Jump to content

Darkman89

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Darkman89

 1. Czwarta ikonka. Klikając w ta ikonkę, wybierasz jedna z chyba 3 opcji powtarzania/odtwarzania. Jedna jest tym czego szukasz, odpowiedzialna za włączenie następnego filmu z proponowanych.
 2. Nie wiem czy to tylko wrażenie ale według mnie polepszyła się jakość dźwięku, jest bardziej mięsisty i głośniejszy. Za to mam problem takie, że jak jest ustawione w opcjach ekranu automatyczne odświeżanie (auto switch resolution from tv) to mam na ekranie takie jakby przepięcia, kropki widoczne na czarnym tle. Muszę wyłączyć np. "color depth settings" i jest ok. Niestety jak wylacze tą opcję to wyłącza mi się też to automatyczne odswiezanie..
 3. Dziękuję Tobie bardzo, działa zainstalowałem ręcznie jakąś nowsza alphe i śmiga.
 4. Po aktualizacji always on display działały mi powiadomienia wszystkich aplikacji i były kolorowe. Kiedy zaktualizowałem do andka 10 AOD wyświetla znowu tylko powiadomienia standardowe tj. SMS, tel, mail. Jak to u Was działa?
 5. Jest aplikacja google zdjęcia na ATV? Czy przez.przegladarke?
 6. Oo Panie. C+, eleveny, HBO. Wszystko działa. Dziękuję bardzo
 7. Spróbuj powyłączać opcje w ustawieniach ekranu. Ja np od aktualizacji nie mogę mieć włączonego autoodświeżania ponieważ widzę jakby takie przepięcia(mrówki) na ekranie szczególnie widoczne w kodi.
 8. Normalna. Jak objeżdża krawędzie, kąty itd. szczotka kręci się dużo szybciej aby wymieść jak najwięcej. Na normalnej powierzchni normalne obroty szczotki absolutnie wystarczają w innym wypadku by pewnie wyrzucał to co ma wciągnąć za bardzo przed siebie.
 9. Jeśli chodzi Tobie o HDMI CEC to ten pierwszy wystarczy.
 10. Wchodzisz w ustawienia - aplikacje - Chromecast android Shell - wyczyść pamięć podręczna, wyczyść dane. Restart miboxa i chromecast działa.
 11. Dzięki za odpowiedź i pomoc ale u mnie wygląda to tak: Nie mogę scalić ani podzielić tego szarego pokoju. Przy pierwszym sprzątaniu miałem drzwi zamknięte i wtedy zrobiłem tak jak Ty czyli pojechałem odkurzaczem aby był w pobliżu pokoju i wjechał sobie tam i zeskanował ten pokój który był zamknięty lecz po sprzątaniu wrócił do bazy i pokój zrobil na szaro bez podziału. No nic.. pewnie muszę puscic go jeszcze raz na sprzątanie całego mieszkania. Ale to już jutro ps. Mam nadzieję że nie będę musiał kasować całej mapy i dać na nowo bo walczyłem z tym aby mapa była pionowo (robił mi cały czas w poziomie) Edit: Obyło się bez kasowania mapy. Szare pola wydzielił sobie jako pokoje Pytanko - od czego zależy jaki kolor będzie miał pokój?
 12. Czy pokoje które są na szaro po którymś odkurzaniu pokoloruje? Przy nowym rysowaniu mapy miałem jeden pokój zamknięty, po 2 odkurzaniu oczywiście wykrył pokój lecz jest na szaro. Nie mogę go też "przerobić" na pokój manualnie.
 13. U mnie pomogła inna przejściówka, kupiłem jakaś z allegro. Na XDA też pisali że ta oryginalna tak robi.
 14. Mam to samo. Ogólnie odczułem że na miui 11 jest gorzej z baterią.
 15. Musisz wejść w ustawienia kodi, zmienic ustawienia na eksperckie lub zaawansowany i w zakladce dzwiek włączyć przesyłanie dźwięku do amplitunera oraz dekodowanie dts AC3 itd. coś jak poniżej.
 16. Ustawienia i jest tam zakładka HDMI cec, potem włączasz pierwszą opcję. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 17. Podpisuję się pod tym rękoma i nogami. Miałem zacięcia i mulenie po wybudzeniu (np po nocy) po włączeniu HDMI cec nie mam już tego problemu. Netflix też chodzi bardzo dobrze. Uważam że ten mibox to bardzo udany zakup. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze asystenta po polsku. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 18. Po włączeniu HDMI cec nie ma u mnie problemu z przycinaniem.
 19. Hej. Czy jest u Was gdzieś opcja trybu kieszonkowego? Chodzi o 10.3.4.0 pfbeuxm. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 20. Można wiedzieć co kupiłeś? Pozdrawiam
 21. Włącz hdmi-cec w opcjach. U mnie pomogło.
 22. Czy mógłbys sprawdzić jak działa łączenie z Spotify ale przez chromecast? U mnie sam przerzuca piosenki, pauzuje a następnie wywala błąd połączenia. Problem też jest z wowoływaniem na telefonie przez asystenta google aby mibox odtworzył cos na YouTube. Wywala komunikat ze włączony jest tryb ograniczony, gdzie wszędzie jest wyłączony. Ale to już chyba problem, ktory dotyczy bardziej samego chromecast na mibox bo wczesniej było ok i normalnie odpalał film/teledysk.
 23. Ja sobie z tym radzę tak, że przytrzymuje przycisk wyłączania i daje uruchom ponownie. Moim zdaniem lepsze to niż odcięcie prądu.
 24. O, jest już asystent na ATV? Czy może mówisz o Google now?
×
×
 • Create New...