Jump to content

mgcompany

Użytkownicy
 • Content Count

  787
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mgcompany last won the day on March 6

mgcompany had the most liked content!

Community Reputation

187 Excellent

About mgcompany

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3, Redmi Note4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz to pewnie pomoże tylko hasło "POCO X3 IMEI repair".
 2. Problem jest tylko na ekranie głównym czy w całym systemie? Możesz wpisać w dialerze *#*#6484#*#* i przeprowadzić test dotyku. Jeśli problem nie dotyczy tylko ekranu głównego, to pewnie jest uszkodzenie fizyczne. Chociaż stare Nokie z Windows Phone miały też dziwny problem z dotykowymi przyciskami pod ekranem i trzeba było dotykać je bardzo delikatnie, milimetr nad ekranem, wtedy zaczynały działać.
 3. Masz przypisany odcisk palca i kod PIN? Jeśli tak, to trzeba wpisać w recovery kod, wtedy pamięć jest odszyfrowana.
 4. Nie mylcie aktualizacji MIUI z aktualizacjami bezpieczeństwa i Androida. Wsparcie będzie, ale nie liczyłbym na Androida 12, tylko na kolejne wersje MIUI i pewnie też skończą się po dwóch latach, zostaną tylko poprawki. Taka rzeczywistość świata Xiaomi.
 5. Może przydałoby się zainstalować jakąś aplikację do śledzenia aktywności apek i ruchu sieciowego? Zwykle pliki o takiej nazwie pochodzą z Sklepu Play i są dociągane np. przez gry.
 6. Czemu miałoby się coś stać? To jest śmietnik dla synchronizacji z Chmurą Xiaomi i jak przypadkiem usuniesz zdjęcie z Chmury, to możesz je odzyskać, ale wykorzystuje do tego pamięć telefonu, więc usługa bezwartościowa. Takich śmietników jest pewnie jeszcze kilka jak chociażby plik z miniaturami filmów i zdjęć, który z czasem rozrasta się do rozmiarów kilkuset MB lub nawet GB, można go usunąć i zrobi się nowy z aktualnymi miniaturami.
 7. To wygląda na usunięte pliki filmów i zdjęć z chmury konta Xiaomi, a dokładniej to przeniesione do "kosza", a nie usunięte w pełni. Możesz to wszystko usunąć. Właściwe pliki są w innych katalogach.
 8. Miałem kilka razy taki problem i pomagał właśnie restart. Teraz mam wgraną najnowszą wersję xiaomi.eu (12.0.8.0) i się nie powtórzyło, za to czasem pojawia się problem z Bluetooth, nie chce łączyć z niektórymi urządzeniami lub zniekształca dźwięk i też pomaga restart.
 9. A byś się zdziwił ile osób nie korzysta z innych funkcji niż podstawowe SMS i MMS. U mnie działają normalnie, robią się normalnie i odbierają też normalnie.
 10. To chyba tylko danych systemowych, bo jak robisz pełen backup z aplikacjami i ich danymi, to zwykle jest więcej, zależy ile masz zainstalowanych programów.
 11. Przejrzyj swoją pamięć, co tam masz w telefonie, bo tego nikt nie wywróży. Może jakieś dane aplikacji, gier, cache Spotify/Tidal, podcasty, dane przeglądarki internetowej, trzeba na bieżąco sprawdzać co aplikacje ściągają i czyścić stare dane.
 12. O! Szybko się pojawiła 11. Zastanawiałem się przy premierze Redmi Note 10 Pro, kiedy aktualizację dostanie POCO, bo mają ten sam procesor. Pewnie przez pierwsze dwie, trzy aktualizacje będzie parę baboli. Ja poczekam na kolejne wydania.
 13. Po każdej aktualizacji musisz zrobić roota, nawet po wgraniu tego samego romu/usunięciu danych, bo system domyślnie nie ma roota.
 14. Na stronie głownej i na forum w dziale modyfikacje: https://miuipolska.pl/poco-x3-nfc-stabilna/
 15. Trzeba odblokować bootloader i wgrać system. Jak odblokować i wgrać to znajdziesz w dziale tutoriale: https://miuipolska.pl/forum/forum/15-tutoriale/ , a system ściągniesz z strony głównej w menu "Pobierz MIUI12 wersje stabilne": https://miuipolska.pl/pobierz-miui-12-stabilne/ Szukaj po nazwie kodowej "surya".
×
×
 • Create New...