krzygaj

Użytkownicy
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Excellent

About krzygaj

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 6/64 Ocean blue

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy od jakiegoś czasu przestała mi działać automatyzacja na 3H EU - czy muszę zakładać nowe konto czy jest jakaś inna możliwość? Mam ustawionych kilka programów: - <10 pm - wyłącz - 10<15 - tryb nocny itd... W zasadzie na co reaguje, to program wyłącz poniżej 10pm Z góry dzięki za pomoc
 2. Mi9 - po instalacji w appce Wiadomości na drugim planie mam ikonkę aplikacji i pod nią podpis Brak wątków: Edyta: Widzę, że już ogarnięte.
 3. U mnie nadal wylata: unable to start service com.miui.powerkeeper Na forum xiaomi.eu ingrzby zasugerował, że wyłączyć Schemat oszczędzania, ale co tą opcję wyłączę, to po wejściu znowu jest włączona... Myślałem, że to naprawią...
 4. KiK dziś przesiadłem się z MIUI 11 na tą wersję MIUI i niestety co jakiś czas wylata mi komunikat: Unable to start service com.miui.powerkeeper - ktoś cos może zaradzić?
 5. Jak w domyślniej appce SMS zmienić dźwięk powiadomienia? Obecnie mam Textra i mam powiadomienie X, a jak zmienię na domyslną appkę, to mam jakieś powiadomienie Y - pomimo tego, że w systemowych ustawieniach dźwięku mam ustawione powiadomienie X.
 6. Czy też nie chce się Wam zainstalować update do Chrome? - u mnie pobiera(290KB) i nie może zainstalować. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?
 7. Wczoraj zainstalowałem poprawioną wersję ostatniego MIUI i jestem pod wrażeniem spożycia baterii w trybie spoczynku: Co prawda to po nocy, ale jest bardzo dobrze - jeszcze takiego wyniku nie miałem
 8. krzygaj

  MIUI 9.11.21

  Niestety pomimo ustawienia że appka SMS nie jest objęta oszczędzaniem baterii i tak nie wysyła SMSów o zadanym czasie. Zobaczcie jak jest u Was.
 9. krzygaj

  MIUI 9.11.21

  Teraz ustawiłem i zobaczymy - dałem testowego smsa za 30 min. Jest ta opcja, tylko trzeba wejść od strony Baterii - Oszczędzanie w aplikacjach i włączyć pokazywanie systemowych
 10. krzygaj

  MIUI 9.11.21

  Coś jest spier... z domyślną appką do SMS - nie wysyła zaplanowanych SMSów o zadanym czasie. Wysyła dopiero jak się ją odpali. Zainstalowałem Textra i wszystko działa, ale wolałbym nie mnożyć appek w systemie i wolę raczej używać wbudowanych. Zobaczcie jak jest u Was.
 11. krzygaj

  MIUI 9.11.21

  Czy może ktoś sprawdzić czy zaplanowane SMSy/powiadomienia z kalendarza przychodzą o czasie? tylko zaplanujcie gdzieś za 20-30min i nie wybudzajcie telefonu.
 12. Dobra instaluję jeszcze raz wszystko od nowa. Może za wcześnie zainstalowałem Magiska - jeszcze przed konfiguracją wszystkiego.
 13. Zrobiłem sobie instalację MIUI od zera, bo coś pomieszałem z modułami w Magisku i teraz mam tak, że po restarcie Magisk nie pamięta żadnych ustawień - Superuser czy Magisk Hide - ktoś ma jakiś pomysł co może być? (mam Magisk Canary)