Jump to content

maker3

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Lumia 920

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

maker3's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzisiaj sprawdzałem dostępność i jest OTA do MIUI 11,wersja ta co @pieklo pisał.
 2. Redmi 3 nie dostanie MIUI 10, to już koniec aktualizacji. 3S jeszcze dostanie.
 3. Mam Redmi 3S z custom romem Xiaomi.eu (MIUI7), ponieważ bezpośrednio po premierze nie było Globala. W tym celu musiałem również odblokować bootloader. Chciałbym wkrótce wrócić do stock romu, jak wyjdzie Global MIUI9. Jak powinna wyglądać procedura, żeby najbezpieczniej to zrobić? Czy metoda na fastboota opisana tutaj będzie poprawna? Czy odblokowany bootloader coś tu zmienia? Trzeba go potem zablokować czy może zostać jak jest? http://en.miui.com/a-234.html
 4. Telefony z nową wersją systemu zazwyczaj były szybciej niż OTA dla starszych modeli (nie licząc preview), ale soft do nich zawsze był na serwerach. W końcu serwisu muszą mieć dostęp do softu od pierwszego dnia.
 5. Szkoda, że nie pokusili się o rozwiązanie z dual bootem. Wtedy miałoby to więcej sensu.
 6. Tylko dodam, że na fabrycznym MIUI (najnowsze OTA, stan na 25.07.2016) można odblokować bootloader bez wgrywania softu deweloperskiego. Skrypt z kompendium wiedzy jest dobry (ten wymagający ręcznego włączenia fastboota), wystarczy tylko podmienić twrp.img na land z xiaomi.eu. Nie działał mi natomiast ten, który włącza fastboota przez debugowanie usb. Do recovery trzeba wchodzić przez VOL+ i PWR. Przytrzymanie 3 klawiszy nie działa. Wszystko idzie zrobić normalnie na Windows 10 64bit. Nie trzeba nic kombinować z wyłączaniem podpisów sterowników.
 7. Gdy etui ma wycięte okienko na odbieranie rozmów, to jest całkiem normalne, że rozmawia się z zamkniętym.
 8. To co wkleiłeś jest normalnie po angielsku. Pod polem wyszukiwania jest natomiast jakiś prostokąt z chińszczyzną, którego u ciebie nie ma. Screena teraz nie mogę dać, bo to telefon znajomego. Już mniejsza o tłumaczenie. Bardziej chodzi mi czy można podmienić aplikacje pod tym gestem. Bo Google przydałoby się bardziej niż lokalna wyszukiwarka.
 9. Pytanie dotyczy Redmi 3S czyli Androida 6.0 Na środkowym przycisku (Home) gest w górę powoduje otwarcie wyszukiwarki z sporą ilością chińskich znaczków. Można jakoś podmienić aplikację uruchamianą tym gestem np. na Google?
 10. Nie wiem w jakim sklepie kupiłeś, ale xiaomi.com.pl i sklepxiaomi.pl informują, że wysyłają z oryginalnym chińskim romem.
×
×
 • Create New...