zuku1786

Użytkownicy
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zuku1786 last won the day on April 3 2018

zuku1786 had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

About zuku1786

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 5,Mi Box 4K,

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zuku1786

  Pilot Mi BOX S

  Prawidłowa nazwa to klawiatura numeryczna
 2. Mi przy oglądaniu nigdy się nie włączył, jedynie podczas bezczynności boxa.
 3. zuku1786

  Android Oreo

  Podłączyć box kablem do internetu.
 4. zuku1786

  Mi box s - Live

  Nie wiem, nie używam, ale może poczytaj TUTAJ
 5. Masz Mi Boxa? Jaką wersję i gdzie kupioną?
 6. zuku1786

  Android Oreo

  Zainstaluj Smart Youtube i pozbędziesz się problemów z odtwarzaniem, reklamami i zyskasz automatyczną zmianę rozdzielczości.
 7. zuku1786

  Mi box s - Live

  Z tego co mi wiadomo, to nie ma żadnej aplikacji działającej z tą funkcją i polskimi kanałami. Możesz spróbować zainstalować aplikację WP Pilot, jest w niej możliwość oglądania darmowych programów oraz wykupienia dostępu do płatnych. Ewentualnie instalacja aplikacji Kodi i wykupienie jakiejś listy m3u z polskimi kanałami.
 8. Jest w sklepie Google Play, poszukaj dobrze. Możesz wyszukać w komputerze w przeglądarce i dać aby zainstalowało w tv boxie.
 9. Po podłączeniu zasilania do boxa powinien rozpocząć się proces uruchamiania, więc na tv powinien być już obraz animacji wyświetlanej przy uruchamianiu. Pilotem można tylko potem urządzenie wprowadzić w stan uśpienia lub ponownie uruchomić. Jeśli po podłączeniu zasilania u Ciebie nic się nie dzieje, to znaczy że jest coś nie tak albo z boxem, albo zasilaczem.
 10. U mnie aktualizacje są nadal, ostatnia bodajże 2 dni temu.
 11. Używam tej aplikacji od ponad roku, gdyż miałem problemy z oryginalnym Youtubem ( nie chciał mi odtwarzać filmów, albo odtwarzał 1 na 10) i nigdy nie miałem żadnych podobnych problemów. Teraz kiedy oryginalny Youtube już działa u mnie bez problemów i tak używam Smart Youtube, bo nie ma denerwujących reklam.
 12. A sprawdziłeś już wszystkie wejścia HDMI w telewizorze? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 13. Po taniości, to może spróbuj rozwiązania z ostatniego postu https://miuipolska.pl/forum/topic/23440-netflix-przerywa-odtwarzanie/?page=3 Bo aktywny spliter HDMI to ok. 200 zł i tez nie ma pewności czy będzie działał.
 14. Ominąć ten problem możesz jedynie dając jakieś urządzenie z odpowiednim HDCP pomiędzy Mi Boxa, a telewizor (np. amplituner lub jakiś switch HDMI).
 15. zuku1786

  NC+ GO

  Na chwilę obecną nic nowego nie wyszło.