zuku1786

Użytkownicy
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zuku1786 last won the day on April 3 2018

zuku1786 had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

About zuku1786

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 5,Mi Box 4K,

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do czasu kiedy nie zacznie u nas działać asystent googla po polsku w innych urządzeniach niż tylko telefony, to nie da się. Podobno ma być wprowadzony w ostatnim kwartale tego roku, pożyjemy zobaczymy.
 2. Spróbuj wymienić baterię na inne, ktoś pisał że zaczął mu działać dopiero po włożeniu akumulatorków. Jeśli to nie pomoże, spróbuj połączyć się z boxem apką na telefon "Android TV Remote Control" lub "Mi Remote controller" Jeśli się uda sprawdź czy w ustawieniach boxa nie jest czasem wyłączony bluetooth. Często problemem są również inne urządzenia działające po bluetooth w pobliżu i wzajemnie się zakłócające.
 3. O jakich pasach piszesz, z obrazu panoramicznego, na górze i dole ekranu, czy jakieś inne znajdujące się na obrazie? Najlepiej zamieść zdjęcie.
 4. zuku1786

  Android Oreo

  U mnie aktualizacje robi bez problemów Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 5. zuku1786

  USB Ethernet

  Ja na swoim Ugreen przy łączy 300 Mb/s wyciągam 95 Mb/s, router Netis. Po Wifi 5Ghz jest podobna prędkość, jednak po kablu jest stabilniejsze połaczenie.
 6. Zainstaluj na chwilę inny menadżer plików Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 7. zuku1786

  Pilot Mi BOX S

  Prawidłowa nazwa to klawiatura numeryczna
 8. Mi przy oglądaniu nigdy się nie włączył, jedynie podczas bezczynności boxa.
 9. zuku1786

  Android Oreo

  Podłączyć box kablem do internetu.
 10. zuku1786

  Mi box s - Live

  Nie wiem, nie używam, ale może poczytaj TUTAJ
 11. Masz Mi Boxa? Jaką wersję i gdzie kupioną?
 12. zuku1786

  Android Oreo

  Zainstaluj Smart Youtube i pozbędziesz się problemów z odtwarzaniem, reklamami i zyskasz automatyczną zmianę rozdzielczości.
 13. zuku1786

  Mi box s - Live

  Z tego co mi wiadomo, to nie ma żadnej aplikacji działającej z tą funkcją i polskimi kanałami. Możesz spróbować zainstalować aplikację WP Pilot, jest w niej możliwość oglądania darmowych programów oraz wykupienia dostępu do płatnych. Ewentualnie instalacja aplikacji Kodi i wykupienie jakiejś listy m3u z polskimi kanałami.
 14. Jest w sklepie Google Play, poszukaj dobrze. Możesz wyszukać w komputerze w przeglądarce i dać aby zainstalowało w tv boxie.
 15. Po podłączeniu zasilania do boxa powinien rozpocząć się proces uruchamiania, więc na tv powinien być już obraz animacji wyświetlanej przy uruchamianiu. Pilotem można tylko potem urządzenie wprowadzić w stan uśpienia lub ponownie uruchomić. Jeśli po podłączeniu zasilania u Ciebie nic się nie dzieje, to znaczy że jest coś nie tak albo z boxem, albo zasilaczem.