym miui polska stabilnym 12.5. Czy jest opcja uruchomić powiadomienia popup podczas łączenia słuchawek? Słyszałem że tws global z cn romem może się kłócić, ale czy da się jakoś pominąć ten problem ?
 10. Czy jest możliwość skonfigurowania urządzeń tak by można było odbierać połączenia na dwóch urządzeniach ? Posiadam dwa urządzenia z logiem Mi jeden w pracy, drugi główny, chciałbym aby ten pierwszy mimo braku karty SIM miał możliwość odbioru połączeń, z tego numeru który znajduję się w moim głównym urządzeniu, mam ciągłe dostęp do wifi. Wiem że Apple zaimplementował taką opcję u siebie, połączenia zostają przekierowane do wszystkich urządzeń po chmurze, oczywiście o ile mają dostęp do internetu, pytanie czy na Xiaomi też coś takiego da się zrobić.
 11. Tak jak w tytule, brak zakładki giełda oraz baterii w asystencie miui, na miuipolska, w globalu normalnie się znajduje, czy jest możliwość postawienia tego na owym romie?
 12. Witajcie Czy są jakieś dostępne mody do GTSa poprawiające wydajność baterii i dającego fixa na gpsa ? Bateria tragedia 3 dni i tylko 6h na gpsie, kolejna sprawa to gps, na autopauzie urywa trase. Jak tak dalej pójdzie to będę musiał wrócić do mojego Pace na Pacefied rom który działa 5 dni na jednym ładowaniu przy 10h gpsa.
 13. Tez po tej aktualce ? Może micenter byłoby wstanie sobie z tym poradzić :>
 14. Posiadam Amazfit Pace z pacefied na pokładzie, lecz po aktualizacji do 1.2.51 padł i na nic nie reaguje, z tego co wiadomo nie tylko mnie to dotknęło po owej aktualizacji, więc może ktoś tu bedzie miał pomysł żeby postawić ten wspaniały sprzęcik . .
 15. Chodzi o to aby barwa automatycznie się zmieniała przkladowo po 22 bez automatycznego wlaczenia lampy. Co z tego ze barwa mi sie zmieni jak lampa sie odpala nawet wtedy gdy tego nie chcę...
×
×
 • Create New...