Jump to content

kapciu75

Użytkownicy
 • Posts

  163
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kapciu75

 1. U mnie i to nie pomogło. Aktualizacja do nowszego build Android rozwiązała problem. Wygląda to tak jakby Netflix zbanował starsze wersje aplikacji.
 2. Update dostałem OTA. Wyjęcie/włożenie baterii z pilota i odłączenie miboxa na chwilę z prądu rzeczywiście zdało egzamin. Dziękuję za pomoc.
 3. A działa Wam tryb Recovery po tej aktualizacji? Zamierzałem dzisiaj po aktualizacji wejść w ten tryb aby wyczyścić cache i bez skutku.
 4. Przypomnij kombinację klawiszy na pilocie, aby wejść w menu serwisowe i zrobić wipe cache partition.
 5. Notorycznie rozparowuje pilota na Android 9. Lepiej już chyba nie będzie. Ech.
 6. Nie. Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
 7. Brak limitu godzin. W miarę czasu (rozwoju usługi) podejrzewam, że będą się wycofywać z nc+ go. Ale to tylko moje podejrzenia....
 8. Jest. Próbowałem ją dzisiaj zainstalować. Poległem próbując się logować za pomocą pilota.
 9. Jak się zalogowałeś do tej aplikacji? Z pilota nie ma szans. Ta apla wymaga klawiatury, jak mniemam jest pod Android, ale nie Android TV.
 10. Tak, wiem o co chodzi. Dzisiaj znalazłem grzebiąc w swoim MiBox'ie. Wyłącz powiadomienia Usług Google Play. Znajdziesz to w Ustawienia - Aplikacje - Usługi Google Play - Powiadomienia (Wyłącz) Jeżeli przeczytasz ze zrozumieniem, wyłączysz info o aktualizacji systemu, niestety także przy okazji powiadomienie o nowych aktualizacjach aplikacji.
 11. Informację o aktualizacji można jak się nie mylę zablokować w ustawienia - aplikacje i tam blokujesz powiadomienia Google Play.
 12. A można zostać beta testerem Android 9? Kiedyś byłem ale chyba po twardym resecie wypadłem z testów. [emoji3]
 13. Czy ktoś wie na kiedy zapowiedzieli wersję final?
 14. Te listy na VLC nie działają. Lista pochodzi z geniptv. Długo to chyba nie pochodzi. Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka
 15. W obrębie Androida 8.0 jest możliwa zmiana build. Natomiast downgrade do 6.0 nie jest możliwy.
 16. Matheusz, masz jakieś spostrzeżenia co do ostatniego build? Jestem ciekaw, bo ostatnio mój MiBox po dłuższej bezczynności rozparowuje pilota.
 17. Też na niego poluję. Ale jest niedostępny, nieosiągalny.
 18. Ten box tak ma. Ale to przypadłość wszystkich pudełek na architekturze ARM, na Amlogic S905L.
×
×
 • Create New...