Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Przykro, może flash w Miflashu by pomógł, ale nie na pewno. Samoczynne restarty czy wyłączenia mogą być spowodowane jakąś wadą fizyczną, np. uszkodzona płyta główna.
  2. Tak to 9 zainstalowałem, na razie się przyzwyczajam, większych pozytywów nie widzę, a kilku rzeczy brakuje. Na razie FC ma ustawienie przycisków funkcyjnych, nic nie można zmienić.
  3. Nie musisz czekać, już jest, jak wgrałeś global dev.
  4. Dostałem przez ota, ale jeszcze nie instalowałem. Rom eu też już jest. Zmian chyba niewiele bo ten sam android.
  5. To tylko błąd pokazywania, nie wskakuje, tylko tak pokazuje. A telefon masz z globalnej dystrybucji i pasmem LTE 800 (b20), bo Orange ostatnio w wielu miejscach z tego pasma korzysta.
  6. Nie zadziała, trzeba miunlockiem. To chyba działało tylko na telefonach które nie miały blokowanego bl To jest najnowsze dla twojego.
  7. Tak możesz normalnie przez twrp pobierając ostatniego zipa romu eu
  8. Wątpię, w Redmi 3 adb często oszukuje w kwestii statusu bootloadera.Swoją drogą ciekaw jestem co się dzieje jak się zablokuje komendą bootloader po wgraniu twrp.
  9. Te chińskie znaczki to menu serwisowe, nie recovery. Uruchom telefon trzymając wszystkie 3 klawisze vol+ vol- i power, to się uruchomi w recovery i zobaczysz co masz. Test w tym modelu często oszukuje.
  10. A ty masz zablokowany bl? Kto i jak ci ten rom wgrywał? Może masz już twrp, chyba że to jakieś syfmiui wgrane przez sprzedawcę.
  11. Ale jeszcze jest wymagane dodanie konta w opcjach tprogramistycznych, czego teraz już nie zrobisz. Jak masz nowe recovery to tam jest opcja resetu (nowsze romy global dev), ale najprawdopodobniej masz stare bez tej opcji (romy global stable). Jest możliwość resetu z poziomu chińskiego MiPcSuite tu do pobrania: http://zhushou.xiaomi.com/ (po chińsku), niestety z utratą danych). A tu post jak to zrobić z przetłumaczonym screenem: https://miuipolska.pl/forum/topic/23420-odzyskanie-blokady-telefonu/?do=findComment&comment=324876 Ewentualnie reset z poziomu chmury Mi, lub konta Googla (Finde device) ale nie zawsze to działa i potrzebny aktywny dostęp do sieci w telefonie.
  12. FromWP

    MiFit 3.0

    Tym razem się udało. Działa.
  13. Najpierw spróbuj aktualizacji z pliku, najnowszy global dev (i stable) masz tu http://en.miui.com/download-303.html Bootloadera się nie pobiera tylko odblokowuje, jak, znajdziesz. Potem jak odblokujesz bl, Miflash (2016.04.01) i skrót do najnowszych romów fastboot dla wszystkich telefonów masz na pierwszej stronie tego tematu. Ciebie interesuje Redmi 3s/prime i rom latest global developer. Najnowsze romy eu masz np tu: https://miuipolska.pl/download/
  14. FromWP

    MiFit 3.0

    Niestety nadal brak mapy i trasy.
  15. FromWP

    MiFit 3.0

    Tak wiemy, chodzi o to żeby lolex mod działał gadając po polsku. Rosyjski prawie wszyscy rozumieją, ale nie wszyscy akceptują.
  16. FromWP

    MiFit 3.0

    Oryginalny lolex działa. Słyszałem już opinie, że słowo Miui wywołuje reakcie nerwowe u niektórych programistów.
  17. FromWP

    MiFit 3.0

    Niestety bez zmian. Instaluje się tylko na czysto i brak mapy i ścieżki. Sprawdzasz na telefinach z Miui? Możliwe że Miui potrzebuje czegoś więcej.
  18. China dev możecie sobie darować. Chińskie usługi i brak usług Googla (można doinstalować). Ale jak tylko się pojawi to najprawdopodobniej równolegle będzie wersja eu. Tak czy inaczej trzeba odblokować bl, albo poczekać (być może kilka miesięcy) na global stable z Miui 9.
  19. Jak działały na początku, to być może pomoże. O ile to nie jakieś fizyczne uszkodzenie telefonu. Nie znam tego programu testowego ze screena i nie wiem czy tak w nim powinno wyglądać prawidłowe działanie lokalizacji.
  20. FromWP

    MiFit 3.0

    Tak są. Clean install. Na lolexa 3.0.6 update nie zadziałał.
  21. FromWP

    MiFit 3.0

    Niestety brak widoku mapy i ściezki w treningach i historii. Reszta działa. A już myślałem że tym razem zadziała.
  22. To jeszcze sprawdź uprawnienia do lokalizacji Map googla i iHere w Ustawienia, zainstalowane aplikacje,(tam Mapy i Here) Uprawnienia aplikacji. Jak tam jest ok to więcej pomysłów nie mam (oprócz zmiany romu na wersję global dev, albo eu).
  23. Jak GPS włączony to powinno działać.Restart telefonu nie pomaga? Masz oficjalny rom, nie naljlepszy bo global stable, ale gps powinien działać. Zainstaluj może jakiś program testowy np. GPS Satellites Viewer to sprawdzisz czy i jak ogólnie działa lokalizacja.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...