Jump to content

stefan011

Użytkownicy
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

stefan011's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. stefan011

  MIUI 8.8.30

  RN4 X nadal nie działa blokada aplikacji i wywala mipilot 
 2. stefan011

  MIUI 8.8.23

  Działa do czasu nowej aktualizacji
 3. stefan011

  MIUI 8.8.23

  RN4 X nadal nie działa blokada aplikacji i wywala mipilot
 4. Po aktualizacji RN 4 przestała działać blokada aplikacji. Po jednorazowym odblokowaniu aplikacje nie blokują się automatycznie po zablokowaniu ekranu tylko jest do nich bezpośredni dostęp.
 5. stefan011

  MIUI 10 mipilot

  Po instalacji na RN4 8.8.2 mi pilot przestał działać. Wg info o ROMie mipilot został usunięty więc zainstalowałem go z Google play. I wszystko było ok do czasu instalacji 8.8.9 bo znów musiałem odinstalować, zainstalować i konfigurować mi pilot.
 6. stefan011

  MIUI 8.8.9

  Po instalacji na RN4 8.8.2 mi pilot przestał działać. Wg info o ROMie mipilot został usunięty więc zainstalowałem go z Google play. I wszystko było ok do czasu instalacji 8.8.9 bo znów musiałem odinstalować, zainstalować i konfigurować mi pilot. Czy tak już będzie przy każdej aktualizacji?
 7. stefan011

  MIUI 8.8.2

  Po aktualizacji RN 4 przestała działać blokada aplikacji. Po jednorazowym odblokowaniu aplikacje nie blokują się automatycznie po zablokowaniu ekranu tylko jest do nich bezpośredni dostęp.
 8. ok, dzięki w uprawnieniach mają włączone wszystko co jest możliwe już się pogodziłem z tym, że te apki nie działają, ale może ktoś używa jakiejś innej to chętnie przetestuję
 9. kłódka też jest - zapomniałem wpisać
 10. Hello Czy ktoś mógłby mi polecić apkę, dzięki której można odtwarzać stream radia? Wymagania: - nie może ubijać apki w tle (mam wyłączone oszczędzanie energii, włączone pływające okna, wyłączoną optymalizację MIUI, apki dodane do autostartu a pomimo tego po 30 minutach radio jest wyłączane. - apka musi mieć możliwość włączenia ignorowania zmiany źródła dźwięku jak to jest w Powerampie (krótkich dźwięków typu powiadomienia oraz dźwięków z innych odtwarzaczy typu reklama czy film z internetu lub facebooka) VLC, Media Player Classic i 321 Player nie spełniają oczekiwań
 11. Cześć Mam problem przy odtwarzaniu streamu radiowego przez VLC. Dokładnie po 30 minutach bezczynności (od wykonania ostatniej czynności w jakiejkolwiek innej aplikacji) proces jest kończony i radio przestaje grać. Oszczędzanie energii jest wyłączone, optymalizacja pamięci jest wyłączona, MIUI Polska 9 | 7.10.26 Czy ktoś ma pomysł jak temu zaradzić?
 12. stefan011

  MIUI 7.9.21

  A tak konkretnie to jak odinstalować poprzednią wersję?
 13. stefan011

  MIUI 7.9.21

  Zmiana języka nie pomogła
×
×
 • Create New...