BQB

Użytkownicy
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About BQB

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 6/128
 1. Próbowałem sobie wejść na i.mi.com i strona się ładuje jako pusta, sprawdzałem z komputera i telefonu (nawet, jak był podłączony przez sieć komórkową). Tak jest tylko u mnie, czy u innych też?
 2. Poszedł wipe i instalacja 9.5.16 Można zamknąć
 3. Miałem zainstalowaną wersję miui polska 9.5.30, jako, że często miałem problem, że drugi rozmówca mnie nie słyszy, chciałem wrócić do 05.23 lub nawet do 05.16. Zainstalowałem przez TWRP 05.23, reboot, znów włączył się TWRP, no to zainstalowałem jeszcze raz 05.23, znów reboot i nadal TWRP, tylko tym razem bez podawania wzoru do deszyfrowania. TWRP (klikając na przycisk ekranowy po lewej) wyświetla enablefilecrypto_failed. Ktoś ma jakiś pomysł, co zrobić teraz?
 4. Potwierdzam problem z ciszą podczas połączenia na Mi9. Nie pomaga przełączenie na głośnik, ani włączenie BT przez zewnętrzny zestaw.
 5. Ale to dotyczy wszystkich zakupów u nich, czyli innych telefonów, akcesori itd, lecz nie koniecznie Mi 9.
 6. IPv6? Miałem podobnie na zastępczym telefonie, po wywaleniu IPv6 zaczął działać normalnie.
 7. Ja nie wymieniałem jeszcze baterii, ale mam taki sam problem + dodatkowy. U mnie przestaje działać dotyk. Na brak dotyku pomaga wyłączenie ekranu, powyginanie telefonu i włączenie ekranu. Drugi objaw jest taki jak u was - czarny ekran, pomaga tylko fizyczne odłączenie baterii i jej ponowne podłączenie.
 8. Na mi5 pro zawiesza się dotyk i dolne klawisze, poza home w różnych sytuacjach. Zdarzyło mi się w przeglądarce, kilku grach, programie do poczty, nawet w aparacie. Można minimalizować i zrestartować telefon przy użyciu przycisku zasilania.
 9. To co z tą informacją, że będą wydawane nowsze romy, to jednak nie jest prawda:
 10. Robiłeś wipe? Bo mi po wgraniu tej wersji wiesza się apka od sms, a że dzisiaj będę potrzebował nawigacji, to nic nie będę zbytnio kombinował, chyba, że jest jakiś prosty sposób bez czyszczenia do zera.
 11. Jednak nie koniec wsparcia: http://en.miui.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=4874055&pid=33265896 Chyba się wystraszyli.
 12. BQB

  MIUI 8.12.13

  Jednak nie koniec wsparcia: http://en.miui.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=4874055&pid=33265896 Chyba się wystraszyli.
 13. w mi5 na miui8 można, to niby dlaczego nie dało by się to zrobić w mi6?
 14. Mam to samo, miałem miui polska 7.7.6, zaktualizowałem do 7.7.20, nie pomogło, wyczyszczona pamięć podręczna - nic, zatrzymanie sklepu google play, usług sklepu google play, czyszczenie cache - nic, w trwp recovery, czyszczenie dalvik cache, cache i ich naprawa nie pomogła. Wipe jednak nie chciałbym robić. Co dziwne w wersji 7.7.6 raczej działało, a jakiś tydzień temu przestało samo z siebie. Jedynie co zmieniałem - to reset identyfikatora reklam i wyłączenie personalizacji reklam.
 15. Problem 1 - jak coś oglądamy np. na youtube, i lecą sobie kolejne proponowane filmy, wciskamy pauzę i po pewnym czasie włącza się wygaszacz - chromecast. Jak wciśniemy przycisk, jesteśmy w miejscu z którego zaczęliśmy oglądanie, a nie w miejscu, gdzie wcisnęliśmy pauzę, trzeba wybrać filmik, który oglądaliśmy wcześniej, przewijać do końca, aż dotrzemy do materiału który oglądaliśmy i wcisnęliśmy pauzę - to wideo odtworzy się od momenty uruchomienia pauzy, ale taki powrót do pauzy jest wkurzający. Da się to jakoś ustawić, aby "trzymało" pauzę mimo włączonego wygaszacza? Problem 2 - jak zrobiłem sobie użytkownika z ograniczeniami, to np. Kodi, które jest na obu userach, w przypadku bez ograniczeń, ma ustawioną konfigurację, na ograniczonym tej konfiguracji brak. Do czegoś kodi nie ma dostępu, ale nie wiem do czego, gdzie to naprawić?