zuku1786

Użytkownicy
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zuku1786 last won the day on April 3 2018

zuku1786 had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

About zuku1786

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 8T,MiBox4K,RN 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam Sony z Android TV i nie mam tych problemów o których piszesz. Można w trakcie oglądania zobaczyć informacje o odtwarzanym kanale. Jest osobny klawisz do zmiany kanałów w górę i w dół. Telewizja jest normalna, jak w zwykłym tv, uruchamiana przyciskiem Tv na pilocie lub wybierając ikonę w menu głównym Android Tv. Więc nie każdy tv z androidem ma takie problemy jak Twój.
 2. To zainstaluj wersję na telefony, będziesz miał wszystkie kanały, ale będziesz musiał do jej obsługi posługiwać się myszką i pewnie pobawić z programami do obracania ekranu
 3. A po co Ci taka aplikacja? System sam zamyka aplikacje w tle jeśli brakuje mu wolnej pamięci, a jeżeli aż tak bardzo chcesz coś zmienić, to włącz opcje programisty (poszukaj w google jak to zrobić) i ustaw liczbę działających aplikacji na 1. Wtedy nic w tle nie będzie działać.
 4. Podajesz cenę MiBoxa w Polsce i to jeszcze zawyżoną i porównujesz z ceną innego boxa kupionego w Chinach. Trochę to porównanie nietrafione.
 5. Po śląsku filmy przyrodnicze [emoji6] Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 6. Do tego programy w 4K i sztelungi też są
 7. Jak każdą wtyczkę w kodi. Poszukaj na stronie - kodi w pigułce instrukcji do instalacji dowolnej wtyczki w Kodi, a potem tylko wstaw podany przez Matheusz adres do repozytorium.
 8. W HBO nigdy nie było dźwięku 5.1. Pod względem jakości i formatów dźwięku oraz obrazu są 100 lat za murzynami ( nie obrażając murzynów) w porównaniu do konkurencji.
 9. Nie da rady. To max w jakim puszczają Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 10. Sprawdź dokładnie litera po literze, bo przy takim komunikacie zawsze jest błąd w adresie Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 11. Jest sposób. Musisz zainstalować wtyczkę NC+ Go z repozytorium mbebe w Kodi. Wtedy będziesz mógł obsługiwać pilotem z Miboxa. Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 12. A jakie to miałeś problemy, bo ja używam Kodi 18 na 2 różnych urządzeniach i na żadnym nie mam problemów.
 13. Nie miałem na myśli żadnego czarowania przy instalacji i instalowania programu z nieznanych miejsc, a jedynie jak skonfigurować Kodi po jego zainstalowaniu. Osobie, która nie ma o tym pojęcia na pewno się przyda pomoc w postaci filmiku z podpowiedziami.
 14. Kodi jest odtwarzaczem multimedialnym, a nie platformą do gier. Choć można go użyć z odpowiednimi wtyczkami do grania w stare gry konsolowe. Nie gram, więc w temacie gier nie pomogę zbytnio. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 15. Obejrzyj filmy na youtube, jak zainstalować Kodi. Potem poczytaj https://kodiwpigulce.pl/ tam masz wytłumaczone dokładnie jak instalować dodatki w Kodi i możesz sobie wybrać jakie dodatki Cię interesują.