ghost12

Użytkownicy
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ghost12 last won the day on May 20 2018

ghost12 had the most liked content!

Community Reputation

36 Excellent

About ghost12

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi A1, Mi Box

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na android tv można emulować mysz z poziomu pilota, jest aplikacja mouse toggle i działa bardzo dobrze - niestety płatna. Mam Mi Box 4k z androidem 8.0 nie wiem czy prawidłowo działa na Mi Box S z ATV 9.0.
 2. 4.14.3 zawsze używałem z tego źródła:https://toengel.net/philipsblog/2016/08/09/philips-amazon-video-auf-2016er-tv-modellen-verfuegbar/ i nie miałem problemów (teraz mam nieaktywną usługę więc nie wiem co i jak)
 3. ghost12

  Android Oreo

  Auto Frame rate działa tylko na aplikacjach które to wspierają. Ja mam takie dwie na SHIELDZIE (Mi boxa nie ruszałem jeszcze więc nie wiem czy na nim działają poprawnie) to kodi i plex - w obu przypadkach trzeba włączyć tą funkcję. Netflix puki co nie wspiera auto framerate.
 4. https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/03/28/netflix-t-mobile-nie-dziala-awaria/
 5. Miałem teraz dokładnie to samo, ale na shieldzie. Nic nie pomagało. Dopiero w przeglądarce w ustawieniach dałem "wyloguj na wszystkich urządzeniach", połączyłem shielda przez inny internet (na co dzień używam domowego z t-mobile, a połączyłem się przez telefon z play) i zaskoczył. Wróciłem na intrenet t-mobile i już działa ale i tak mam jakiś problem z wyświetlaniem zdjęć przy tytułach filmów, tak jakby t-mobile coś przyblokował.
 6. Myślę że tak apka, jak i usługa przeglądarkowa są specjalnie blokowane przez Orange, aby nie działało na TV.
 7. ghost12

  MiBox S NetFlix HDR

  Odnośnie wersji S zwróć uwagę na formaty dźwiękowe (jeśli to dla ciebie ważne) bo ta wersja czegoś tam nie obsługuje.
 8. Można zainstalować jako "nieznane źródło", ale do obsługi potrzebna jest mysz.
 9. ghost12

  Android Oreo

  Oprócz Mi BOXa mam SHIELDA i akurat auto framerate w serwisach też mi nie działa (nie wiem jak KODI, bo akurat na SHIELDzie nie używam). Więc nie wiem czy coś znajdziesz.
 10. Co do błędu 5.1. Na SHIELD miałem to samo, pomogła zmian adresów DNS z takich blokujących reklamy na DNSy googlowe.
 11. Mi chromecast ostatnio na hbo też nie działał. Miewałem podobne komunikaty wcześniej np. na przeglądarce i telefonie, przechodziłem na dane kom na tel i wszystko chodziło, później z powrotem na wifi i też już było ok. Może u ciebie też go jakoś "boli" internet.
 12. To że nie można pobrać to normalne, bo to apka "produkcyja". Ważne że HBO europa robi apkę pod android TV i jeśli tylko ją udostępnią (nie ważne czy na philipsa, sony, shielda) prawdopodobnie będzie się dało ją zainstalować na każdym android TV
 13. No to może się już niedługo doczekamy Jak widzę prace trwają ... https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hbogo.androidtv.production
 14. Istnieje Firefox dla amazon fire. Działa na MiBoxie bardzo dobrze, dostosowany do obsługi pilotem.
 15. https://www.apkmirror.com/apk/nvidia-lightspeed-studios/bbc-iplayer-android-tv/bbc-iplayer-android-tv-1-1-58-release/ tu masz chyba tego BBC pod android tv