-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Brak możliwości konfiguracji odcisku palca w menu telefonu
FromWP odpowiedział(a) na ham3r78 temat w Problemy techniczne
W Redmi 3s jest więcej opcji (i możliwość kalibracji np. zbliżeniowego) jak się wejdzie przez chiskie menu serwisowe (vol+ i power przy włączaniu). -
Z tego co widzę, Bip jest wszędzie 2x tańszy.
-
Poza tym ma chyba wszystko co potrzeba. Mi jedynie brakuje trwałego wyświetlania na tarczach informacji o nie odczytanych powiadomieniach. W okrągłym to chyba jest. Dodatkowo brak komunikacji po usb z komputerem. Wszystko się wgrywa po bt.
-
Tak. Problemem starszego okrągłego jest brak kompatybilności ze słuchawkami 4.1. Bip nie ma funkcji odtwarzania muzyki z pamięci. Jest nowszy, tańszy (dlatego lite) i ma mniej funkcji.
-
To nieprawda. Do MiBanda słuchawek BT nie podłączasz. Chidzi o to że okrągły może odtwarzać samodzielnie muzykę wgraną do jego pamięci, przez słuchawki BT. Niestety z najnowszymi które mają BT 4.1 są problemy.
-
Okrągły, nie Bip.
-
Na takich i jeszcze nieświadomych klientów liczy ten z Allego, ale za bardzo przegina. Też chciałem na szybko kupić, bo czekam na wymianę padniętego (kupiony w Chinach), ale niczego rozsądnego na szybko nie znalazłem. Dla mnie ten pierwszy jest po prostu za duży i nie potrzebuję BT (tym bardziej że to ma stary BT4.0). Stary ma lepszy ekran i jest lepiej wykonany. Z MiFitem, chyba działa, nie wiem jak w iOS-ie.
-
LG nawet w najtańszych struclach potrafi dać NFC. Nie dają, bo dotychczasowy target, tego nie potrzebuje.
-
Tylko obecnie jedynym modelem z NFC i B20 jest MiMix2 (jeszcze chyba stary MiNote2).
-
Niczym, to inna nazwa tego samego, Amazfit Bip czasami nazywają Amazfitem Lite, w odróżnieniu od pierwszego okrągłego Amazfita. Szybciej to chyba tylko kurierem z Chin, ale drożej i prawie na pewno doliczą Vat.
-
To bardzo dobrze. Im więcej oficjalnej dystrybucji w Europie, tym lepie. Może zaczną w końcu myśleć o wstawianiu NFC w tańszych modelach i odpowiednich pasm LTE w droższych. Hindusi mają inne wymagania, a teraz sprzedają głównie tam (poza Chinami).
-
Osoba postronna ma w swoim kalendarzu moje wydarzenia
FromWP odpowiedział(a) na fi9o pytanie w HyperOS - korzystanie
Właśnie chciałem pisać, ze to prawie na pewno Google, nie telefon. -
Nie znalazłem takiego ustawienia, raczej niczego takiego nie ma. Coś mi świta że był taki problem globalny w roamingu któregoś naszego operatora. Trzeba poszukać. O podobnym problemie ludzie piszą i ma to być wina pośrednika (sieci roamingowej).
-
Skuter / hulajnoga elektryczna - Xiaomi Mija M365
FromWP odpowiedział(a) na szabubabaobaba temat w Hulajnogi elektryczne
No trzeba zacząć jechać. Manetka zaczyna działać dopiero po osiągnięciu jakiejś minimalnej prędkości (chyba 5km/h). Na postoju nie działa dla twojego bezpieczeństwa. -
A nie masz przypadkiem ustawionego ponownego automatycznego wybierania zajętego numeru? Możliwe że jak jesteś za granicą telefon błędnie odbiera info że numer zajęty i sam wybiera ponownie po 2 minutach. To ustawienie jest w menu dialera (telefon i trzy kreseczki).
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Czyli tak jak pisałem, jeden z wyjątków, a kolega chce globala Miflashem instalować, to tam fix-y są "globalne". Roota utracisz, sklep jest, chińszczyzny brak (chyba mniej niż w romach eu które bazują na china dev), kilka rzeczy może być po angielsku. Tematu z linkami do romów i poradnik prawidłowy. Potem oczywiście możesz zainstalować rom eu (jak chcesz roota to to jest wskazane). Dane, kontakty i sms-y to lokalna kopia Miui, albo chmura. Zdjęcia na kompa możesz po prostu zgrać. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Nie potwierdzam. Niczego takiego w Redmi 3 i 3s na Miui 9 nie zauważyłem. Ogólnie jakieś kolosalne różnice w zależności od wersji romu czy Miui to chyba mity (pomijając jakieś zupełnie wadliwe wydania). Prawie zawsze postawienie systemu na nowo trochę pomaga, a przejście na Miui 9 nie powinno zaszkodzić. -
A używasz MiFita zmodowanego MrTomi czy stockowego? Oryginalny MiFit może podmieniać.
-
Tego już ci nie powiem. Najwyżej będzie coś źle wyglądało. Na pewno wgrywanie res jest mniej ryzykowne od fw. Nawet jak coś pójdzie nie tak, to kiedyś Bip wstanie.
-
W danym res masz wszystkie przerobione tarcze i to powinno wystarczyć. Niektóre res wymagają wgrania innego fw żeby wszystko do siebie pasowało.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Na starszym romie nie odblokujesz bl. Do tego im nowszy rom tym lepiej. Wrzuć najnowszy global dev (dzisiejszy) i na nim odblokujesz. Możliwość wejścia do EDL zależy od romu, ale też od stanu booloadera. Przynajmniej w Redmi 3s po odblokowaniu bl przechodzi do edl na najnowszych global dev. -
Kilka minut tak. Ile z zegarkiem w ręku nie pamiętam. Ten GB pokazuje postęp po rozwinięciu górnej belki w telefonie (przynajmniej z Miui)
-
Dziwne. U mnie się bez problemu łączyło, nawet bez odinstalowania MiFita, czy odpinania, wystarczyło tą widoczność ustawić.
-
To spróbuj włączyć widoczność, to zapamiętuje nawet po odinstalowaniu MiFita, a najnowszego MiFita oryginalnego masz np tu https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-1-3-2-release/ Kolega tej wersji chyba nie będzie przerabiał, poczeka na następną.
-
A próbowałeś włączyć widoczność BIP-a w MiFit? Masz najnowszego MiFita 3.1.3.2.965-play? Jak tak to może po zmianie języka systemu w telefonie na angielski coś się zmieni z językiem w zegarku.
