-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
A w czym się wyświetlają, w esploratorze? Jak tak to tam klikasz na więcej, szczegóły i powinna być ścieżka dostępu.
-
W DCMI, tylko w pamięci wewnętrznej, nie SD. Nawet jak masz domyślnie ustawioną SD dla zdjęć.
-
Powinno to być w Panelu sterowania, Użycie danych, Ogranicz użycie danych.
-
Niestety jak pisałem aparat gorszy w 4x. Wyświetlacz też. Dodatkowo w 4x montują różne wyświetlacze. Najlepiej kupić z BOE, tylko nie każdy sprzedawca będzie wiedział jaki ma.
-
W normalnym działaniu nie ma żadnej różnicy. W grach na pewno trochę wolniejszy. Redmi 4x to bardzo udany model i tani. Będzie działał sprawniej niż stary mi4 i dodatkowo możesz kupić z LTE b20. Jedynie aparat nie najlepszy.
-
Nietypowe, aczkolwiek sprytne rozwiązanie.
-
Takie odpowiedzi są nieakceptowalne. Zgłaszasz problem, koledzy sie spinają, próbują pomóc, a ty piszesz że "problem rozwiązany". Ale jak? Napisz jak, dopiero to zamknie temat.
-
ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)
FromWP odpowiedział(a) na rezmus temat w Dyskusja ogólna
Po prostu poczekaj. Instalacja globala przez twrp to rzeczywiście nie jest dobry pomysł. Jak masz eu to jak będzie nowe, dostaniesz. Może nawet przez OTA. Tylko napisałeś w dziale romów Global, stąd takie odpowiedzi. -
ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)
FromWP odpowiedział(a) na rezmus temat w Dyskusja ogólna
Global dla ciebie zdecydowanie lepszy od china. Eu zdaniem wielu lepsze od global dev. Rom eu rzeczywiście koledzy wycofali, dalaczego nie zdradzili. -
Redmi Y1 - kolejny telefon, który za wiele nie zmienia..?
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
To byłby bardzo dobry telefon na nasz rynek, gdyby miał NFC. Niestety Hindusi NFC na razie nie używają, a to zdecydowanie telefon dla nich, nazwą nawiązujący do serii Y Samsunga, tylko tańszy. -
Redmi 3S - Podstawowe pytania dla nowego użytkownika
FromWP odpowiedział(a) na kubekherbaty temat w Dyskusja ogólna
Mozesz to zrobić przez fastboot, albo przez twrp które już masz instalując .img nowego twrp w twrp. -
Ja zainstalowałem, ale nie sprawdzę, bo tylko MiBanda na razie mam.
-
Możliwe, ale do tej pory zmiana języka systemu tego nie zmieniała. Była jakaś rosyjska minimalna modyfikacja oryginalnego MiFita polegająca jedynie na zmianie języka w MiFit na angielski, niezależnie od języka systemu. Dzieki temu ID dzwoniącego, czy sms pokazywało.
-
Nie wiem czy to prawda (bo mój bip ciągle nie bip-a i czekam na nowego), ale piszą ze z nowym MiFit 3.1.3 i ustawionym angielskim w systemie już prawie wszystko jest po angielsku.
-
Poprawna. Miflash i telefon w fastboot. Odblokowany bl zmienia o tyle, że można flashować w fastboot. Bl nie powinien się zablokować, a jak się zablokuje to lepiej odblokować. Tak dla bezpieczeństwa, żeby można było użyć trybu fastboot w razie ewentualnych problemów.
-
Dostanie, ale raczej nie w romach eu, bo koledzy już nie wspierają tego modelu. W romach global dev Miui 9 jest już od pewnego czasu, instalowałem i działa.
-
Nie zawsze po flashu sam wstaje. Czasami zostaje w fastboot i trzeba ręcznie uruchomić. Jak zielone doszło do końca i tylko czs biegł dalej to może się udało. Pierwsze uruchomienie trochę trwa i na tym Mi może trochę wisieć. Wstał?
-
Klikasz na serduszko i lubisz post. Po całkowitym resecie do ustawień fabrycznych jak telefon był już przypisany do konta Mi niestety jest potrzebny. Dodatkowo pamięta to przypisanie do konta na zawsze, nawet po pełnym flashu.
-
Nie musisz wyłączać telefonu żeby podmienić kartę sim. Można to zrobić na włączonym. Dziwne, że telefonu nie można wyłączyć.
-
Jak rozpoznać wersję Redmi Note 4, 4X, Snapdragon, Mediatek, Global, China itp.
FromWP odpowiedział(a) na mgcompany temat w Dyskusja ogólna
Największy problem to gorsze wsparcie. Z resztą nie ma tragedii, a w przypadku Redmi Note 4 może nawet jest mniej problemów z telefonami na MTK niż Snapem. -
Jak rozpoznać wersję Redmi Note 4, 4X, Snapdragon, Mediatek, Global, China itp.
FromWP odpowiedział(a) na mgcompany temat w Dyskusja ogólna
Nie, masz Nikel z MTK. Jak chciałeś kupić Redmi Note 4x to nikt nikogo nie oszukał, masz 4x tylko z MTK (może Xiaomi wprowadziło w błąd nazewnictwem). Programy nie wiedżą na jaki rynek telefon był produkowany i co ma na pudełku napisane. Przy zakupie tego telefonu trzeba zaznaczyć z jakim ma być procesorem. Twój na 100% nie jest 4x na Chiny bo taki jest na Snapdragonie. Note 4x w zależnosci na jaki rynek jest przeznaczony może być ze snapem, lub MTK. Twój to odpowiednik chińskiego Note 4, tylko Xiaomi nazywa ten model sprzedając poza Chinami Note 4x. Podobno są jeszcze różne wariacje obudowa-procesor, dlatego zakup akcesoriów do tych telefonów na podstawie nazwy na pudełku to loteria. -
Jak rozpoznać wersję Redmi Note 4, 4X, Snapdragon, Mediatek, Global, China itp.
FromWP odpowiedział(a) na mgcompany temat w Dyskusja ogólna
Masz telefon o nazwie kodowej Nikel na MTK i to powinno ci wysrarczyć. Romy eu dla takiego mają w nazwie HMNote4, bo pierwsze chińskie Note 4 były tylko na MTK. Potem wypuścili w Chinach Redmi Note 4x ze Snapragonem który dostał romy eu o nazwie HMNote4x. A potem sprzedając te modele na inne rynki zaczęli je nazywać jak popadnie. Dodatkowo obudowy też są różne i pomieszane. -
Wysoka dokładność - lokalizacja GPS dla aplikacji
FromWP odpowiedział(a) na dzik pytanie w HyperOS - korzystanie
To się chyba ogólnie ustawia dla wszystkich aplikacji które chcą dostępu do lokalizacji (można poszczególnym całkowicie wyłączyć, lub włączyć dostęp). Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Prywatność, Lokalizacja i tam: Wysoka dokładność, tylko Wi-Fi i sieć, tylko urządzenie (GPS). -
Dzisiaj u nich (aze.com.pl) zakupiłem słuchawkę bt i już mam potwierdzenie nadania z paczkomatów. Nadawca podpisany "AZE Bis" czyli chyba jeszcze pączkują.
-
Tylko ty wiesz co zrobiłeś, a posłużyłeś się jakimś dziwnym poradnikiem instalacji custom romów (a próbowałeś zainstalować oficjalny rom). Wystarczyło pobrać rom global fastboot, uruchomić telefon w edl (download) i sflashować. Nic nie trzeba podmieniać, ani kombinować. Jak na nic nie reaguje to tylko zwarcie test pointów mogło by chyba pomóc. Chyba że jest w trybie edl. Jakoś go komp wykrywa? Po absurdalnie długim przytrzymaniu power też nic się nie dzieje?
