Jump to content

BQB

Użytkownicy
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 6/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BQB's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4

Reputation

 1. Jaki jest obecnie najnowszy rom? Siedzę na ostatnim tygodniowym, co był chyba z rok temu. Jest nowszy? Warto przejść? Jak to zrobić najmniej boleśnie?
 2. A czyli jak producent kranu daje gwarancję 2 lata, ale na uszczelki daje 6 miesięcy to będzie ok? Producent odpowiada za produkt cały, nie ważne, że coś wytrzyma 6 miesięcy, a coś innego rok.
 3. Jest jeden drobny błąd występujący dosyć długo - jak do istniejącego kontaktu chcemy dodać firmę, to w edycji kontaktu musimy dodać nowe pole, które nazywa się stanowisko i wtedy wyświetli nam się firma i stanowisko.
 4. BQB

  MIUI 21.3.3

  Może ktoś mi powie, czemu bateria tak spada? Od godziny 7 do 14 i rozładowana do zera, gdzie ekran był mało używany. I od czego są usługi statsd i imkd?
 5. Bateria prawdopodobnie do wymiany. W akumulatorze pod dużym obciążeniem spada napięcie, które odczytuje woltomierz i podaje do aplikacji a aplikacja wyświetla pojemność przeliczając napięcie na %. Chyba, że coś się w oprogramowaniu zawiesiło i źle przeliczał. Uruchom coś mocno obciążającego baterię - jakiś benchmark do tego latarka do rozładowania i sprawdź w ten sam sposób - tylko po czasie gdzieś godziny Jak będzie to samo, to bateria.
 6. Obecny wyzionął ducha - brak sygnału po włączeniu, coś tam działa, bo dysk odczytuje, ale mam uszkodzonego pilota - nie działa przycisk w lewo i kółko oraz klapka od baterii ma wyłamany zatrzask. Chciałem kupić nowy pilot, ale teraz to nie ma sensu. Jakiego najnowszego obecnie MiBoxa można kupić? Oglądałem głównie YT, Vimeo i Kodi. Dźwięk był przez TV albo przez głośnik BT.
 7. BQB

  MIUI 20.5.28

  Wczoraj aktualizowałem, niestety zamiast w bootmenu wyczyścić cache i dalvik cache, wyczyściłem wszystko, ale za to pojawiły się znów codzienne tapety blokady.
 8. BQB

  MIUI 20.5.14

  Może mi ktoś powiedzieć, bo zainstalowałem tą wersję (wcześniej miałem MIUI 11 - fajny motyw z ziemią i marsem, wybrałem ziemię, lecz jednak chciałbym marsa i nie mam pojęcia jak do wyboru znów wejść.
 9. BQB

  MIUI 20.3.26

  Problem z Whatsapp na tym romie - Często znikają nazwy użytkowników i zostają same numery telefonów.
 10. Jakie są różnice pomiędzy wersją Chińską a Europejską??
 11. BQB

  Co zamiast Mi 9?

  Miałem służbową Mi 9, musiałem oddać, co sobie kupić? Mi 9 była w sumie fajna, tylko trochę baterii mi brakowało. Zastanawiałem się nad Mi 9 T Pro, jednak nie jestem pewien, czy ma ładowanie indukcyjne. Potrzebuję podobnej wydajności 128GB minimum, szybkość ładowania podobną jak w Mi 9, ładowanie indukcyjne. Wolę kupić z oficjalnej Polskiej dystrybucji, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny, ale w razie co serwis chciałbym, aby był w Polsce. Polecicie coś?
 12. Próbowałem sobie wejść na i.mi.com i strona się ładuje jako pusta, sprawdzałem z komputera i telefonu (nawet, jak był podłączony przez sieć komórkową). Tak jest tylko u mnie, czy u innych też?
 13. Poszedł wipe i instalacja 9.5.16 Można zamknąć
 14. Miałem zainstalowaną wersję miui polska 9.5.30, jako, że często miałem problem, że drugi rozmówca mnie nie słyszy, chciałem wrócić do 05.23 lub nawet do 05.16. Zainstalowałem przez TWRP 05.23, reboot, znów włączył się TWRP, no to zainstalowałem jeszcze raz 05.23, znów reboot i nadal TWRP, tylko tym razem bez podawania wzoru do deszyfrowania. TWRP (klikając na przycisk ekranowy po lewej) wyświetla enablefilecrypto_failed. Ktoś ma jakiś pomysł, co zrobić teraz?
 15. BQB

  MIUI 9.5.30

  Potwierdzam problem z ciszą podczas połączenia na Mi9. Nie pomaga przełączenie na głośnik, ani włączenie BT przez zewnętrzny zestaw.
×
×
 • Create New...