Skocz do zawartości

Android Oreo


ghost12

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, piciuok napisał:

Wczoraj oglądałem coś tam na netflixie i interaktywny black mirror - bez problemu wszystko śmiga. Kurcze, poza tym włączaniem czasem to naprawdę spoko jest. Chyba trafiła mi się dobra sztuka :d

Tak jak piszesz tez ma tylko problemy z włączeniem mi box a  oreo 8.0 wersja bodajże 2389  nawet netflix 5.1 śmiga zestaw Yamaha MusicCast RX-A880 A

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KalMar87 napisał:

lada dzień dostanę swojego box'a mi s z android 8.1 czy powinienem myśleć na zmianą routera ?? bo obecnie mam  Thomson TWG-870

Jak dostaniesz to przetestujesz. I ewentualnie bedziesz myslal nad wymiana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś jakieś aktualizacje po drodze? Jeżeli tak, spróbuj przywrócić box do ustawienień fabrycznych. Jeżeli to nie da rezultatu wróć do build 2167. Opis jest na forum. Robiłem to kilkakrotnie bez problemu, nie mniej jednak robisz na własną odpowiedzialność. Zawsze możesz oddać do Biedronki, gdyby się coś stało...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już nowy router. Nie mam już problemów z Internetem. Netflix działa bez problemów ale mam problem z Hbo go. Wcześniej ciągle się zawieszało, teraz działa już płynnie ale jak chce uruchomić jakiś film to wyskakuje błąd 5.1 Wiecie jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skrot napisał:

U mnie pod kompilacja wyświetla się:

OPM1.171019.011.430 

Ty masz MiBox S z Android 8.1 Build OPM1.171019.011.430 (Patch 5-OCT2018) a przedmiotem rozmowy jest MiBox 4K. Co nie zmienia faktu, że ten box ma te same problemy co MiBox 4K. Natomiast nie jestem w temacie build'ów do tego boxa z racji tego, że nie posiadam.

15 godzin temu, hudykot napisał:

Dam znać jutro. Kumpel, co mi kupował, bo u mnie nie ma, zrobi wymianę.

Dał też info, że ma tą samą wersję 2396 z 5.01, tego co miałem w domu, więc jest nadzieja, że mój ma wadę i może nowy będzie ok.

 

Kumpel pracuje w Biedrze?

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został kupiony tydzień temu w Biedronce, w Gubinie. I w tej samej biedrze wymieniony.

A co do kontaktu z dystrybutorem, to w przypadku, gdy ktoś kupił parę miesięcy temu, a jego biedronka nie posiada już mi boxów. Nie wiem, czy coś się da ugrać, ale nie zaszkodzi spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pisałem stronę wcześniej o zacinaniu się Boxa 4S z Oreo, jest już ok, przede wszytkim na starym ruouterze musiałem go położyć obok BOXa żeby się nie wieszał internet, BT się rozłączało jak używałem jednocześnie głośnika i pilota (pilot musiałem co jakiś czas stroić). Przypadkow trochę zwiększyłem sobie internet na przełomie roku z 15Mb na 30Mb do tego kupiłem nowy router TP Link 50S(jeden z najtańszych dwuzakresowych). Boxa ustawiłem na 5GHz i już router nie musi leżeć obok BOXa, jest schowany w mojej domowej "serwerowni" . Podsumowując niestety BOX wymaga na prawdę mocnego sygnału WiFi żeby działał, jak się mieszka w bloku to przy okazji 5GHz ma jednak mniejsze zakłócenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy moglibyście sprawdzić czy też macie problem z odtwarzaniem Spotify przez chromecast z telefonu na mibox s? U mnie wygląda to tak, że nie włącza utworu, którego chciałem, tylko włącza następny po czym wywala Spotify z komunikatem "błąd połączenia". Spotify włączone bezposrednio na mibox czy też przez Spotify connect działa prawidłowo. Wyczyściłem też dane aplikacji Spotify na telefonie i mibox czy też aplikacji systemowej chromecast i nic to nie dało..

Edytowane przez Darkman89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, możecie mi powiedzieć jak to jest możliwe że Wy widzicie kolejne aktualizacje a ja nie? aktualnie mam wersję 2396 i jak wejdę w sprawdź aktualizacje to otrzymuje komunikat że brak aktualizacji, a Wy tutaj piszecie o styczniowych aktualizacjach 2470 czy też beta 2477? Co mogę zrobić aby też pobrać te aktualizacje? mam problem z działaniem pilota i muszę wyciągać kabel zasilania... żenada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...