Jump to content

Bajafra

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bajafra

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. próbowałem połącz się z pomocą polskiego regionu do Xiaomi Mijia 1S jednak automatyczne wyszukiwanie nic nie znalazło, jak chcę z listy wybrać to takiej pozycji w ogóle nie ma, a jak skanuję kod QR zamieszczony w instrukcji to piszę "Nie znaleziono urządzenia" (na regionie chińskim wyszukuje te opcje działają)
 2. Witam, Mam takie pytanie czy można wgrać polski język do Mi Robot Vacuum 1S z firmwarem 3.5.4_1342 i Xialmi Home w wersji 6.2.704? I jeszcze jedno krótkie pytanie czy w końcu da się połączyć ten odkurzacz w polskiej lokalizacji czy dalej trzeba na chiny ustawiać? Ewentualnie czy polecacie jakąś alternatywną aplikację do połączenia (bez VPN).
 3. A można dodać nieoficjalną paczkę (np. za pomocą XVacuum_Firmware.apk) a potem się przełączyć na oficjalną apkę? Będzie to działać? Czy w ogóle nie ma żadnej paczki/pliku z polskim głosem na ten model (Mijia 1S)
 4. Witam, Chciałbym wgrać polskie głosy do Xiaomi Mijia 1S. Które paczki (i która metoda) będą/będzie kompatybilna do tego modelu. P.S. (Do osób które posiadają Mijia 1S) Jaki macie region ustawiony w aplikacji MiHome (Xiaomi Home) /jaki jest najbliższy region żeby urządzenie się wyszukało? Ustawiałem na region Polski, Włoski oraz Niemiecki ale żaden z nich nie wyszukiwał urządzenia. Dopiero jak ustawiłem na region Chiński urządzenie się wyszukało.
 5. Mam takie pytanie czy w ogóle można zmienić tryby treningu w mi band 3? Tzn. zamiast bieżni i ćwiczeń żeby było np. spacer i bieganie.
 6. Wiadomo co się zmieniło? Z tego co zauważyłem to została dodana opcja ćwiczeń na bieżni i chyba zmieniona ikonka trybu cichego.
 7. Pytałem bardziej czy domyślnie jest taka opcja (w samej opasce lub w opcjach Mi Fit)
 8. Witam, Jest możliwość wyzwalania aparatu telefonu za pomocą Mi Band 3? Ta funkcja wydaje mi się dość przydatna podczas robienia zdjęcia grupowego (wiem, lepiej robić lustrzanką albo bezlusterkowcem). <Zakładając że takiej funkcji nie ma> Mogła by ona działać w ten sposób że po przytrzymaniu przycisku uruchamiało by się odliczanie (tak jak przy funkcji "Ćwiczenia") i by robiło zdjęcie jednocześnie wyłączając ekran mi band'a.
×
×
 • Create New...