Jump to content

zoltan78

Super moderatorzy
 • Content Count

  2,293
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

zoltan78 last won the day on June 22

zoltan78 had the most liked content!

Community Reputation

321 Excellent

5 Followers

About zoltan78

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  小米11 8/256 GB Grafit

Recent Profile Visitors

3,121 profile views
 1. Możesz czekać na OTA lecz prędko się nie pojawi, możesz też odblokować bootloader i wgrać samemu rom global lub EEA. Instrukcję odblokowania bootloader oraz jak wgrać rom MiFlashem znajdziesz w odnosnikach.
 2. Zapraszam do zapoznania się z tym tematem.
 3. Bootloader możesz mieć odblokowany, w końcu zgodę na jego odblokowanie dostałeś od Xiaomi. Najważniejsze abyś nie wysłał telefonu z rootem.
 4. Nie da rady, aby wgrać rom musisz mieć odblokowany bootloader. Nawet oficjalnych romów nie zmienisz bez odblokowanego bootloadera.
 5. W ustawieniach magiska ukryłeś go też dla aplikacji bankowych oraz googla?
 6. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Problem.... To nie jest opis.
 7. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Problem z..... To nie jest opis.
 8. Nic nie zrobisz, taka polityka firmy, ciesz się, że w ogóle wyrażają zgodę na to. Nie każdy producent zezwala na legalu odblokowywać bootloader.
 9. CRC jest ustawione, aby pobrać lub zainstalować rom, Twoje ID musi znajdować się na liście beta testerów i to tyle. Sam rom na pewno nie będzie zmieniony. Po prostu po okresie testów zdejmą kaganiec i będzie dostępny dla wszystkich.
 10. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 11. Ten sam soft pojawi się niedługo dla wszystkich, i będzie to ta sama wersja. Nawet oznaczenia nie zmienią. Więc jest tak jak pisałem, sam jestem w grupie testerów.
 12. Nie, to nie ma znaczenia. Najważniejsze abyś w okresie oczekiwania na zgodę nie wylogowywał się z konta i używał telefonu z tą kartą sim, z którą składałeś prośbę o odblokowanie. Nagrywanie rozmów działa na każdej wersji xiaomi.eu, jest to rom oparty na bazie chińskiego romu, w którym aplikacja do nagrywania jest wbudowana. Jakość nagranych rozmów jest idealna. Nagrania dostępne mogą być w formacie AAC, WAV lub MP3 w trzech opcjach (wysoka, standardowa i niska). Szczerze polecam format AAC.
×
×
 • Create New...