Jump to content

mgcompany

Użytkownicy
 • Posts

  816
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mgcompany last won the day on August 8 2021

mgcompany had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 NFC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mgcompany's Achievements

 1. U mnie jest coś dziwnego, ale na ostatniej wersji MIUI 12. Korzystam z neta przez dane mobilne i nagle znika. Przełączam na WiFi i jest, czasem jest odwrotnie. Jak nie mam WiFi, tylko korzystam z samych danych mobilnych, to muszę wyłączyć dane i włączyć ponownie. Zmieniłem ustawienie sieci na 3G i na razie jest spokój. Korzystam z Orange, ale w moim mieście korzystanie z LTE to dosyć problematyczna sprawa, bo pojawiają się nagłe spadki szybkości, być może zbyt duże obciążenie infrastruktury i jedynym rozwiązaniem jest przejście na 3G, które jest wolniejsze, ale stabilniejsze. No i z tego co pamiętam, to maszty 4G są współdzielone z T-Mobile. Neta domowego też mam z Orange po sieci komórkowej.
 2. Może ktoś mi na szybko przypomnieć jak ponownie zrobić roota? Kiedyś miałem, ale z kolejnymi aktualizacjami nie robiłem ponownie i teraz nie pamiętam. Instaluję Magiska w systemie, ściągam coś w nim i w recovery instaluję z paczką noverify?
 3. Bardzo Ci dziękuję! MyAndroidTools bez roota praktycznie nie działa (podobnie jak inne tego typu, które też już zniknęły z sklepu), ale przez adb poszło. Głowa już nie ta co kiedyś i wszystkiego nie pamiętam, a to takie proste komendy były.
 4. Nie chcesz pomóc, to nie pisz. Masz jakieś konkretnie rozwiązanie, to podaj. Proste. Od dawna próbuję nie grzebać bez potrzeby w telefonie, w systemie, bo nie mam na to czasu, ani głowy i wiele rzeczy też już nie pamiętam. Pomagam ludziom w innych miejscach jak mogę i liczę, że ktoś nakieruje na konkretne rozwiązanie, bez zbędnego gadania. A jakby moderatorowi nie podobało się ostatni kilka postów, to śmiało może je usunąć.
 5. Dziękuję za odpowiedź, ale chyba nie wiesz o czym piszesz.
 6. Naprawdę? Właśnie napisałem, że te ustawienie samo zmienia się co kilka dni na autoaktualizację. Nie chcę porady jak dla kogoś, kto pierwszy raz widzi smartphona na oczy. Systemowe blokowanie nie działa dla Sklepu Play, nie można ograniczyć dostępu do sieci i nie można wyłączyć aplikacji. Szukam konkretniejszej odpowiedzi.
 7. Mam problem z autoaktualizacjami w Sklepie Play, bo od kilku miesięcy samoczynnie zmienia się ustawienie z wyłączonych aktualizacji na autoaktualizowanie przez WiFi, kolejny taki przypadek miałem dziś rano. Powoduje to problemy z działaniem niektórych aplikacji, które przestają działać w tle, no i nie potrzebuję aktualizować każdej bzdury. Podpowie ktoś w jaki sposób wyłączyć Sklep, ograniczyć mu dostęp do sieci lub coś podobnego bez roota? POCO X3 NFC, ROM xiaomi.eu 12.5.5.
 8. 12.5.4.0 chodziło tak sobie, teraz jest 12.5.5.0, mam wgrane i działa dobrze, zniknęło kilka problemów, które miałem na 12.5.4.0. Na straszych typu 12.0.8.0 po tygodniu musiałem robić restart, bo płynność działania znikała całkowicie, ale od wielu lat jest tak, że na jednym egzemplarzu wszystko jest ok, a na drugim nic nie działa.
 9. Zaktualizuj do nowszej wersji, jest trochę lepiej, ale raz na jakiś czas zdarza się cisza lub zawieszenie i brak możliwości odebrania/odrzucenia rozmowy.
 10. Jak zacznie klatkować, to sprawdź czy przestanie jak będziesz dotykać ekran palcem w czasie odtwarzania.
 11. Szkoda. Pozostaje liczyć na aktualizację i że będzie działać poprawnie przełączanie z innymi launcherami. Wstrzymywanie systemowego w ustawieniach co kilkanaście minut nie ma sensu.
 12. Program bardzo fajny, ale nie dał rady wyłączyć com.miui.home. Inne niepotrzebne apki systemowe poszły bez problemu. Tylko zastanawiam się czy wyłączenie tego, nawet jak się uda, czy nie spowoduje niestabilności systemu.
 13. Czyli masz podobny problem jak u mnie, nie działa przełączanie aplikacji? U mnie działa tylko z launcherem MIUI, a każdym innym apki znikają z podglądu lub nie ma reakcji na naciśnięcie. Aktualizacji pewnie trzeba się spodziewać za dobrych parę tygodni wraz z wydaniem MIUI 13. EDIT: Znalazłem przyczynę problemu z przełączaniem apek na innych launcherach. W tle uruchamia sie "Systemowy Launcher" MIUI i kiedy się go zatrzyma, to wszystko działa poprawnie, ale po chwili znów się uruchamia i problem wraca. Muszę znaleźć sposób na zamrożenie go, pewnie bez roota się nie obejdzie, niby chwila ale jakoś mi się nie chce walczyć z Magiskiem. Może uda się zablokować com.miui.home aplikacją z działu tutoriali.
×
×
 • Create New...