krzygaj

Użytkownicy
 • Content Count

  316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Excellent

About krzygaj

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 6/64 Ocean blue

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak w domyślniej appce SMS zmienić dźwięk powiadomienia? Obecnie mam Textra i mam powiadomienie X, a jak zmienię na domyslną appkę, to mam jakieś powiadomienie Y - pomimo tego, że w systemowych ustawieniach dźwięku mam ustawione powiadomienie X.
 2. Czy też nie chce się Wam zainstalować update do Chrome? - u mnie pobiera(290KB) i nie może zainstalować. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?
 3. Wczoraj zainstalowałem poprawioną wersję ostatniego MIUI i jestem pod wrażeniem spożycia baterii w trybie spoczynku: Co prawda to po nocy, ale jest bardzo dobrze - jeszcze takiego wyniku nie miałem
 4. krzygaj

  MIUI 9.11.21

  Niestety pomimo ustawienia że appka SMS nie jest objęta oszczędzaniem baterii i tak nie wysyła SMSów o zadanym czasie. Zobaczcie jak jest u Was.
 5. krzygaj

  MIUI 9.11.21

  Teraz ustawiłem i zobaczymy - dałem testowego smsa za 30 min. Jest ta opcja, tylko trzeba wejść od strony Baterii - Oszczędzanie w aplikacjach i włączyć pokazywanie systemowych
 6. krzygaj

  MIUI 9.11.21

  Coś jest spier... z domyślną appką do SMS - nie wysyła zaplanowanych SMSów o zadanym czasie. Wysyła dopiero jak się ją odpali. Zainstalowałem Textra i wszystko działa, ale wolałbym nie mnożyć appek w systemie i wolę raczej używać wbudowanych. Zobaczcie jak jest u Was.
 7. krzygaj

  MIUI 9.11.21

  Czy może ktoś sprawdzić czy zaplanowane SMSy/powiadomienia z kalendarza przychodzą o czasie? tylko zaplanujcie gdzieś za 20-30min i nie wybudzajcie telefonu.
 8. Dobra instaluję jeszcze raz wszystko od nowa. Może za wcześnie zainstalowałem Magiska - jeszcze przed konfiguracją wszystkiego.
 9. Zrobiłem sobie instalację MIUI od zera, bo coś pomieszałem z modułami w Magisku i teraz mam tak, że po restarcie Magisk nie pamięta żadnych ustawień - Superuser czy Magisk Hide - ktoś ma jakiś pomysł co może być? (mam Magisk Canary)
 10. krzygaj

  MIUI 9.11.7

  Czy też tak macie, że zaplanowane SMS nie wychodzą Wam o zaplanowanym czasie? U mnie dopiero wychodzą jak odpalę aplikację do SMS bądź przyjdzie SMS od kogoś. Tak jakby aplikacja była usypiana w tle. Mam dla niej ustawione oszczędzanie baterii MIUI.
 11. krzygaj

  MIUI 9.11.7

  Pomogło, ale tylko częściowo - teraz pojawia mi się tylko raz po restarcie telefonu.
 12. krzygaj

  Szkło hartowane

  Po chwilowym zachwycie już entuzjazm opadł - dziś zauważyłem, że pod szkło gdzie jest dioda powiadomień dostał się paproch Czyli wynika, że w tym miejscu też słabo jest z klejem. Dodam, że szkło nakleiłem trochę za nisko - także krawędź ekranu nie ma tu nic do rzeczy.
 13. krzygaj

  MIUI 9.11.7

  Na tej aktualizacji co jakiś czas wywala mi poniższy komunikat w różnych momentach użytkowania telefonu: Ktoś ma jakiś pomysł co to może być? Chmury nie używam - nie jestem nawet zalogowany do niej
 14. krzygaj

  Szkło hartowane

  @zoltan78 jak z palcowaniem się szkła? Masz jakies porównanie do Nillkin 3D CP+MAX? Jak się sprawuje do dziś? Zastanawiam się, które kupić "na zapas" w promkach na 11.11.