-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Z linkiem jest coś nie tak. To powinno mieć 30-40Mb o ile pamiętam. Znajdź przez googla inne źródło. Nawet nie, mniej niż 1Mb link: http://androidhost.org/rxAWF
-
Sprawdziłem przed chwilą u siebie na Miui 7.10.19. Po 12 godzinach prawie 3h sot mam jeszcze 70%. Czyli Miui też potrafi działać prawidłowo.
-
No niestety mój o północy nie ożył. Chyba jest zupełnie uceglony i wyłączony. Nie wiem czy to wina tego twojego firmware, bo dodatkowo padła mi karta SD z której była przeprowadzana instalacja (firmowy Sandisk 32Gb). Możliwe że przyczyną był błędny odczyt pliku fw z karty przy instalacji, albo po prostu padł bo miał paść. Spróbuję reklamować, bo nabyłem na Ali i raptem kilka dni minęło od dostarczenia. Ostatni przedśmiertny screen z angielskim fw:
-
Teoretycznie to powinno mieć jakieś zabezpieczenie jak coś nie wyjdzie z wgrywaniem FW. Nawet przy wgrywaniu oficjalnego fw coś zawsze może sie wydarzyć, poczekam, zobaczymy.
-
Jak znajdziesz jakiś sposób (oprócz czekania do północy) to daj znać. Na razie MiBanda ponownie uruchomiłem. Cóż, "jest ryzyko, jest zabawa".
-
To czekać do północy? Z twoim też tak było, czy jednak dawał jakieś oznaki zycia?
-
Też miałeś czarny ekran i na nic nie reagował? Wyczytałem że nie łączył się, mój jest zupełnie martwy. Wogóle, nawet przez chwilę. On po prostu się nie włączył po restarcie.
-
To ja nie obwiniam ani Ciebie, ani moda. Możliwe, że coś nie poszło z samym wgrywaniem. Zawsze jakieś ryzyko istnieje szczególnie jak to jest robione przez BT.
-
Zobaczymy, poczekam. Niewiele mam do stracenia.
-
Nie, wczoraj ładowałem do pełna było ponad 90%. Na ładowanie też nie reaguje i oczywiście nic go po BT nie widzi.
-
Tak jak wszystko dotychczas, Gadgetbridgiem. Wszystko przebiegło normalnie, żadnych błędów, tylko po wgraniu firmware po prostu nie wstaje. Robiłem to wcześniej kilka razy i nie było problemów.
-
Coś poszło nie tak. Niestety cieszyłem się nim tylko 3 dni. Zna ktoś jakiś sposób na przywrócenie go do życia?
-
Sprawdziłem poprzedni z tego wątku: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=397742 i było już ok (możliwe że testowałem wcześniej z firmware z pierwszego wątku). Wgrałem ostani bo chciałem podesłać ci screena i Bip już nie wstał. Na razie na nic nie reaguje.
-
Nie nie czytałem, nie wpadł bym na to. W tej z trzy literowym dniem jest problem z ofsetem i wyświetlają się dwie i kawałek (przynajmniej przy piątku), na tym firmware które z nią podałeś.
-
Chodzi o ostatnią tarczę. Zmieniłeś cyferki godziny na białe. Poprawia to czytelność, ale te niebieskie też były ok. W ostatnim res z pierwszego wątku jest na tej tarczy błąd w dniu tygodnia z literką piątku, wyświetla się T.
-
Nie. Aplikacje bankowe sprawdzają wszystko co możliwe i zmiana urządzenia na pewno będzie wymagała ponownej aktywacji.
-
sd Karta pamięci SD, brak możliwości przeniesienia aplikacji
FromWP odpowiedział(a) na Neyweer temat w Problemy techniczne
Daj sobie spokój z przenoszeniem aplikacji na SD. Raz że bez roota się nie da, dwa może to powodować problemy. To że się nie da zrobione jest celowo i tak jest bezpieczniej. Wszystkie multimedia, możesz zapisywać na karcie. Niektóre programy potrafią zapisywać dane na SD (mapy offline w Google Maps, muzyka w Tidalu itd). W ustawieniach, pamięć, możesz ustawić to co może być domyślnie zapisywane na sd. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
To oficjalny chiński rom? Masz język chiński i angielski? Jeżeli tak to możliwe że na tym odblokujesz. W EDL nie wejdziesz bo jest od pewnego czasu blokowany. MiPcSuite angielskie też nie zadziała, bo stare i nie jest już rozwijane (może z podłączonym telefonem w fastboot Rflash zadziała). Zadziała chińska wersja MiPcSuite, jak podłączysz do niej tel w trybie fastboot, to powinno znaleźć najnowsze romy (chińskie i globale) dla twojego telefonu. Albo jak podłączysz w trybie recovery, tu zrzut ekranu i link do pobrania chińskiego MiPcSuite: https://miuipolska.pl/forum/topic/23674-nowy-telefon-zasięg-tylko-e/?do=findComment&comment=327857 -
Na podstawie tego co wkleił trudno stwierdzić czy ma spacje i wygląda to na podgląd nie rozpakowanego archiwum.
-
Takie coś, tylko katalog z rozpakowanym romem powinien być bezpośrednio na dysku c:/ bo masz za długą ścieżkę dostępu i tu może być problem.
-
Wskazujesz zły folder w którym nie ma pliku flash_all.bat, najprawdopodobniej "images" (jeśli pobrałeś odpowiedni rom fastboot i go prawidłowo rozpakowałeś). Plik flash_all.bat powinien być w katalogu z romem i cały ten katalog powinieneś wskazać w MiFlashu.
-
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
O ile Xiaomi nie popsuło czegoś z obsługą usb w ostatnich romach dla Redmi 4a, to może to: http://en.miui.com/thread-52226-1-1.html -
Masz niby oficjalną najnowszą wersję romu global stable. Nie powinno być problemu z ustawieniem regionu. Możesz spróbować wgrać tak na szybko aktualizację z pliku romu global dev, może w nim tego błędu nie będzie http://en.miui.com/download-326.html
-
Może masz ustawione jakieś ograniczenie danych w roamingu, albo monitorze danych dane mobilne. Jestem w Play i czasami mam roaming, ale nie informowało nigdy wybudzaniem ekranu o roamingu.
-
Wygląda na to że to bardziej zależy od daty produkcji, a nie tego na jaki rynek. W cn u mnie też 1.0.1.53, a jest starsza od tej eu z 1.0.1.54.
