Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. W Redmi 3s jest więcej opcji (i możliwość kalibracji np. zbliżeniowego) jak się wejdzie przez chiskie menu serwisowe (vol+ i power przy włączaniu).
  2. Z tego co widzę, Bip jest wszędzie 2x tańszy.
  3. Poza tym ma chyba wszystko co potrzeba. Mi jedynie brakuje trwałego wyświetlania na tarczach informacji o nie odczytanych powiadomieniach. W okrągłym to chyba jest. Dodatkowo brak komunikacji po usb z komputerem. Wszystko się wgrywa po bt.
  4. Tak. Problemem starszego okrągłego jest brak kompatybilności ze słuchawkami 4.1. Bip nie ma funkcji odtwarzania muzyki z pamięci. Jest nowszy, tańszy (dlatego lite) i ma mniej funkcji.
  5. To nieprawda. Do MiBanda słuchawek BT nie podłączasz. Chidzi o to że okrągły może odtwarzać samodzielnie muzykę wgraną do jego pamięci, przez słuchawki BT. Niestety z najnowszymi które mają BT 4.1 są problemy.
  6. Okrągły, nie Bip.
  7. Na takich i jeszcze nieświadomych klientów liczy ten z Allego, ale za bardzo przegina. Też chciałem na szybko kupić, bo czekam na wymianę padniętego (kupiony w Chinach), ale niczego rozsądnego na szybko nie znalazłem. Dla mnie ten pierwszy jest po prostu za duży i nie potrzebuję BT (tym bardziej że to ma stary BT4.0). Stary ma lepszy ekran i jest lepiej wykonany. Z MiFitem, chyba działa, nie wiem jak w iOS-ie.
  8. LG nawet w najtańszych struclach potrafi dać NFC. Nie dają, bo dotychczasowy target, tego nie potrzebuje.
  9. Tylko obecnie jedynym modelem z NFC i B20 jest MiMix2 (jeszcze chyba stary MiNote2).
  10. Niczym, to inna nazwa tego samego, Amazfit Bip czasami nazywają Amazfitem Lite, w odróżnieniu od pierwszego okrągłego Amazfita. Szybciej to chyba tylko kurierem z Chin, ale drożej i prawie na pewno doliczą Vat.
  11. To bardzo dobrze. Im więcej oficjalnej dystrybucji w Europie, tym lepie. Może zaczną w końcu myśleć o wstawianiu NFC w tańszych modelach i odpowiednich pasm LTE w droższych. Hindusi mają inne wymagania, a teraz sprzedają głównie tam (poza Chinami).
  12. Właśnie chciałem pisać, ze to prawie na pewno Google, nie telefon.
  13. Nie znalazłem takiego ustawienia, raczej niczego takiego nie ma. Coś mi świta że był taki problem globalny w roamingu któregoś naszego operatora. Trzeba poszukać. O podobnym problemie ludzie piszą i ma to być wina pośrednika (sieci roamingowej).
  14. No trzeba zacząć jechać. Manetka zaczyna działać dopiero po osiągnięciu jakiejś minimalnej prędkości (chyba 5km/h). Na postoju nie działa dla twojego bezpieczeństwa.
  15. A nie masz przypadkiem ustawionego ponownego automatycznego wybierania zajętego numeru? Możliwe że jak jesteś za granicą telefon błędnie odbiera info że numer zajęty i sam wybiera ponownie po 2 minutach. To ustawienie jest w menu dialera (telefon i trzy kreseczki).
  16. Czyli tak jak pisałem, jeden z wyjątków, a kolega chce globala Miflashem instalować, to tam fix-y są "globalne". Roota utracisz, sklep jest, chińszczyzny brak (chyba mniej niż w romach eu które bazują na china dev), kilka rzeczy może być po angielsku. Tematu z linkami do romów i poradnik prawidłowy. Potem oczywiście możesz zainstalować rom eu (jak chcesz roota to to jest wskazane). Dane, kontakty i sms-y to lokalna kopia Miui, albo chmura. Zdjęcia na kompa możesz po prostu zgrać.
  17. Nie potwierdzam. Niczego takiego w Redmi 3 i 3s na Miui 9 nie zauważyłem. Ogólnie jakieś kolosalne różnice w zależności od wersji romu czy Miui to chyba mity (pomijając jakieś zupełnie wadliwe wydania). Prawie zawsze postawienie systemu na nowo trochę pomaga, a przejście na Miui 9 nie powinno zaszkodzić.
  18. A używasz MiFita zmodowanego MrTomi czy stockowego? Oryginalny MiFit może podmieniać.
  19. Tego już ci nie powiem. Najwyżej będzie coś źle wyglądało. Na pewno wgrywanie res jest mniej ryzykowne od fw. Nawet jak coś pójdzie nie tak, to kiedyś Bip wstanie.
  20. W danym res masz wszystkie przerobione tarcze i to powinno wystarczyć. Niektóre res wymagają wgrania innego fw żeby wszystko do siebie pasowało.
  21. Na starszym romie nie odblokujesz bl. Do tego im nowszy rom tym lepiej. Wrzuć najnowszy global dev (dzisiejszy) i na nim odblokujesz. Możliwość wejścia do EDL zależy od romu, ale też od stanu booloadera. Przynajmniej w Redmi 3s po odblokowaniu bl przechodzi do edl na najnowszych global dev.
  22. Kilka minut tak. Ile z zegarkiem w ręku nie pamiętam. Ten GB pokazuje postęp po rozwinięciu górnej belki w telefonie (przynajmniej z Miui)
  23. Dziwne. U mnie się bez problemu łączyło, nawet bez odinstalowania MiFita, czy odpinania, wystarczyło tą widoczność ustawić.
  24. To spróbuj włączyć widoczność, to zapamiętuje nawet po odinstalowaniu MiFita, a najnowszego MiFita oryginalnego masz np tu https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-1-3-2-release/ Kolega tej wersji chyba nie będzie przerabiał, poczeka na następną.
  25. A próbowałeś włączyć widoczność BIP-a w MiFit? Masz najnowszego MiFita 3.1.3.2.965-play? Jak tak to może po zmianie języka systemu w telefonie na angielski coś się zmieni z językiem w zegarku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...