Jump to content

ozzbi

Użytkownicy
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About ozzbi

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher&hl=pl&gl=US ???
 2. Tak ... Buczy od razu po załączeniu aparatu , pomaga delikatne stuknięcie w plecki telefonu. Dodam że nie występuje to za każdym razem.... Nie wiem czy mogę to tak zostawić czy olać . Na Ali cały moduł aparatu jest do wyrwania za 60+ . ..
 3. Prosze o nie usuwanie tematu - problem wystąpił parę dni temu - jak uruchomię aparat z telefonu wydobywa się delikatne buczenie .... jakieś pomysły ??? wersja global 12.0.4...
 4. Dziwne , mam u siebie globala 12.0.4 i nic takiegi nie zauważyłem działa bez problemu i nie ma żadnego rwania Wi-fi
 5. wymieniałem u żony w f1 głośnik rozmów i dolny głośnik oraz baterię koszt ~ 190 pln - teraz ładnie gra i nie ma problemów . Mam nadzieje ze jeszcze posłuży.
 6. zamówiłem cały czujnik na ali ok 60 pln ... tamtym się zajmę jak przyjdzie nowy ... U mnie systematycznie raz w tygodniu czyszczę oczyszczacz z racji dzieciaków w domu oraz kota .
 7. U mnie w 3h powoli te dźwięki się pojawiają i chwaktycznie jest to z czujnika a konkretnie wentylatorek tam znajdujący się . U siebie mam takie oznaczenie https://photos.app.goo.gl/f6jYyTSJaTT5QWjX7 i szukam na ali i znalazłem taki https://pl.aliexpress.com/item/4001082698073.html?spm=a2g0o.cart.0.0.14673c00iGQLHN&mp=1
 8. Mi działa Volte i Vowifi play sieć rodzinna . Mi 9
 9. A nie lepiej edifier x3 - kupisz w podobnej cenie a są dużo lepsze od tych co podałeś . Słuchając na 3/4 bateria u mnie wytrzymuje -+ 8H. Mam pierwszą edycję AirDots i powiem ze różnica kolosalna na korzyść na X3. Jeśli brałeś na odległość to je oddaj .
 10. przecież jest i nic się nie zmieniło - rozwiń górna belkę i tam masz ikonkę pokazującą stan baterii - a szczegółowe informacje będziesz miał w ustawieniach BT
 11. odpalałeś manualnie kodami VoWiFi ??? a) VoLTE: *#*#86583#*#*b) VoWIFI *#*#869434#*#*
 12. Play . Co do reszty próbowałeś ustawień profilu w activity launcher ??? , u mnie też z początku nie działało - po ustawieniu wszystko hula.
 13. Mi 9 global miui 12.0.2 wszystko działa Volte i Vowifi i pełne id rozmówcy .
×
×
 • Create New...