Jump to content

rbbxx

Użytkownicy
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

rbbxx last won the day on July 30 2018

rbbxx had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rbbxx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

15

Reputation

 1. Macie Xiaomi od wczoraj? Z wcześniejszymi softami było identycznie, pojawił się np. rano by po kilku godzinach zniknąć i pojawić się ponownie następnego dnia lub po kilku dniach. Zainstalujcie z linka @pkonrad i nie róbcie scen, bo teraz 30 wpisów będzie o tym, że "amba fatima, było i nima".
 2. U mnie nic się nie sypie. Wszystko zdaje się działać jakby sprawniej.
 3. @pionier123 3301, tyle, że ja kiedyś zapisywałem się do programu beta z tym miboxem. Może to beta, mimo, że nie ma informacji o tym.
 4. @martairafal jest, naprawia to na co kilka osób narzekało.
 5. Pojawiła się nowa beta dla naszego staruszka bez s.
 6. 2 dni temu zainstalowałem tę wersję a dzisiaj zaglądam do youtube i nie działa powiększanie video by wypełnić ekran. Jest info, że powiększono i oryginalny ale nic się nie zmienia. Ktoś też tak ma? Coś z systemem, apką yt czy to tylko u mnie coś się skiełbasiło? EDIT. Już wiem, odinstalowałem aktualizację yt i jest ok. Sorry za zamieszanie.
 7. Masz global international? Bo to jest ten soft QGGMIXM. Global Europe jest tylko w wersji 12.0.1 i nazywa się QGGEUXM.
 8. @maszkara72 Masz 12 i pojawiła Ci się aktualizacja? Mam od 2 dni i żadnych nowych uaktualnień więc to raczej cały czas ten sam build.
 9. @Zwinny Faktycznie jesteś zwinny W pół godziny przetestowałeś dogłębnie nowy soft a nawet już wiesz, że bateria leci w oczach. Mistrz! Edit: Od wczoraj nie zauważyłem zwiększonego zapotrzebowania na energię. Mniejszego też chyba nie. Powiedziałbym, że jest identycznie ale mogę się mylić kilka minut w tę czy tamtą stronę.
 10. @Zwinny Jak to Twój jedyny telefon i potrzebujesz go do pracy to poczekaj. W innym wypadku możesz aktualizować, nie zauważyłem od wczoraj problemów uniemożliwiających używanie.
 11. U mnie śmiga. Trochę się pobawiłem i jak dotąd nie napotkałem żadnych problemów. Na innych forach ludzie opisując wersje z innych regionów tak strasznie rozpaczali, że spodziewałem się jakiejś wielkiej tragedii.
 12. Pojawiło mi się uaktualnienie do Miui 12, wersja europejska. MIUI V12.01.0.QGGEUXM, 794 MB.
 13. MIUI 12 zostało udostępnione w Chinach, w programie Mi Pilot w Indiach a w zeszłym tygodniu, zdaje się w piątek, wersja global. Na dniach powinna być wersja EEA i Indonezja. Tu jest tabelka, która wszystko wyjaśnia. https://piunikaweb.com/2020/07/29/xiaomi-miui-12-update-tracker/
 14. rbbxx

  Android Oreo

  I kolejna, 8 już beta, build 2550. Stan aktualizacji zabezpieczeń: 5 stycznia 2019. 1) Fix boot failure when no HDMI cable is plugged in. 2) Fix accidental crash in recovery mode. 3) Update security patches.
×
×
 • Create New...