Jump to content

bob311

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bob311's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Docelowy ROM zainstalowałem pomyślnie. Dziękuję za pomoc
 2. Jeszcze jedno. Często widzę, że głownie pisze się o redmi 3 ale nie wersji PRO, na przykład w linku do wersji global nie ma zawartych wersji PRO. Mam rozumieć, że nie ma znaczenia, czy jest tylko zwykła 3 i oprogramowanie działa też dla PRO? Choć różnią się podzespołami itd?
 3. Dziękuje, już chyba wiem wszystko.
 4. Generalnie to chciałbym się tylko pozbyć tego problemu z google play. Jeśli ta wersja China Global zawiera język polski i nie będzie problemu z aplikacjami googla to może on wystarczy. A czym się róznią wersje z xiaomi.eu albo miuipolska (skąd pobrałem tamtą wersję z pierwszego posta)? EDIT: China Global o której wspomniałeś to ta?: I czy nie będzie z nią problemów na wersji PRO?
 5. No tak, z wpisu 2 wynika, że aby odblokować bootloader muszę wgrać oficjalny Rom, któryś z tych czterech ze screena, docelowy ma być ten który podałem w początkowym poście, ale teraz piszesz, że nie trzeba odblokować bootloadera? To bez tego da się bez problemów wgrać ten Rom (docelowy) ? Ja już się pogubiłem.
 6. Do czego mi potrzebne to już chyba opisałem w pierwszym poście, dzięki temu chyba mam odblokować bootloader, czy się mylę?
 7. która wersja będzie najlepsza. a) czy d) ? Chyba, że są jeszcze inne opcje..?
 8. Witam! To mój pierwszy post. Przepraszam, że taki długi. Proszę o wyrozumiałość.. Niedawno zakupiłem Redmi 3 Pro. Mam z nim mały problem związany z softem. Wersja załączona w screenach. Otóż co jakiś czas, raz na kilkanaście godzin, góra jeden dzień, muszę mu wgrywać aplikację ''Usługi Google Play" pobraną z internetu, ponieważ chcąc skorzystać z jakiejkolwiek aplikacji googlowskich wywala błąd, że konto google wymaga autoryzacji (próbowałem wielu wersji, innych sposobów, ale tylko ten "działa", przynajmniej chwilę). Mam też czasem problem z połączeniem z internetem przez dane pakietowe, też reinstal albo reset telefonu pomaga. Nie ukrywam, że stwarza to czasem duże problemy. I otóż moim pytaniem jest czy muszę wgrywać cały soft od nowa, TWRP.. itd.. itp... czy wystarczy opcja "zainstaluj aktualizację z pliku .zip" w ustawieniach? I jaka wersja by była dla tego tel najlepsza? Proszę też o zalinkowanie odpowiedniego tutoriala bo różnią się chyba pomiędzy modelami Xiaomi. Obecnie pobrałem "xiaomi.eu_multi_HM3_6.7.21_v8-5.1.zip" oraz prośba o odblokowanie bootloadera została już zaakceptowana jakby co. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...