Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Nie pamiętam. Ok jest w twojej przeróbce Lolex 3.1 i poprzednich. Komunikaty powinieneś mieć w Aktywnościach po uruchomieniu treningu i zaznaczeniu w opcjach zamiany tekstu na mowe (zębatka na ekranie aktywności).
  2. Niestety komunikaty nadal po angielsku. Na Samsungu chyba też powinieneś mieć komunikaty głosowe przy treningu.
  3. Może jeszcze reset do ustawień fabrycznych by pomógł. Tak czy inaczej będziesz musiał zrobić jakąś kopię i danych, np systemową lokalną kopię Miui.
  4. W takich przypadkach najskuteczniejsze jest wgranie romu fastboot w trybie fastboot MiFlashem. Tylko do tego potrzebny jest odblokowany bootloader. Pobrałeś pełną wersję stąd? http://en.miui.com/download-320.html tam masz też starszą wersję, czyli 8.2.4. Może ta starsza przejdzie.
  5. Niestety u mnie nadal angielski głos przy pauzie i wznowieniu. Sprawdzę jak z resztą komunikatów za godzinę. Tylko na tym przerobionym Lolex jest ok. Sprawdziłem, zero polskiego głosu, wszystkie komunikaty angielskie.
  6. Mnie też, a chińska cena to jeszcze minimum + 23% vat. Podobno Xaiaomi chce samo oficjalniej wejść na nasz rynek, jakby tak się stało, to było by dobrze.
  7. Tak, to fajny telefon, jakbym dostał takiego gifta, też byłbym zadowolony. Czy bym go kupił w normalnej dystrybucji? Nie wiem, zależy od ceny (jako fanboj firmy chyba tak). Ideałem nie jest, ale na obecną chwilę w zależności od preferencji blisko mu do tego.
  8. Tak na wszystkich dotychczasowych Lolexa i ostatnich MiFitach było FC przy wejściu do ustawień odblokowania w pobliżu BT. W MiFit 3.1 to naprawili. Lolexa 3.1 nie wgrywałem, ale jak jest to w twojej przeróbce to w Lolexie 3.1 najprawdopodobniej też. Ty tego nie sprawdzisz, bo ta funkcja jest chyba tylko w Miui. Tu nie działa googlowy smart lock, tylko MiFit z opaską.
  9. Zainstaluj najpierw orginalnego MiFita3.1 on zaktualizuje firmware. Możesz pobrać stąd: https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-3-1-0-release/ Potem go odinstaluj i zainstaluj moda z tego posta: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=391994 Firmware nie powinno już chcieć aktualizować. Niestety FC jest przy wejściu w ustawienia odblokowania, reszta działa poprawnie. To FC było też na poprzednich wersjach, nie ma go na orginalnym MiFit3.1. Jak na nim ustawisz odblokowanie, to nawet po odinstalowaniu będzie tak samo ustawione w zainstalowanym potem modzie.
  10. Z odmianą tak, ale tłumaczenie może można zmienić. "Czas ostatniego kilometra" odczytuje: "Czas około kilometra". Na rosyjski to jest dobrze przetłumaczone w Lolex.
  11. Teraz jest pl. Tylko zacytuję powiadomienie głosowe przy jeździe na rowerze: "Rower, dwa kilometr, dziewięć minuta dziesięć sekund, czas około kilometra, trzy minuty cztery sekunda, puls osiemdziesiąt pięć"
  12. Uruchamiam trening, potem pauzuję i mówi po angielsku.
  13. A jednak. Sprawdziłem jeszcze raz, specjalnie twoją wersję ponownie zainstalowałem. Instalowałem na czysto, bo jako update na oryginał nie przechodzi. Nie sprawdzałem wszystkich komunikatów, ale po zapałzowaniu treningu mówi po angielsku.
  14. Tak o pliki audio. Firmware już nie sprawdza, ale głos jest angielski.
  15. Już firmware nie próbuje instalować, tylko ja wcześniej nowe firmware wgrałem oficjalną wersją. Jest prawie dobrze, bo język jest angielski nie polski. Moim zdaniem akurat lepiej, bo w poprzednich wersjach z pl są irytujące błędy odmiany minut i sekund. Dodatkowo tłumaczenie, o czym już ci pisałem. Czas ostatniego kilometra odczytywany jest: Czas około kilometra.
  16. To chyba nie jest nowsze, tylko inne. Chińczycy tym razem global dev-y wydali dzień później. Jeżeli twoje podejrzenia są prawdziwe, to musiałbyś wgrać starszą wersję global dev i na to rom eu. Tylko niestety starsza wersja może się dać wgrać tylko MiFlashem (rom fastboot) i ponownie musiałbyś wgrywać twrp. Dużo roboty, a nie wiadomo czy diagnoza właściwa.
  17. We wszystkich Mifitach, Lolexach i innych modach w Redmi 3s mam wibrowanie przy alarmach. Na żony Redmi 3 w żadnym MiFit tego nie ma. Na Redmi 3 kolegi (dokładnie ten sam telefon i rom co żony) jest we wszystkich. Nie wiadomo o co chodzi i od czego to zależy.
  18. Przesunąć palcem na ekranie z góry do dołu, wpisać hasło prywatności i powinna się pokazać.
  19. Przednia to inny moduł.
  20. Jakieś uszkodzenie mechaniczne modułu aparatu. Prawdopodobnie uszkodzili przy wymianie jacka. Oddaj do naprawy ponownie.
  21. FromWP

    Mi Fan Festival

    Tak, gadżety będą dla pierwszych zarejestrowanych. Warto się pospieszyć (żart). Wpadnę z czystej ciekawości.
  22. Telefon, menu, ustawienia połączeń przychodzących.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...