szczuru

Użytkownicy
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

About szczuru

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Uć ;)

Dodatkowe

 • Smartfon
  红米Note2

Recent Profile Visitors

1,026 profile views
 1. Czy w wersji stabilnej (konkretnie 11.0.7-9) można gdzieś zmienić funkcję przycisków regulacji głośności? Tzn teraz wciskając je to domyślnie reguluje mi poziom multimediów, a w wersjach testowych, na których wcześniej siedziałem to domyślnie regulowało głośność dzwonka i chciałbym żeby tak znów było.
 2. Coś wiadomo nt tego jak długo będą trwać testy Androida 10 dla RN7?
 3. Mi jakoś nie trzyma gorzej na xiaomi.eu - ładuje raz na 3 dni, sot na poziomie 6,5h. Ale to kwestia względna - każdy korzysta inaczej. Nie do końca rozumiem, chodzi mi o to: Problem występował u mnie na globalu i wcześniejszych xiaomi.eu - został naprawiony dopiero w obecnym weekly romie.
 4. Ja niedawno przeszedłem na xiaomi.eu Dla mnie warto z dwóch powodów: -blokada reklam -działające wyszukiwanie kontaktów w dialerze, które mają polskie znaki w nazwie (np "Aśka"). Z minusów mam jeden: -Netflix działa tylko w 480p (i w dodatku trzeba go ręcznie zainstalować bo według Sklepu Play jest niekompatybilny).
 5. Może to głupie pytanie... Ale gdzie w gcamie znajdę tryb nocny? Używam v1a.
 6. szczuru

  MIUI 9.7.18

  Też tego szukałem - jedyną opcją wydaje się kliknięcie na nazwę kontaktu i wyświetli się karta kontaktu.
 7. Witam, dziś odblokowałem bootloader w Note 7 i wgrałem najnowsze oprogramowanie z MiuiPolska - od tego czasu nie działa Netflix. Aplikacji nie znajduje w sklepie a po ręcznej instalacji i uruchomieniu wyświetla komunikat, że aplikacja jest niezgodna z moim urządzeniem. Jest jakaś opcja naprawy tego? //edit Problem rozwiązany - pomogła ręczna instalacja apk - najnowsza wersja z apk mirror. Wcześniej instalowałem apk, które Netflix zamieścił u siebie na stronie pomocy.
 8. Witam, czy jest jakaś możliwość aby włączyć wyszukiwanie kontaktów z polskimi znakami w dialerze (trybem T9)? Tzn na przykładzie: chcę wyszukać kontakt Aśka, więc wpisuję 2752 ale niestety nie wyszukuje kontaktu. Chodzi konkretnie o Note 7 na najnowszym MiuiPolska 9.7.18 A analogicznie na Redmi Note 2 (również z MiuiPolska - chyba ostatnim dostępnym, z tym, że na MIUI9) taki sposób wyszukiwania działa.
 9. Chętnie wypróbuję - dopiszesz mnie? szczuru[at]gmail
 10. Na ostatniej becie mam tak samo - trzeba przycisk wcisnąć kilka razy. Ale jest to o niebo lepsze niż odłączenie od prądu.
 11. Linku nie posiadam bo jestem w grupie beta testerów i mój egzemplarz MiBoxa po prostu dostaje aktualizacje OTA wcześniej/częściej. Kompilacja, o której mówię to 2526.
 12. Najnowszy beta build z tego tygodnia rozwiązał ten problem u mnie
 13. Oficjalna apka "AndroidTv"
 14. Tv bro działa u mnie nieźle ale musiałem ręcznie zainstalować.
 15. szczuru

  Android Oreo

  U mnie po tej aktualizacji (beta5 2477) box po 10h nie chciał wstać (nie ważne jak długo wciskałem klawisze). Wczesniejsza beta (ta od automatycznego przełączania odświeżania) działała dużo lepiej - pare wciśnięć i box uruchomiony.