Jump to content

szczuru

Użytkownicy
 • Posts

  317
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szczuru

 1. Czy jest możliwość zmiany języka komunikatów głosowych na polski? Tzn chodzi mi o komunikaty przy treningach (np wstrzymano trening). Obecnie odtwarza mi je tylko po angielsku. Tts w telefonie mam ustawiony na polski jeśli ma to jakieś znaczenie.
 2. Mam ten sam problem - ma ktoś sprawdzoną czcionkę?
 3. Czy w wersji stabilnej (konkretnie 11.0.7-9) można gdzieś zmienić funkcję przycisków regulacji głośności? Tzn teraz wciskając je to domyślnie reguluje mi poziom multimediów, a w wersjach testowych, na których wcześniej siedziałem to domyślnie regulowało głośność dzwonka i chciałbym żeby tak znów było.
 4. Coś wiadomo nt tego jak długo będą trwać testy Androida 10 dla RN7?
 5. Mi jakoś nie trzyma gorzej na xiaomi.eu - ładuje raz na 3 dni, sot na poziomie 6,5h. Ale to kwestia względna - każdy korzysta inaczej. Nie do końca rozumiem, chodzi mi o to: Problem występował u mnie na globalu i wcześniejszych xiaomi.eu - został naprawiony dopiero w obecnym weekly romie.
 6. Ja niedawno przeszedłem na xiaomi.eu Dla mnie warto z dwóch powodów: -blokada reklam -działające wyszukiwanie kontaktów w dialerze, które mają polskie znaki w nazwie (np "Aśka"). Z minusów mam jeden: -Netflix działa tylko w 480p (i w dodatku trzeba go ręcznie zainstalować bo według Sklepu Play jest niekompatybilny).
 7. Może to głupie pytanie... Ale gdzie w gcamie znajdę tryb nocny? Używam v1a.
 8. Też tego szukałem - jedyną opcją wydaje się kliknięcie na nazwę kontaktu i wyświetli się karta kontaktu.
 9. Witam, dziś odblokowałem bootloader w Note 7 i wgrałem najnowsze oprogramowanie z MiuiPolska - od tego czasu nie działa Netflix. Aplikacji nie znajduje w sklepie a po ręcznej instalacji i uruchomieniu wyświetla komunikat, że aplikacja jest niezgodna z moim urządzeniem. Jest jakaś opcja naprawy tego? //edit Problem rozwiązany - pomogła ręczna instalacja apk - najnowsza wersja z apk mirror. Wcześniej instalowałem apk, które Netflix zamieścił u siebie na stronie pomocy.
 10. Witam, czy jest jakaś możliwość aby włączyć wyszukiwanie kontaktów z polskimi znakami w dialerze (trybem T9)? Tzn na przykładzie: chcę wyszukać kontakt Aśka, więc wpisuję 2752 ale niestety nie wyszukuje kontaktu. Chodzi konkretnie o Note 7 na najnowszym MiuiPolska 9.7.18 A analogicznie na Redmi Note 2 (również z MiuiPolska - chyba ostatnim dostępnym, z tym, że na MIUI9) taki sposób wyszukiwania działa.
 11. Chętnie wypróbuję - dopiszesz mnie? szczuru[at]gmail
 12. Na ostatniej becie mam tak samo - trzeba przycisk wcisnąć kilka razy. Ale jest to o niebo lepsze niż odłączenie od prądu.
 13. Linku nie posiadam bo jestem w grupie beta testerów i mój egzemplarz MiBoxa po prostu dostaje aktualizacje OTA wcześniej/częściej. Kompilacja, o której mówię to 2526.
 14. Najnowszy beta build z tego tygodnia rozwiązał ten problem u mnie
 15. Oficjalna apka "AndroidTv"
 16. Tv bro działa u mnie nieźle ale musiałem ręcznie zainstalować.
 17. szczuru

  Android Oreo

  U mnie po tej aktualizacji (beta5 2477) box po 10h nie chciał wstać (nie ważne jak długo wciskałem klawisze). Wczesniejsza beta (ta od automatycznego przełączania odświeżania) działała dużo lepiej - pare wciśnięć i box uruchomiony.
 18. szczuru

  Pad do Mi Box

  Nie ma roota więc apka sixaxis nie działa
 19. szczuru

  Pad do Mi Box

  Witam, przepraszam za odkopanie tematu ale planuję zakup pada i chciałem tylko podpytać przedmówców czy wspomniane przez Was pady były testowane na Oreo?
 20. Ale pamiętaj, że do obsługi Chrome'a będziesz potrzebował myszki.
 21. Za darmo to chyba tylko vpn + wp pilot.
 22. szczuru

  Android Oreo

  Wylacz cec w boxie ewentualnie w tv.
 23. Właśnie zainstalowałem na wczoraj - smiga całkiem nieźle
 24. Witam, jaką przeglądarkę internetową polecacie? Większość z dostępnych nie ma możliwości sterowania pilotem. Znalazlem info, ze teoretycznie najlepsza będzie Opera for Android TV (w nowszych wersjach zmieniono nazwę na Vewd Browser) ale niestety żadna z wersji, które znalazłem nie chce się zainstalować. Testowałem jeszcze Puffina (chyba jako jedyny ma w miarę ok zaimplementowane sterowanie pilotem) ale jest dość ubogi.
 25. Chodzi Ci o to czy działa Chromecast? Tak, co prawda testowałem tylko streamowanie z Chrome-a (zakładka i pulpit) ale działa bez problemu.
×
×
 • Create New...