Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Nie można. Jest i ma działać. Można odłączyć rozbierając telefon, albo zakleić. Boisz się że skopiują twoje linie papilarne, czy jest jakiś inny powód? Ten czytnik bardzo ułatwia obsługę telefonu i mimo wszystko podnosi bezpieczeństwo.
  2. Nie, to nieprawda. Romy china dev mają coś takiego, global dev nie.
  3. FromWP

    Orginalny Bootloader

    Widzę że jeszcze niewiele rozumiesz, musisz pogłębić wiedzę. Nie znam telefonu żadnej firmy w którym można by było wgrać custom rom firmowym recovery (romy się wgrawa przez recovery, bootloader to nie recovery). Firmowe recovery służy do wgrywania oficjalnych romów, a żeby wgrać nieoficjalny (miuipolska to też custom rom tylko z Miui), trzeba je zamienić na custom recovery (w tym przypadku TWRP) które to potrafi. Do wgrania innego recovery (TWRP) potrzebne jest odblokowanie bootloadera (z zablokowanym tego nie da się zrobić).
  4. Tu masz romy dla twojego telefonu, tylko napisałeś w dziale Redmi 3 dla którego nie ma androida 6.0, a ty masz Redmi Note 3 pro. http://en.miui.com/download-301.html Pobierasz i wskazujesz pobrany plik w aktualizacjach, jak masz stable, to stable.
  5. Wygląda że wszystko robisz dobrze i powinno zadziałać. To device info potrafi oszukiwać, ale w Stan blokady Mi powinno być zablokowany. U mnie to działa bez problemu, nie wiem gdzie może być błąd. Po tym mam w Stan blokady "zablokowany"
  6. Jak masz zablokowany bl to certyfikat powinien być. Jak nie, to trzeba zablokować, potem wyczyścić dane sklepu i powinien się pojawić.
  7. Koncentrują się na tym co się najlepiej sprzedaje, w Indiach. To ich najlepszy i największy rynek poza Chinami. Mi5 to taki trochę średnio trafiony produkt, ale wsparcie jeszcze trochę potrwa.
  8. To pytanie musisz zadać na en.miui twórcom MiFita. Zrób tak jak napisałem, ustaw odblokowanie z minimalną odległością, to naprawdę działa tylko bardzo blisko i nie powinno być problemu.
  9. Jak ustawisz w oryginalnej, to to pamięta i działa, tylko w modach nie można tego zmienić, bo wywala aplikację. Tak to działa chyba tylko z Miui, moim zdaniem bardzo wygodne.
  10. Chyba odkryłeś nierozwiązywalny problem, dlaczego nie u wszystkich pojawia sie ta opcja. Nie zależy to od wersji Androida, wersji MiFita, tylko ustawień odblokowania ekranu przez opaskę. To trochę bez sensu, bo nie widać związku, ale jak tak jest, to trzeba się z tym pogodzić. Jak tak rzeczywiście jest, to dobry trop. Ustaw sobie to odblokowanie opaską z minimalną odległością (w praktyce trzeba prawie dotknąć opaską do telefonu, żeby zadziałało).
  11. Istnieją dwie wersje, z zakrytymi przyciskami i zupełnie odkrytymi. Osłony klawiszów są przymocowane tylko z jednej strony do reszty etui. Dzięki temu jest to elastyczne i działa pewnie, ale jak się o coś zachaczy potrafi się urwać (żona od power urwała, ale da się wciskać). Mam obydwie i osobiście wolę wersję z odkrytymi. Niestety dla Redmi 4a niewielu sprzedawców ma i znalazłem tylko z zakrytymi.
  12. Uwalić całkowicie, to chyba tylko fw. Bin i res co najwyżej spowoduje błędne działanie, ale komunikacja z zegarkiem pozostanie i można naprawić. Chyba niestety pierwszy tego doświadczyłem i bipa uśmierciłem.
  13. Nie jak jesteś w powershell napisz cmd i naciśnij enter, albo ściągnij inny pakiet minimal adb w którym jest plik uruchamiający cmd jak pisał kolega Orjon
  14. Po prostu najpierw wpisz komendę cmd i enter. Jesteś w powershell, nie cmd (taki psikus win 10).
  15. Dioda gaśnie i pokazuje że ma 100%, ale jeszcze przez kilkanaście minut dalej doładowuje minimalnym prądem około 100mA (sprawdzone miernikiem USB). Dopiero po tych kilkunastu minutach miernik pokazuje 0. Ponownie zaczyna ładować jak pojemność spadnie o kilka procent. Dlatego na przykład jak się podłączy wieczorem i odłączy rano, to bateria już w momencie odłączenia może nie mieć 100% tylko np. 98.
  16. Nie wiem
  17. Wszystko się może popsuć, bateria też, ale to raczej coś innego padło. Jak jest w EDL to się nie naładuje. Może po całkowitym rozładowaniu, się wyłączy i wtedy wyłączony podpięty pod ładowarkę zacznie się ładować.
  18. I komputer najprawdopodobniej wykrywa go pod portem com, czyli EDL.Możliwe że przycisk power nie działa, albo coś innego fizycznie padło.
  19. Raczej nie. A ładuje się? W jakim jest stanie, EDL, czy wyłączony?
  20. Powinno wystarczyć, ale dłużej nie zaszkodzi. W EDL ładowanie chyba nie działa, jak był rozładowany, to mógł się wyłączyć. Przy wyłączonym powinien się juź ładować. Chyba że coś zupełnie padło.
  21. Zmień wersję miflasha, jak go tak wykrywa, to jest ok i musi go wykryć. Refresh klikałeś?
  22. Piszesz że komputer go wykrywa, to sprawdź jaki sterownik jest mu przypisany. Bardzo prawdopodobne że nie jest w EDL (sterownik QDloader 9008) tylko podobnym diagnostycznym (E na końcu nazwy sterownika) w którym nic nie zrobisz. Jak jest w trybie diagnostic, to w EDL chyba tylko zwierając testpointy na płycie głównej można go wprowadzić. Ale czy to pomoże, to nie wiadomo. Sam z siebie nie powinien w ten tryb wchodzić.
  23. Serwer FTP już spowrotem dodali (na szczęscie to był błąd, nie celowe działanie, bardzo mi tego brakowało), na razie trzeba ręcznie pobrać Explorera z apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-fileexplorer-global/mi-fileexplorer-global-v1-171115-release/mi-explorer-v1-171115-android-apk-download/
  24. Tu masz linka do dysku z Lolexami https://yadi.sk/d/keOGRum03LPpEc a tu mody MiuiRu też niezłe: https://miui.su/app/mifit
×
×
  • Dodaj nową pozycję...