Jump to content

ghost12

Użytkownicy
 • Posts

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ghost12 last won the day on May 20 2018

ghost12 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi A1, Mi Box

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ghost12's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

36

Reputation

 1. Ma ATV 9.0 szybko 2x przycisk Home (na ekranie Home), wyskoczy menu uruchamianych aplikacji i można je zamknąć. Na ATV 8.x menu, aplikacje, wybór konkretnej aplikacji i zamknij.
 2. Darmowe epg znajdziesz na kodiwpigulce. Bardziej zaawansowane epg i dużo informacji o budowie list m3u na forum cvxcvx. Żeby epg wyświetlało się poprawnie w liście m3u nazwy kanałów muszą być dokładnie takie same (duże, małe litery stacje itd) jak w liście m3u
 3. Epg to osobny plik generowany odpowiednim programem np. webgrab++. Jest to dość ciężkie do ogarnięcia. Jednak istnieją dobrzy ludzie którzy takie epg generują.wtedy wystarczy podać link do takiego epg.
 4. Tak Epg chodzi ale musisz mieć odpowiednią listę z nazwami takimi jak masz w iptv. Edytować możesz jak używasz lokalnej listy w formacie m3u, zwykłym notatnikiem najlepiej notepad++. Obecnie najlepszy program do IPTV to TiviMate IPTV Player w wersji premium. Niestety nie posiada języka polskiego.
 5. Na android tv można emulować mysz z poziomu pilota, jest aplikacja mouse toggle i działa bardzo dobrze - niestety płatna. Mam Mi Box 4k z androidem 8.0 nie wiem czy prawidłowo działa na Mi Box S z ATV 9.0.
 6. 4.14.3 zawsze używałem z tego źródła:https://toengel.net/philipsblog/2016/08/09/philips-amazon-video-auf-2016er-tv-modellen-verfuegbar/ i nie miałem problemów (teraz mam nieaktywną usługę więc nie wiem co i jak)
 7. Auto Frame rate działa tylko na aplikacjach które to wspierają. Ja mam takie dwie na SHIELDZIE (Mi boxa nie ruszałem jeszcze więc nie wiem czy na nim działają poprawnie) to kodi i plex - w obu przypadkach trzeba włączyć tą funkcję. Netflix puki co nie wspiera auto framerate.
 8. https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/03/28/netflix-t-mobile-nie-dziala-awaria/
 9. Miałem teraz dokładnie to samo, ale na shieldzie. Nic nie pomagało. Dopiero w przeglądarce w ustawieniach dałem "wyloguj na wszystkich urządzeniach", połączyłem shielda przez inny internet (na co dzień używam domowego z t-mobile, a połączyłem się przez telefon z play) i zaskoczył. Wróciłem na intrenet t-mobile i już działa ale i tak mam jakiś problem z wyświetlaniem zdjęć przy tytułach filmów, tak jakby t-mobile coś przyblokował.
 10. Myślę że tak apka, jak i usługa przeglądarkowa są specjalnie blokowane przez Orange, aby nie działało na TV.
 11. Odnośnie wersji S zwróć uwagę na formaty dźwiękowe (jeśli to dla ciebie ważne) bo ta wersja czegoś tam nie obsługuje.
 12. Można zainstalować jako "nieznane źródło", ale do obsługi potrzebna jest mysz.
 13. Oprócz Mi BOXa mam SHIELDA i akurat auto framerate w serwisach też mi nie działa (nie wiem jak KODI, bo akurat na SHIELDzie nie używam). Więc nie wiem czy coś znajdziesz.
 14. Co do błędu 5.1. Na SHIELD miałem to samo, pomogła zmian adresów DNS z takich blokujących reklamy na DNSy googlowe.
 15. Mi chromecast ostatnio na hbo też nie działał. Miewałem podobne komunikaty wcześniej np. na przeglądarce i telefonie, przechodziłem na dane kom na tel i wszystko chodziło, później z powrotem na wifi i też już było ok. Może u ciebie też go jakoś "boli" internet.
×
×
 • Create New...