Jump to content

Setous

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Setous's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. Wybaczcie za długi czas bez odpowiedzi. U mnie podobnie jak u @GarryMoveOut tylko u mnie jeszcze tak zamieszali, że dany kolor miał być, ale potem okazało się, że go nie ma, ale jednak ten co ja chciałem był, a drugiego nie było ... Telefon tak jak każdy otrzymałem w kopercie z folią bombelkową, przez co mam delikatnie obite pudełko, oraz pomijam fakt, że koperta była w kilku miejscach dosyć mocno rozdarta. Z telefonem jest jak narazie ok, też nie miałem tej naklejki z tyłu pudełka. Generalnie mam mieszane uczucia co do tego sklepu.
  2. Ale to nie było przez Allegro, tylko przez ich stronę(w sensie sklep internetowy) :((
  3. Kurczę, a już zakupiłem u nich. Nie będę ukrywał, że wpis był dodany po już 2 dniach oczekiwania na przesyłkę(zamówienie złożone 1.11). Do dzisiaj paczki nie dostałem dzwoniłem już 2 razy, za każdym razem odebrali, ale za pierwszym razem koleś zapewnił mnie że wyjdzie w środę, i będzie u mnie wczoraj, co oczywiście się nie stało, a dzisiaj jak zadzwoniłem, to kobieta mi powiedziała, że jakieś zamieszanie było na magazynie, i że dzisiaj mi wyśle, i na poniedziałek powinienem mieć. ... Zamówiłem z tej strony, i teraz mam pytanie od razu. Czy gdyby telefon nie przyszedł albo by był uszkodzony, to mogę odesłać im, i poprosić PayU(bo przez nich płaciłem) o zwrot pieniędzy ? Pozdrawiam
  4. Witajcie wszyscy, Czy ktoś z was słyszał o tym sklepie? Jest sprawdzony czy nikt nie brał nic z niego? Chciałem kupić mi4c 32gb.
×
×
  • Create New...