Jump to content

ozzbi

Użytkownicy
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ozzbi

 1. https://c.mi.com//miuidownload/detail?device=1700361 pobierz i zainstaluj .
 2. Jak u was wygląda sprawa z winevide ??? u mnie po aktualizacji do androida 11 zmieniło się z L1 do L3 ( odczytane w drm info ) co za tym idzie netflix i amazon prime odtwarza w jakości SD. Czy jest jakiś fix na to ???
 3. mi wleciało jakieś 2 tygodnie temu ...
 4. https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher&hl=pl&gl=US ???
 5. Tak ... Buczy od razu po załączeniu aparatu , pomaga delikatne stuknięcie w plecki telefonu. Dodam że nie występuje to za każdym razem.... Nie wiem czy mogę to tak zostawić czy olać . Na Ali cały moduł aparatu jest do wyrwania za 60+ . ..
 6. Prosze o nie usuwanie tematu - problem wystąpił parę dni temu - jak uruchomię aparat z telefonu wydobywa się delikatne buczenie .... jakieś pomysły ??? wersja global 12.0.4...
 7. Dziwne , mam u siebie globala 12.0.4 i nic takiegi nie zauważyłem działa bez problemu i nie ma żadnego rwania Wi-fi
 8. wymieniałem u żony w f1 głośnik rozmów i dolny głośnik oraz baterię koszt ~ 190 pln - teraz ładnie gra i nie ma problemów . Mam nadzieje ze jeszcze posłuży.
 9. zamówiłem cały czujnik na ali ok 60 pln ... tamtym się zajmę jak przyjdzie nowy ... U mnie systematycznie raz w tygodniu czyszczę oczyszczacz z racji dzieciaków w domu oraz kota .
 10. U mnie w 3h powoli te dźwięki się pojawiają i chwaktycznie jest to z czujnika a konkretnie wentylatorek tam znajdujący się . U siebie mam takie oznaczenie https://photos.app.goo.gl/f6jYyTSJaTT5QWjX7 i szukam na ali i znalazłem taki https://pl.aliexpress.com/item/4001082698073.html?spm=a2g0o.cart.0.0.14673c00iGQLHN&mp=1
 11. Mi działa Volte i Vowifi play sieć rodzinna . Mi 9
 12. A nie lepiej edifier x3 - kupisz w podobnej cenie a są dużo lepsze od tych co podałeś . Słuchając na 3/4 bateria u mnie wytrzymuje -+ 8H. Mam pierwszą edycję AirDots i powiem ze różnica kolosalna na korzyść na X3. Jeśli brałeś na odległość to je oddaj .
 13. przecież jest i nic się nie zmieniło - rozwiń górna belkę i tam masz ikonkę pokazującą stan baterii - a szczegółowe informacje będziesz miał w ustawieniach BT
 14. odpalałeś manualnie kodami VoWiFi ??? a) VoLTE: *#*#86583#*#*b) VoWIFI *#*#869434#*#*
 15. Play . Co do reszty próbowałeś ustawień profilu w activity launcher ??? , u mnie też z początku nie działało - po ustawieniu wszystko hula.
 16. Mi 9 global miui 12.0.2 wszystko działa Volte i Vowifi i pełne id rozmówcy .
 17. Mimo pobrania nie da się zainstalować ....
 18. jaką wer opaski masz Global czy CN ??? jeśli tę druga PL nie będziesz miał .
 19. pokombinuj z 2 telefonem może załapie , w najgorszym wypadku kosz. Bt widzi opaskę????
 20. pod koniec sierpnia ma być aktualizacja z językiem PL - tyle czasu wytrzymałem to poczekam te parę dni.
 21. polecam, używam go od ponad roku i złego słowa nie powiem nie zrywa połączeń .
 22. na globalu wciąż nie ma .... XMSH10HM
 23. Na jakiej wer eea czy global . Rozchodzi mi się konkretnie o mi 9.
×
×
 • Create New...