Jump to content

szczuru

Użytkownicy
 • Posts

  317
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Uć ;)

Dodatkowe

 • Smartfon
  红米Note2

Recent Profile Visitors

1,390 profile views

szczuru's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Year In
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

41

Reputation

 1. Czy jest możliwość zmiany języka komunikatów głosowych na polski? Tzn chodzi mi o komunikaty przy treningach (np wstrzymano trening). Obecnie odtwarza mi je tylko po angielsku. Tts w telefonie mam ustawiony na polski jeśli ma to jakieś znaczenie.
 2. Mam ten sam problem - ma ktoś sprawdzoną czcionkę?
 3. Czy w wersji stabilnej (konkretnie 11.0.7-9) można gdzieś zmienić funkcję przycisków regulacji głośności? Tzn teraz wciskając je to domyślnie reguluje mi poziom multimediów, a w wersjach testowych, na których wcześniej siedziałem to domyślnie regulowało głośność dzwonka i chciałbym żeby tak znów było.
 4. Coś wiadomo nt tego jak długo będą trwać testy Androida 10 dla RN7?
 5. Mi jakoś nie trzyma gorzej na xiaomi.eu - ładuje raz na 3 dni, sot na poziomie 6,5h. Ale to kwestia względna - każdy korzysta inaczej. Nie do końca rozumiem, chodzi mi o to: Problem występował u mnie na globalu i wcześniejszych xiaomi.eu - został naprawiony dopiero w obecnym weekly romie.
 6. Ja niedawno przeszedłem na xiaomi.eu Dla mnie warto z dwóch powodów: -blokada reklam -działające wyszukiwanie kontaktów w dialerze, które mają polskie znaki w nazwie (np "Aśka"). Z minusów mam jeden: -Netflix działa tylko w 480p (i w dodatku trzeba go ręcznie zainstalować bo według Sklepu Play jest niekompatybilny).
 7. Może to głupie pytanie... Ale gdzie w gcamie znajdę tryb nocny? Używam v1a.
 8. Też tego szukałem - jedyną opcją wydaje się kliknięcie na nazwę kontaktu i wyświetli się karta kontaktu.
 9. Witam, dziś odblokowałem bootloader w Note 7 i wgrałem najnowsze oprogramowanie z MiuiPolska - od tego czasu nie działa Netflix. Aplikacji nie znajduje w sklepie a po ręcznej instalacji i uruchomieniu wyświetla komunikat, że aplikacja jest niezgodna z moim urządzeniem. Jest jakaś opcja naprawy tego? //edit Problem rozwiązany - pomogła ręczna instalacja apk - najnowsza wersja z apk mirror. Wcześniej instalowałem apk, które Netflix zamieścił u siebie na stronie pomocy.
 10. Witam, czy jest jakaś możliwość aby włączyć wyszukiwanie kontaktów z polskimi znakami w dialerze (trybem T9)? Tzn na przykładzie: chcę wyszukać kontakt Aśka, więc wpisuję 2752 ale niestety nie wyszukuje kontaktu. Chodzi konkretnie o Note 7 na najnowszym MiuiPolska 9.7.18 A analogicznie na Redmi Note 2 (również z MiuiPolska - chyba ostatnim dostępnym, z tym, że na MIUI9) taki sposób wyszukiwania działa.
 11. Chętnie wypróbuję - dopiszesz mnie? szczuru[at]gmail
 12. Na ostatniej becie mam tak samo - trzeba przycisk wcisnąć kilka razy. Ale jest to o niebo lepsze niż odłączenie od prądu.
 13. Linku nie posiadam bo jestem w grupie beta testerów i mój egzemplarz MiBoxa po prostu dostaje aktualizacje OTA wcześniej/częściej. Kompilacja, o której mówię to 2526.
 14. Najnowszy beta build z tego tygodnia rozwiązał ten problem u mnie
×
×
 • Create New...