Jump to content

bob311

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bob311

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Docelowy ROM zainstalowałem pomyślnie. Dziękuję za pomoc
 2. Jeszcze jedno. Często widzę, że głownie pisze się o redmi 3 ale nie wersji PRO, na przykład w linku do wersji global nie ma zawartych wersji PRO. Mam rozumieć, że nie ma znaczenia, czy jest tylko zwykła 3 i oprogramowanie działa też dla PRO? Choć różnią się podzespołami itd?
 3. Dziękuje, już chyba wiem wszystko.
 4. Generalnie to chciałbym się tylko pozbyć tego problemu z google play. Jeśli ta wersja China Global zawiera język polski i nie będzie problemu z aplikacjami googla to może on wystarczy. A czym się róznią wersje z xiaomi.eu albo miuipolska (skąd pobrałem tamtą wersję z pierwszego posta)? EDIT: China Global o której wspomniałeś to ta?: I czy nie będzie z nią problemów na wersji PRO?
 5. No tak, z wpisu 2 wynika, że aby odblokować bootloader muszę wgrać oficjalny Rom, któryś z tych czterech ze screena, docelowy ma być ten który podałem w początkowym poście, ale teraz piszesz, że nie trzeba odblokować bootloadera? To bez tego da się bez problemów wgrać ten Rom (docelowy) ? Ja już się pogubiłem.
 6. Do czego mi potrzebne to już chyba opisałem w pierwszym poście, dzięki temu chyba mam odblokować bootloader, czy się mylę?
 7. która wersja będzie najlepsza. a) czy d) ? Chyba, że są jeszcze inne opcje..?
 8. Witam! To mój pierwszy post. Przepraszam, że taki długi. Proszę o wyrozumiałość.. Niedawno zakupiłem Redmi 3 Pro. Mam z nim mały problem związany z softem. Wersja załączona w screenach. Otóż co jakiś czas, raz na kilkanaście godzin, góra jeden dzień, muszę mu wgrywać aplikację ''Usługi Google Play" pobraną z internetu, ponieważ chcąc skorzystać z jakiejkolwiek aplikacji googlowskich wywala błąd, że konto google wymaga autoryzacji (próbowałem wielu wersji, innych sposobów, ale tylko ten "działa", przynajmniej chwilę). Mam też czasem problem z połączeniem z internetem przez dane pakietowe
×
×
 • Create New...