mini21

Użytkownicy
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About mini21

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 09/21/1987

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://www.facebook.com/mkphotographystyle/

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bry wszystkim. Chciałem zapytać Was, czy jest jakieś proste rozwiązanie kwestii zmiany użytkownika szczoteczki Oclean One. Otóż ze szczoteczki korzystają 4 osoby. 2 z nich ma ustawione w swojej aplikacji preferencje z jaką chcą jej używać - ja na 4 i 3 minuty, druga osoba na 2 i 2 minuty... Problem polega na tym, że jeśli jedna osoba podłączona jest do szczoteczki za pomocą BT, to ta druga już nic nie może zrobić, bo do urządzenia może być podpięty tylko jeden telefon. Tak więc za każdym razem osoba która właśnie korzystała ze szczoteczki musi ją "rozparować", aby druga mogła się połączyć. Niestety, zazwyczaj jest tak, że się o tym zapomina i potem nie da się już nic zrobić. Czy jest możliwość żeby to jakoś obejść, aby w łatwy sposób dwie osoby mogły korzystać ze szczoteczki i zmieniać tryby?
 2. I tak z każdym filmem czy tylko tym jednym? Może jakiś kodek nieznany. A może coś z dyskiem na którym się znajduje? Próbowałeś na innym nośniku?
 3. Dzień dobry wszystkim. Chciałem zapytać - czy ma ktoś z Was problem z odchylaniem się górnej klapy (tej z ekranem) gdy urządzenie jest lekko odchylone do tyłu. Sytuacja wygląda tak że siedząc z wyprostowanymi nogami - notebooka trzymam na kolanach przez co jest on lekko odchylony do tyłu. Gdy otworzę ekran żeby mieć odpowiedni kąt - ekran sam leci do tyłu. Czy ktoś miał taki problem? Nie widzę żadnych śrub żeby to dokręcić, więc pewnie trzeba zdejmować obudowę. Sam się trochę cykam więc może ktoś miał z tym styczność i mógłby coś na ten temat napisać.
 4. No właśnie z Netflix jest ten problem że u mnie on nie zawsze działa. Czasem pokaże się jakiś komunikat (nie pamiętam teraz dokładnie jaki ale ma to związek chyba z hdcp) i nie idzie odtworzyć materiału (nie każdego, cześć działa). Kodi - to wiem choć ma to swoje plusy i minusy. No i będzie musiał dokupić sobie adapter lan. Mamy stare tv - Panasonic PxxST60 i tu chyba jest problem.
 5. Cześć. Potrzebuje na cito kupić tv box'a na prezent dla ojca (tak, wiem, późno się obudziłem). Pytanie - lepiej brać 4k czy S na chwilę obecną? Cena ta sama w zasadzie. 4k mam ja osobiście, dlatego myślałem czy nie lepiej dla kontrastu wziąć "S'ke". A może coś innego - jakiegoś chinola? Będę zaraz jechał kupić coś w jednym Warszawskim sklepie (z bateriami w nazwie) i mają tego trochę i nie wiem na co się zdecydować
 6. Napisałem 10 maja - do dziś nic. Potem drugi raz 30 maja - dalej nic.
 7. Kupiłem już Oclean One. W końcu to zakup na lata. Wszystko fajnie, ale.... No właśnie - jest jakieś ale. Myślałem że różnica między Oneclean a Seago będzie jakaś bardzo znacząca natomiast ja nie widzę aż takiego skoku jakościowego. Druga rzecz - te dziwne drganie. Nie wydaje się to być normalne. Szczoteczka jakby.... rezonuje (ale to pewnie o tym pisaliście). Nie wiem czy to błąd czy nie, w zasadzie to nie przeszkadza ale jest jakiś taki dyskomfort.
 8. Witam. Padła mi właśnie stara szczoteczka Seago i rozglądam się za nową. Pytanie - czy pomimo tylu problemów jakie przed chwilą wyczytałem - warto kupić Oclean? I drugie pytanie - czy warto Waszym zdaniem dopłacić do One czy grać SE? Planuje zakup raczej z Polski bo nie mam czasu żeby czekać na przesyłki z Chin (chyba że z magazynu pl, ale na Gearbest nie widziałem) dlatego muszę w miarę szybko podjąć decyzję którą wybrać.
 9. Ciekawe - ojciec na telefonie nie ma nic w stylu adaway czy Adblock (nie wspomnę że nie ma nawet root'a) i jedna padła, druga nie. Więc to nie to.
 10. mini21

  Android Oreo

  Ehhh.... Już się cieszyłem że problem z pilotem został naprawiony. Dziś niestety znów miałem problem z włączeniem (czy raczej wybudzeniem) Mi box'a. 5x Power - nic Środkowy przycisk - nic. Dopiero po kilkunastu sekundach Mi box na coś zareagował, ale nie wiem na co i w końcu się włączył.
 11. Do mnie jeszcze nie dotarła, ale wreszcie jest nadzieja https://www.dobreprogramy.pl/xiaomi-mi-box-problem-wybudzanie,News,100977.html
 12. Przyznaję, że nie czytałem specyfikacji "S'ki" ale myślałem, że to będzie jakaś lepsza/poprawiona wersja, a z tego co czytam to jest raczej odwrotnie. Miałem swego czasu pilot Philips Prestigio, ale w aplikacji przeznaczonej do tego pilota nie było takiego urządzenia jak Mi Box. Mogłem go wprawdzie nauczyć ręcznie, ale dałem sobie spokój, ale teraz ten pomysł powraca.
 13. Zaśmiałbym się, ale wcale mi nie do śmiechu... Powoli (choć - szybko) tracę zaufanie do tej marki.
 14. Ja akurat używam Pilot Mi (mam Mi Max 2) dlatego nie próbowałem z innymi. Ciekawi mnie jeszcze czy dało by radę zaprogramować uniwersalnego pilota aby działał z Mi box'em (taki Logitech Harmony czy Philips Prestigio). Nie zmienia to faktu że ktoś gdzieś dał ciała (wszystkie te problemy zaczęły się po aktualizacji) i teraz nie mogą tego odkręcić, a zamiast tego olewają i wydają nowe urządzenie.
 15. Mam to samo od kilku dni. Z tego co czytam na forach globalnych - ten problem dotknął ogólnie wszystkich (dziwne tylko że tak losowo, bo u mnie jedna kamera działa, druga nie).