Jump to content

ozzbi

Użytkownicy
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9, Poco F3 8/256

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ozzbi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

3

Reputation

 1. https://c.mi.com//miuidownload/detail?device=1700361 pobierz i zainstaluj .
 2. Jak u was wygląda sprawa z winevide ??? u mnie po aktualizacji do androida 11 zmieniło się z L1 do L3 ( odczytane w drm info ) co za tym idzie netflix i amazon prime odtwarza w jakości SD. Czy jest jakiś fix na to ???
 3. mi wleciało jakieś 2 tygodnie temu ...
 4. https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher&hl=pl&gl=US ???
 5. Tak ... Buczy od razu po załączeniu aparatu , pomaga delikatne stuknięcie w plecki telefonu. Dodam że nie występuje to za każdym razem.... Nie wiem czy mogę to tak zostawić czy olać . Na Ali cały moduł aparatu jest do wyrwania za 60+ . ..
 6. Prosze o nie usuwanie tematu - problem wystąpił parę dni temu - jak uruchomię aparat z telefonu wydobywa się delikatne buczenie .... jakieś pomysły ??? wersja global 12.0.4...
 7. Dziwne , mam u siebie globala 12.0.4 i nic takiegi nie zauważyłem działa bez problemu i nie ma żadnego rwania Wi-fi
 8. wymieniałem u żony w f1 głośnik rozmów i dolny głośnik oraz baterię koszt ~ 190 pln - teraz ładnie gra i nie ma problemów . Mam nadzieje ze jeszcze posłuży.
 9. zamówiłem cały czujnik na ali ok 60 pln ... tamtym się zajmę jak przyjdzie nowy ... U mnie systematycznie raz w tygodniu czyszczę oczyszczacz z racji dzieciaków w domu oraz kota .
 10. U mnie w 3h powoli te dźwięki się pojawiają i chwaktycznie jest to z czujnika a konkretnie wentylatorek tam znajdujący się . U siebie mam takie oznaczenie https://photos.app.goo.gl/f6jYyTSJaTT5QWjX7 i szukam na ali i znalazłem taki https://pl.aliexpress.com/item/4001082698073.html?spm=a2g0o.cart.0.0.14673c00iGQLHN&mp=1
 11. Mi działa Volte i Vowifi play sieć rodzinna . Mi 9
 12. A nie lepiej edifier x3 - kupisz w podobnej cenie a są dużo lepsze od tych co podałeś . Słuchając na 3/4 bateria u mnie wytrzymuje -+ 8H. Mam pierwszą edycję AirDots i powiem ze różnica kolosalna na korzyść na X3. Jeśli brałeś na odległość to je oddaj .
 13. przecież jest i nic się nie zmieniło - rozwiń górna belkę i tam masz ikonkę pokazującą stan baterii - a szczegółowe informacje będziesz miał w ustawieniach BT
×
×
 • Create New...