Jump to content

hardy

Użytkownicy
 • Posts

  148
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by hardy

 1. Wiecie może co włączyć żeby pokazywało powiadomienia wiadomości sms z telefonu Redmi Note 9S? W aplikacji Zepp nie ma możliwości żeby zaznaczyć aplikację wiadomości.
 2. Czy to jest przyczyną że mój Hub Gateway 3 nie widzi czujników temperatury?
 3. Ludzie podpowiedzcie. Potrzebuję kontrolować temperaturę i wilgotność do domu bo mi grzyb na ścianach wychodzi. Mam jeden czujnik Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature & Humidity Sensor (okrągły z wyświetlaczem), ale łącząc się z nim przez smartfona mogę sprawdzić tylko aktualne wskazania. Chciałbym mieć możliwość do podglądu wartości na linii czasu. Czy jak dokupię Xiaomi Gateway 3 będę miał możliwość sprawdzenia wcześniejszych wartości temperatury i wilgotności? No i czy jest tam możliwość zrobienia automatyzacji (alert gdy wilgotność będzie większa od pożądanej)? Jeśli tak, to czy można podłączyć większą liczbę czujników, dla każdego pokoju?
 4. czy przyciskiem idzie włączyć sprzątanie dla strefy w której się sprzęt znajduje?
 5. Ja mam tak: Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 6. Taki zestaw zakupiłem na ali. Jakość bardzo dobra, porównywalna nawet do oryginalnych elementów. https://pl.aliexpress.com/item/4000382876059.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.696d47bebng6Pv
 7. Tylko czy potem wyciąganie pojemnika z brudami będzie wygodne?
 8. Forumowicze pomóżcie: Chciałem zrobić aktualizację z 46 do 47. 46 działa na zmodowanej apce i lokalizacji Polska. Zatem odinstalowałem zmodowany Mi Home, zainstalowałem oryginalną, ustawiłem lokalizację Chiny. I teraz nie umiem się połączyć z odkurzaczem. Jest jakby offline. Już wyłączałem STYJA, włączałem ponownie, dawałem reset Wifi przez przytrzymanie obu przycisków, ale telefon go nie znajduje. Co robię źle?
 9. V8 ma firmware 0017, starsza wersja V7 ma 0047
 10. Mój STYJ już kilka razy poległ na dywanikach łazienkowych. Dotychczas jakoś wychodził bez szwanku, jednak ostatnio chyba nie chciał sie poddać efektem czego była kompletnie zniszczona szczotka boczna. Jej włosy wyglądały jak po lokówce, każdy w inną stronę albo poskręcane jak sprężynki. Założyłem zapasową a tą miałem wyrzucić. Jednak postanowiłem zanurzyć włosy we wrzącej wodzie. Chwilę grzałem we wrzątku a później przez ręcznik wygładzałem i naciągałem włosy. Efekt? Szczotka jak nowa [emoji846]
 11. Zmodowaną zawsze instaluję przez nadpisanie. Jadnak aktualizację firmwaru robię na oryginalnej. Gdzieś kiedyś widziałem żeby aktualizację robić telefonem z włączonym wyświetlaczem na stałe, i w trybie samolotowym żeby nikt nie zadzwonił podczas aktualizacji. Może to głupota, ale ja tak instalowałem 0045 i 0046, i poszło bez problemów.
 12. Niby tak, ale mam 1-poziomowe mieszkanie, a mopowałem raz i jakoś mnie to nie urzekło.
 13. to mam V7 z 0046, trochę szkoda tego polskiego
 14. a jak sprawdzić czy ma się V7 czy V8? I dlaczego piszecie o wersji 0017 skoro były juz 0046?
 15. Mam region Polska. Język domyślny. A czy po ukończonym sprzątaniu tez macie informację z krzaczkami?
 16. Troche to mało logiczne, ale w końcu to tłumaczenie z chińskiego i może nie rozumiem ich sposobu rozumowania.
 17. Miałem na zmodowanej apce zapisaną mapę, jednak mimo to dostałem taki komunikat: Po przetłumaczeniu: "Czyszczenie zostało zakończone. Czy chcesz utworzyć nową mapę?" Do wyboru "Nie, mapa nakładek" i "Tak, utwórz mapę". Dałem Nie i mi moją zapisaną mapę zastąpiło nową otrzymaną w tym sprzątaniu. Trochę słabo bo jednak mapowanie robiłem bez zbędnych sprzętów na podłodze, a teraz otrzymałem taką nierówną z wszystkim co tam na swojej drodze spotkał.
 18. Wczoraj jedno z ramion śmigiełka zawinęło się i zaklinowało w tej szparze obok fotokomórki. Trochę dziwne. Już myślałem że silniczek padł jak zobaczyłem że śmigło się nie obraca, ale po uwolnieniu ramienia wróciło do prawidłowej pracy.
 19. Dotychczas na lokalizacji Chiny bardzo długo trzeba było czekać na pokazanie się mapy. Zmieniłem na lokalizację Polska i mapa pokazuje się dużo szybciej.
×
×
 • Create New...