Jump to content

rbbxx

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

rbbxx last won the day on July 30 2018

rbbxx had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

About rbbxx

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @pionier123 3301, tyle, że ja kiedyś zapisywałem się do programu beta z tym miboxem. Może to beta, mimo, że nie ma informacji o tym.
 2. @martairafal jest, naprawia to na co kilka osób narzekało.
 3. Pojawiła się nowa beta dla naszego staruszka bez s.
 4. 2 dni temu zainstalowałem tę wersję a dzisiaj zaglądam do youtube i nie działa powiększanie video by wypełnić ekran. Jest info, że powiększono i oryginalny ale nic się nie zmienia. Ktoś też tak ma? Coś z systemem, apką yt czy to tylko u mnie coś się skiełbasiło? EDIT. Już wiem, odinstalowałem aktualizację yt i jest ok. Sorry za zamieszanie.
 5. Masz global international? Bo to jest ten soft QGGMIXM. Global Europe jest tylko w wersji 12.0.1 i nazywa się QGGEUXM.
 6. @maszkara72 Masz 12 i pojawiła Ci się aktualizacja? Mam od 2 dni i żadnych nowych uaktualnień więc to raczej cały czas ten sam build.
 7. @Zwinny Faktycznie jesteś zwinny W pół godziny przetestowałeś dogłębnie nowy soft a nawet już wiesz, że bateria leci w oczach. Mistrz! Edit: Od wczoraj nie zauważyłem zwiększonego zapotrzebowania na energię. Mniejszego też chyba nie. Powiedziałbym, że jest identycznie ale mogę się mylić kilka minut w tę czy tamtą stronę.
 8. @Zwinny Jak to Twój jedyny telefon i potrzebujesz go do pracy to poczekaj. W innym wypadku możesz aktualizować, nie zauważyłem od wczoraj problemów uniemożliwiających używanie.
 9. U mnie śmiga. Trochę się pobawiłem i jak dotąd nie napotkałem żadnych problemów. Na innych forach ludzie opisując wersje z innych regionów tak strasznie rozpaczali, że spodziewałem się jakiejś wielkiej tragedii.
 10. Pojawiło mi się uaktualnienie do Miui 12, wersja europejska. MIUI V12.01.0.QGGEUXM, 794 MB.
 11. MIUI 12 zostało udostępnione w Chinach, w programie Mi Pilot w Indiach a w zeszłym tygodniu, zdaje się w piątek, wersja global. Na dniach powinna być wersja EEA i Indonezja. Tu jest tabelka, która wszystko wyjaśnia. https://piunikaweb.com/2020/07/29/xiaomi-miui-12-update-tracker/
 12. rbbxx

  Android Oreo

  I kolejna, 8 już beta, build 2550. Stan aktualizacji zabezpieczeń: 5 stycznia 2019. 1) Fix boot failure when no HDMI cable is plugged in. 2) Fix accidental crash in recovery mode. 3) Update security patches.
 13. rbbxx

  Android Oreo

  Jest 6 beta, build 2526. Znowu naprawiają wybudzanie To już chyba trzecia beta mająca to poprawiać, choć u mnie już wcześniej było ok. Ale w końcu mają dobre podejście, widać, że teraz chcą to już dopieścić maksymalnie i dopiero rzucą szerszemu gronu. Fix issues: 1) have to push power key many times to wake up 2) Wi-Fi still loses connection some times Stan aktualizacji zabezpieczeń bez zmian w stosunku do poprzedniej bety, 5 grudnia 2018.
 14. rbbxx

  Android Oreo

  Pojawiła się kolejna, 5 już beta - build 2477. Fix accidental issue that cannot be woken up. Stan aktualizacji zabezpieczeń - 5 grudnia 2018
×
×
 • Create New...