kapciu75

Użytkownicy
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About kapciu75

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Te listy na VLC nie działają. Lista pochodzi z geniptv. Długo to chyba nie pochodzi. Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka
 2. W obrębie Androida 8.0 jest możliwa zmiana build. Natomiast downgrade do 6.0 nie jest możliwy.
 3. kapciu75

  Android Oreo

  Matheusz, masz jakieś spostrzeżenia co do ostatniego build? Jestem ciekaw, bo ostatnio mój MiBox po dłuższej bezczynności rozparowuje pilota.
 4. Też na niego poluję. Ale jest niedostępny, nieosiągalny.
 5. kapciu75

  Odtwazannie AVi

  Tak. Niestety. [emoji3]
 6. kapciu75

  Odtwazannie AVi

  Ten box tak ma. Ale to przypadłość wszystkich pudełek na architekturze ARM, na Amlogic S905L.
 7. Bierz 20 USD i zatrzymuj urządzenie. [emoji3]
 8. To oddaj urządzenie do serwisu czy zwróć do sklepu. Powiedz, że padł w trakcie aktualizacji. O problemie z wejściem w recovery słyszałem. Nie zagłębiałem się w ten temat na zagranicznych forach. Ja na razie od tej aktualizacji trzymam się z daleka. Chociaż mam wrażenie, że to ostatnia aktualizacja na MiBox 4K.
 9. kapciu75

  Android Oreo

  Rozumiem w tym wypadku, że bez możliwości powrotu do build 2167 nie warto. Ktoś pisał, że w nowym build nie może wejść w tryb recovery.
 10. kapciu75

  Android Oreo

  A czy jest możliwość wejścia w tryb recovery? Mam na myśli możliwość powrotu do build 2167. Zastanawiam się nad aktualizacją, chociaż trudno jest mi narzekać na build 2167.
 11. kapciu75

  Android Oreo

  Panowie, minął jakiś czas od aktualizacji. Jak wyglądają Wasze opinie po ponad miesiącu użytkowania. Mam na myśli MiBox 4K.
 12. kapciu75

  Android Oreo

  I tu mnie masz. No nie ma.
 13. kapciu75

  Android Oreo

  "Ociężałe menu", spadek prędkości po WiFi, potrzeba ponownego uruchomienia po wybudzeniu. Te wszystkie objawy miał Mibox pomiędzy build 2167 i najnowszym. Najnowszy jak widzę nadal u niektórych powoduje problemy (a raczej ich nie rozwiązuje, patrz forum). Rozumiem, że każdy chwali swoje. [emoji3] Kolejnym plusem jest możliwość przełączania dźwięku pomiędzy Stereo a DD5.1 na build 2167, co zniknęło w kolejnych buildach.
 14. kapciu75

  Android Oreo

  Rozwiązuje wszystkie problemy, których nie posiada build 2167, które wniosły wszystkie kolejne aktualizacje wyłączając najnowszą. Rzeczywiście udoskonalenie?! Jak widzę cały czas są niezadowoleni nawet po ostatniej aktualizacji. U mnie (build 2167) nie występują spadki szybkości WiFi, box wybudza się praktycznie za każdym razem, zawieszenie występuje "raz na rok" i objawia się w postaci całkowitego zawieszenia, a nie efektu ociężałego urządzenia po wybudzeniu. Uważam, że nie warto aktualizować czegoś co dobrze działa, a do ostatniej aktualizacji nie do końca jestem przekonany czytając Wasze opinie. Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka