Jump to content

mgcompany

Użytkownicy
 • Posts

  793
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mgcompany last won the day on March 6

mgcompany had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 NFC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mgcompany's Achievements

 1. Tak, u mnie działał na każdym ROMie, również na tej wersji.
 2. Było już o tym na forum: https://miuipolska.pl/forum/topic/54633-inne-pliki-zabierają-mi-miejsce-w-pamięci-telefonu/
 3. Kiedyś nie było takich problemów z błędami w aktualizacjach. Owszem, zdarzało się, że przy pierwszych wydaniach nowej wersji Androida lub nakładki MIUI były babole, ale w kolejnych wersjach były poprawiane i w miesiąc były już jak powinny, czasem i szybciej. Tyle, że jak ktoś korzystał z miuipolska/xiaomi.eu, to bazowały na ROMach wydawanych na bieżąco, a teraz zostały wersje "stabilne". Szkoda, że Xiaomi tak się zmieniło w tej kwestii (i wielu innych). Jestem ciekaw jak będzie z zapowiadaną aktualizacją do Androida 12, czy w ogóle się pojawi i czy będzie używalna. Czy to wina półki budżetowej? Raczej nie, droższe modele też nie ustrzegły się problemów. Może w flagowym modelu Mi jest lepiej, ale 4-5 tysięcy to jednak sporo jak za telefon.
 4. X3 Pro czy NFC? Bo NFC robi się ciepły podczas grania w bardziej wymagające sprzętowo tytuły. Korzystając z streamingu, Youtube, czy podczas oglądania seriali, temperatura jest w normie. Ale Pro ma inne podzespoły, to nie wiem jak się zachowuje.
 5. Sprawdź gdzieś w motywach, ekranie blokady, czy nie ma ustawień opcji sterowania odtwarzaczem, którą można wyłączyć. Albo w ustawieniach -> aplikacje -> zarządzanie -> tidal -> powiadomienia czy tutaj nie ma jakichś ustawień odnośnie ekranu blokady
 6. Na zrzucie ekranu widzę opcję "Powiadom o połączeniach". Może jak to włączysz, to będzie działać jak potrzebujesz.
 7. Teraz to pewnie pomoże tylko hasło "POCO X3 IMEI repair".
 8. Problem jest tylko na ekranie głównym czy w całym systemie? Możesz wpisać w dialerze *#*#6484#*#* i przeprowadzić test dotyku. Jeśli problem nie dotyczy tylko ekranu głównego, to pewnie jest uszkodzenie fizyczne. Chociaż stare Nokie z Windows Phone miały też dziwny problem z dotykowymi przyciskami pod ekranem i trzeba było dotykać je bardzo delikatnie, milimetr nad ekranem, wtedy zaczynały działać.
 9. Masz przypisany odcisk palca i kod PIN? Jeśli tak, to trzeba wpisać w recovery kod, wtedy pamięć jest odszyfrowana.
 10. Nie mylcie aktualizacji MIUI z aktualizacjami bezpieczeństwa i Androida. Wsparcie będzie, ale nie liczyłbym na Androida 12, tylko na kolejne wersje MIUI i pewnie też skończą się po dwóch latach, zostaną tylko poprawki. Taka rzeczywistość świata Xiaomi.
 11. Może przydałoby się zainstalować jakąś aplikację do śledzenia aktywności apek i ruchu sieciowego? Zwykle pliki o takiej nazwie pochodzą z Sklepu Play i są dociągane np. przez gry.
 12. Czemu miałoby się coś stać? To jest śmietnik dla synchronizacji z Chmurą Xiaomi i jak przypadkiem usuniesz zdjęcie z Chmury, to możesz je odzyskać, ale wykorzystuje do tego pamięć telefonu, więc usługa bezwartościowa. Takich śmietników jest pewnie jeszcze kilka jak chociażby plik z miniaturami filmów i zdjęć, który z czasem rozrasta się do rozmiarów kilkuset MB lub nawet GB, można go usunąć i zrobi się nowy z aktualnymi miniaturami.
 13. To wygląda na usunięte pliki filmów i zdjęć z chmury konta Xiaomi, a dokładniej to przeniesione do "kosza", a nie usunięte w pełni. Możesz to wszystko usunąć. Właściwe pliki są w innych katalogach.
 14. Miałem kilka razy taki problem i pomagał właśnie restart. Teraz mam wgraną najnowszą wersję xiaomi.eu (12.0.8.0) i się nie powtórzyło, za to czasem pojawia się problem z Bluetooth, nie chce łączyć z niektórymi urządzeniami lub zniekształca dźwięk i też pomaga restart.
 15. A byś się zdziwił ile osób nie korzysta z innych funkcji niż podstawowe SMS i MMS. U mnie działają normalnie, robią się normalnie i odbierają też normalnie.
×
×
 • Create New...