Jump to content

RayColl_PL

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RayColl_PL's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Cześć! Mam problem z odblokowaniem telefonu za pomocą tego skanera z tyłu telefonu. Za każdym razem gdy go dotknę telefon się odblokuję, chociaż bym tego nie chciał. Da się go jakoś wyłączyć? Pozdrawiam!
 2. Witam, czy w Redmi 4X szkło hartowane też nie jest na cały ekran jak w Redmi 4? Redmi 4 też ma zaokrąglane boki i szkło nie jest na cały przedni panel Tutaj jak to wygląda w Redmi 4:
 3. @neron http://allegro.pl/show_item.php?item=6629560059 Nie banujcie za reklamę xd Nie reklamuję ;p
 4. Na wykopie piszą, że zaokrąglony ekran i dlatego. Kurcze, szkoda. No ale kilka mm mogli dać szerzej, ehh
 5. Cześć! Nie wiecie skąd mogę zamówić szkło do Redmi 4? Nie Pro/Prime, nie 4A. Do Redmi 4. Bo zamówiłem z Allegro i przyszła taka kupa: To dziadostwo nawet do krawędzi wyświetlacza nie sięga, a ma sięgać do brzegu całego przodu ;-;
 6. Bez problemu wam chodzi TWRP od Redmi 4 Pro na zwykłym Redmi 4? Bo da się zainstalować, zainstalowałem bo nie mogłem znaleźć żadnego dla Redmi 4 i sypią mi się aplikacje :/ Chyba że jest jakiś specjalny TWRP pod ten telefon? (nie Prime) Jak tak to podeślecie? A i skróci mi ktoś czym różni się Stable Global od Stable Xiaomi.eu? Tak 2 zdanka ;d Edit, znalazłem Przede wszystkim system Xiaomi.eu posiada język polski (i 26 innych języków). Warto zaznaczyć, że o ile Xiaomi sprzedaje swoje urządzenia także z MIUI w tzw. wersji Global Multilanguage z językiem polskim to jednak wersje te nie są dostępne na wszystkie urządzenia. Język polski na telefonach Xiaomi w wersji legalnie pozyskanej można uzyskać jedynie na stronie miuipolska.pl i xiaomi.eu. Rom Xiaomi.eu wydawany jest tylko dla urządzeń Xiaomi
 7. Cześć! Słyszałem, że różne wersje Mi5 mają różne typy pamięci. Ja mam Mi5 3/64GB i odczyt mam na poziomie 450MB/s bo mam UFS2.0. Podobno Mi5 3/32 ma UFS1.0, czy to prawda? Zrobiłby ktoś test Androbenchem i przesłał screenshota?
×
×
 • Create New...