souacz

Użytkownicy
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

souacz last won the day on August 22 2018

souacz had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

About souacz

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cały czas myślałem, że problemem jest usypiający się bluetooth ale nie. Bo gdy kliknę włączanie to zewn. dysk podłączony do MiBoxa się wzbudza ale samo urządzenie nie.
 2. Mam tę betę i włączanie po dłuższym nieużywaniu to nadal loteria. VOD TVP i Play Now działają z chwilowymi przycięciami, CDA idzie ok. Tyle, że u mnie przycięcia np. na Play Now to max 2x na godzinę oglądania
 3. Na HBO GO nie ma 5.1 tylko 2.0, przynajmniej na apce ATV (http://forum.pclab.pl/topic/1268888-HBO-Go-51-Dźwięk), na YT też chyba nie ma albo trudno znaleźć (mnie się nigdy nie udało). Zainstaluj sobie Kodi, włącz w ustawieniach eksperckich przekazywanie dźwięku i sprawdź na jakimś filmie z pendrive. U mnie działa na Netflix (DD+), CDA (niektóre filmy mają dźwięk 5.1) i przez Kodi (DD, DD HD, DD+, DTS, DTS-MA HD)
 4. A jakiego typu dźwięku 5.1 nie masz? Bo wersja S ma (w stosunku do starszego modelu) wycięte True HD i DTS HD ale generalnie dźwięki przestrzenne obsługuje. W Netflix powinieneś mieć DD+ a przy odtwarzaniu z dysku DD, DTS. Jakiego odtwarzacza używasz? Może nie włączyłeś w ustawieniach odtwarzacza? Np. w Kodi trzeba włączyć "pozwól na przekazywanie dźwięku" w ustawieniach eksperckich.
 5. souacz

  Android Oreo

  To jest kabel High Speed. Obsługuje 4k i HDCP 2.2
 6. Ja mam MX-L z podświetleniem, bardzo dobrze działa z MiBoxem. Są pewne ograniczenia ale wynikające z aplikacji do Android TV bo mało aplikacji obsługuje klawiatury sprzętowe.
 7. @vanisz w 4K (16AB) jest na 100%, działa True HD, DTS HD-MA, DD+, DTS 96/24. Odtwarzam w Kodi, Netflix ma DD+. Z wpisu @variato i tego co wyczytałem na zagranicznych forach - w Mi Box S wycięli dźwięk HD.
 8. souacz

  Android Oreo

  Jest gorszy, obcięli obsługę DTS-HD i Dolby-HD
 9. To Chinole się nie spisali... A miałem kupić właśnie do innego pokoju ale obawiam się teraz, że DTS 96/24 też może nie odtworzyć a mam trochę muzy w tym formacie. Poza tym filmy z True HD też się trafiają. Kupię chyba Shielda TV.
 10. souacz

  Android Oreo

  @kuba929 A masz HDCP 2.2 w tv? To może być też kwestia kabla HDMI.
 11. souacz

  Android Oreo

  To jest Oreo: https://en.miui.com/thread-3825469-1-1.html
 12. souacz

  Android Oreo

  Jest temat na xda, niestety - 0% szans na pobranie ROM-u do telebee, jak tam nikt nie ma to raczej marne szanse
 13. A w ustawieniach dźwięku w menu Androida masz na "Auto"? https://linksharing.samsungcloud.com/contents/view?contentsToken=1545871791150CgAvpAE&currentIndex=1 Jeżeli tak to ciekawostka bo piszesz, że masz MiBox S, ja mam ten starszy (16 AB) i w Kodi 18 mam opcje DTS-HD i True HD (mój Denon odtwarza to prawidłowo), może w nowszej wersji boxa to zniknęło? w starszej wersji boxa jest identycznie a odtwarza wszystkie formaty prawidłowo
 14. souacz

  Mi box S

  apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/chrome/chrome-71-0-3578-99-release/google-chrome-fast-secure-71-0-3578-99-2-android-apk-download/ Ale Chrome nie będzie zbyt wygodny w obsłudze, chyba, że podłączysz mysz. Są specjalne przeglądarki na ATV np. Puffin (dostępny ze sklepu na boxie)
 15. souacz

  Telebee box 3

  Wersja jest MDZ 16AB czyli global. Sprawdź czy działa Ci Netflix, czy da sie pobrać aktualizację systemu, czy działa wyszukiwanie głosowe po polsku etc. Jeżeli tak to nie ma się czym przejmować