Jump to content

souacz

Użytkownicy
 • Posts

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

souacz last won the day on August 22 2018

souacz had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

souacz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

18

Reputation

 1. W Netflixie? Nie mylisz z DD+? Chodzi o DTS HD-MA i Dolby True HD
 2. Z ważnych rzeczy, które nie działają: Chromecast nie łączy, po prostu nie działa, telefon widzi urządzenie MiBox ale nie da się połączyć, podobnie chrome na PC: "źródło nie jest obsługiwane" EDIT: Przed chwilą była aktualizacja, chromecast już działa Podobno koniec roku Już nie. Ale śledź grupę Mi Box users na FB, jak pojawi się możliwość to tam pewnie ogłoszą.
 3. Nic to nie dało. W ustawieniach Kodi (tryb ekspert) formaty DTS-HD i True HD również zniknęły Wydaje mi się, że jest wgrana w systemie tylko trzeba wejść we wszystkie aplikacje i aktywować. Ja miałem już przedtem (z APK Cure) więc nawet nie wiedziałem, że pojawiła się jako apka systemowa. Jestem ciekaw jak będzie z aktualizacjami bo w "moich aplikacjach" w Google Play jej nie ma, nie wyszukuje również w sklepie U mnie na Oreo DD+ w Neflix było, problemem było natomiast lekkie przycinanie obrazu, na tej becie Pie jest już ok.
 4. Z DTS odpalisz normalnie, z DTS HD-MA też ale box "pogorszy" go do DTS. Przy True HD leci stereo, przynajmniej na moim Denonie, może inni jeszcze to zweryfikują u siebie W sklepie nie wyszukuje
 5. Obcięli dźwięki wysokiej rozdzielczości. Nie ma DTS HD-MA i True HD. Przy ustawieniu automatycznej rozdzielczości uporczywie ustawia 1080p/60, na szczęście da się wymusić 4K/60, na Oreo nie było tego problemu. Na plus: na razie ani razu nie było problemu z wybudzeniem po kilkugodzinnej przerwie, zobaczymy co będzie po nocy. Dodali też opcję screenshota jako opcję przy przytrzymaniu czerwonego przycisku (poprzednio tylko restart) EDIT: po 11 godzinach przerwy odpalił od razu więc wybudzanie chyba poprawili
 6. Cały czas myślałem, że problemem jest usypiający się bluetooth ale nie. Bo gdy kliknę włączanie to zewn. dysk podłączony do MiBoxa się wzbudza ale samo urządzenie nie.
 7. Mam tę betę i włączanie po dłuższym nieużywaniu to nadal loteria. VOD TVP i Play Now działają z chwilowymi przycięciami, CDA idzie ok. Tyle, że u mnie przycięcia np. na Play Now to max 2x na godzinę oglądania
 8. Na HBO GO nie ma 5.1 tylko 2.0, przynajmniej na apce ATV (http://forum.pclab.pl/topic/1268888-HBO-Go-51-Dźwięk), na YT też chyba nie ma albo trudno znaleźć (mnie się nigdy nie udało). Zainstaluj sobie Kodi, włącz w ustawieniach eksperckich przekazywanie dźwięku i sprawdź na jakimś filmie z pendrive. U mnie działa na Netflix (DD+), CDA (niektóre filmy mają dźwięk 5.1) i przez Kodi (DD, DD HD, DD+, DTS, DTS-MA HD)
 9. A jakiego typu dźwięku 5.1 nie masz? Bo wersja S ma (w stosunku do starszego modelu) wycięte True HD i DTS HD ale generalnie dźwięki przestrzenne obsługuje. W Netflix powinieneś mieć DD+ a przy odtwarzaniu z dysku DD, DTS. Jakiego odtwarzacza używasz? Może nie włączyłeś w ustawieniach odtwarzacza? Np. w Kodi trzeba włączyć "pozwól na przekazywanie dźwięku" w ustawieniach eksperckich.
 10. To jest kabel High Speed. Obsługuje 4k i HDCP 2.2
 11. Ja mam MX-L z podświetleniem, bardzo dobrze działa z MiBoxem. Są pewne ograniczenia ale wynikające z aplikacji do Android TV bo mało aplikacji obsługuje klawiatury sprzętowe.
 12. @vanisz w 4K (16AB) jest na 100%, działa True HD, DTS HD-MA, DD+, DTS 96/24. Odtwarzam w Kodi, Netflix ma DD+. Z wpisu @variato i tego co wyczytałem na zagranicznych forach - w Mi Box S wycięli dźwięk HD.
 13. Jest gorszy, obcięli obsługę DTS-HD i Dolby-HD
 14. To Chinole się nie spisali... A miałem kupić właśnie do innego pokoju ale obawiam się teraz, że DTS 96/24 też może nie odtworzyć a mam trochę muzy w tym formacie. Poza tym filmy z True HD też się trafiają. Kupię chyba Shielda TV.
×
×
 • Create New...