BQB

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About BQB

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 6/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BQB

  MIUI 20.5.28

  Wczoraj aktualizowałem, niestety zamiast w bootmenu wyczyścić cache i dalvik cache, wyczyściłem wszystko, ale za to pojawiły się znów codzienne tapety blokady.
 2. BQB

  MIUI 20.5.14

  Może mi ktoś powiedzieć, bo zainstalowałem tą wersję (wcześniej miałem MIUI 11 - fajny motyw z ziemią i marsem, wybrałem ziemię, lecz jednak chciałbym marsa i nie mam pojęcia jak do wyboru znów wejść.
 3. BQB

  MIUI 20.3.26

  Problem z Whatsapp na tym romie - Często znikają nazwy użytkowników i zostają same numery telefonów.
 4. Jakie są różnice pomiędzy wersją Chińską a Europejską??
 5. BQB

  Co zamiast Mi 9?

  Miałem służbową Mi 9, musiałem oddać, co sobie kupić? Mi 9 była w sumie fajna, tylko trochę baterii mi brakowało. Zastanawiałem się nad Mi 9 T Pro, jednak nie jestem pewien, czy ma ładowanie indukcyjne. Potrzebuję podobnej wydajności 128GB minimum, szybkość ładowania podobną jak w Mi 9, ładowanie indukcyjne. Wolę kupić z oficjalnej Polskiej dystrybucji, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny, ale w razie co serwis chciałbym, aby był w Polsce. Polecicie coś?
 6. Próbowałem sobie wejść na i.mi.com i strona się ładuje jako pusta, sprawdzałem z komputera i telefonu (nawet, jak był podłączony przez sieć komórkową). Tak jest tylko u mnie, czy u innych też?
 7. Poszedł wipe i instalacja 9.5.16 Można zamknąć
 8. Miałem zainstalowaną wersję miui polska 9.5.30, jako, że często miałem problem, że drugi rozmówca mnie nie słyszy, chciałem wrócić do 05.23 lub nawet do 05.16. Zainstalowałem przez TWRP 05.23, reboot, znów włączył się TWRP, no to zainstalowałem jeszcze raz 05.23, znów reboot i nadal TWRP, tylko tym razem bez podawania wzoru do deszyfrowania. TWRP (klikając na przycisk ekranowy po lewej) wyświetla enablefilecrypto_failed. Ktoś ma jakiś pomysł, co zrobić teraz?
 9. BQB

  MIUI 9.5.30

  Potwierdzam problem z ciszą podczas połączenia na Mi9. Nie pomaga przełączenie na głośnik, ani włączenie BT przez zewnętrzny zestaw.
 10. Ale to dotyczy wszystkich zakupów u nich, czyli innych telefonów, akcesori itd, lecz nie koniecznie Mi 9.
 11. IPv6? Miałem podobnie na zastępczym telefonie, po wywaleniu IPv6 zaczął działać normalnie.
 12. Ja nie wymieniałem jeszcze baterii, ale mam taki sam problem + dodatkowy. U mnie przestaje działać dotyk. Na brak dotyku pomaga wyłączenie ekranu, powyginanie telefonu i włączenie ekranu. Drugi objaw jest taki jak u was - czarny ekran, pomaga tylko fizyczne odłączenie baterii i jej ponowne podłączenie.
 13. BQB

  MIUI 9.2.28/9.3.1

  Na mi5 pro zawiesza się dotyk i dolne klawisze, poza home w różnych sytuacjach. Zdarzyło mi się w przeglądarce, kilku grach, programie do poczty, nawet w aparacie. Można minimalizować i zrestartować telefon przy użyciu przycisku zasilania.
 14. To co z tą informacją, że będą wydawane nowsze romy, to jednak nie jest prawda:
 15. Robiłeś wipe? Bo mi po wgraniu tej wersji wiesza się apka od sms, a że dzisiaj będę potrzebował nawigacji, to nic nie będę zbytnio kombinował, chyba, że jest jakiś prosty sposób bez czyszczenia do zera.