hudykot

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About hudykot

 • Rank
  Nowy
 1. hudykot

  Android Oreo

  Został kupiony tydzień temu w Biedronce, w Gubinie. I w tej samej biedrze wymieniony. A co do kontaktu z dystrybutorem, to w przypadku, gdy ktoś kupił parę miesięcy temu, a jego biedronka nie posiada już mi boxów. Nie wiem, czy coś się da ugrać, ale nie zaszkodzi spróbować.
 2. hudykot

  Android Oreo

  Mi box chodzi bez problemu. Zaktualizował się sam. Wszystko ok. Biedronki na oczy nie widziałem, bo to 30 km ode mnie. Gubin, lubuskie. W sprawie zwrotu, to chyba najlepiej kontaktować się z dystrybutorem.
 3. hudykot

  Android Oreo

  Mam drugiego Wymiana szybka: - dzień dobry, nie działa. - acha. I pani przyniosła nowego. Biorę się za instalowanie.
 4. hudykot

  Android Oreo

  Nie, ale u mnie w miasteczku już nie ma mi boxa. Kumpel mieszka 30 km ode mnie. Dostanę w pracy.
 5. hudykot

  Android Oreo

  Dam znać jutro. Kumpel, co mi kupował, bo u mnie nie ma, zrobi wymianę. Dał też info, że ma tą samą wersję 2396 z 5.01, tego co miałem w domu, więc jest nadzieja, że mój ma wadę i może nowy będzie ok.
 6. hudykot

  Android Oreo

  Ustawienia fabryczne nic nie dały. Jutro wymię na inny. Przed zakupem pożyczyłem od kumpla, który kupił dwa tygodnie wcześniej i śmigał elegancko. Tylko mój ma fochy. ;-( Dlatego się zdecydowałem, a tu lipa.
 7. hudykot

  Android Oreo

  2396, funbox 2, stary Samsung LE32B450C
 8. hudykot

  Android Oreo

  Mam boxa od 2 dni i testuję na Netflix i YouTube. Co jakiś czas - 5,10,20 minut - zawiesza się. Ekran stoi, a dźwięk tylko tyrkocze. Pomaga wtyczka. Reset ustawień nic nie daje. Jakiś pomysły? ;-(