szczuru

Użytkownicy
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

About szczuru

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Uć ;)

Dodatkowe

 • Smartfon
  红米Note2

Recent Profile Visitors

907 profile views
 1. Mi jakoś nie trzyma gorzej na xiaomi.eu - ładuje raz na 3 dni, sot na poziomie 6,5h. Ale to kwestia względna - każdy korzysta inaczej. Nie do końca rozumiem, chodzi mi o to: Problem występował u mnie na globalu i wcześniejszych xiaomi.eu - został naprawiony dopiero w obecnym weekly romie.
 2. Ja niedawno przeszedłem na xiaomi.eu Dla mnie warto z dwóch powodów: -blokada reklam -działające wyszukiwanie kontaktów w dialerze, które mają polskie znaki w nazwie (np "Aśka"). Z minusów mam jeden: -Netflix działa tylko w 480p (i w dodatku trzeba go ręcznie zainstalować bo według Sklepu Play jest niekompatybilny).
 3. Może to głupie pytanie... Ale gdzie w gcamie znajdę tryb nocny? Używam v1a.
 4. Też tego szukałem - jedyną opcją wydaje się kliknięcie na nazwę kontaktu i wyświetli się karta kontaktu.
 5. Witam, dziś odblokowałem bootloader w Note 7 i wgrałem najnowsze oprogramowanie z MiuiPolska - od tego czasu nie działa Netflix. Aplikacji nie znajduje w sklepie a po ręcznej instalacji i uruchomieniu wyświetla komunikat, że aplikacja jest niezgodna z moim urządzeniem. Jest jakaś opcja naprawy tego? //edit Problem rozwiązany - pomogła ręczna instalacja apk - najnowsza wersja z apk mirror. Wcześniej instalowałem apk, które Netflix zamieścił u siebie na stronie pomocy.
 6. Witam, czy jest jakaś możliwość aby włączyć wyszukiwanie kontaktów z polskimi znakami w dialerze (trybem T9)? Tzn na przykładzie: chcę wyszukać kontakt Aśka, więc wpisuję 2752 ale niestety nie wyszukuje kontaktu. Chodzi konkretnie o Note 7 na najnowszym MiuiPolska 9.7.18 A analogicznie na Redmi Note 2 (również z MiuiPolska - chyba ostatnim dostępnym, z tym, że na MIUI9) taki sposób wyszukiwania działa.
 7. Chętnie wypróbuję - dopiszesz mnie? szczuru[at]gmail
 8. Na ostatniej becie mam tak samo - trzeba przycisk wcisnąć kilka razy. Ale jest to o niebo lepsze niż odłączenie od prądu.
 9. Linku nie posiadam bo jestem w grupie beta testerów i mój egzemplarz MiBoxa po prostu dostaje aktualizacje OTA wcześniej/częściej. Kompilacja, o której mówię to 2526.
 10. Najnowszy beta build z tego tygodnia rozwiązał ten problem u mnie
 11. Oficjalna apka "AndroidTv"
 12. Tv bro działa u mnie nieźle ale musiałem ręcznie zainstalować.
 13. szczuru

  Android Oreo

  U mnie po tej aktualizacji (beta5 2477) box po 10h nie chciał wstać (nie ważne jak długo wciskałem klawisze). Wczesniejsza beta (ta od automatycznego przełączania odświeżania) działała dużo lepiej - pare wciśnięć i box uruchomiony.
 14. szczuru

  Pad do Mi Box

  Nie ma roota więc apka sixaxis nie działa
 15. szczuru

  Pad do Mi Box

  Witam, przepraszam za odkopanie tematu ale planuję zakup pada i chciałem tylko podpytać przedmówców czy wspomniane przez Was pady były testowane na Oreo?