bartek07

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About bartek07

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry, Mam launcher Nova i nie widzę w widżetach zegara cyfrowego. Da się ustawić coś takiego bez żadnej innej aplikacji? W Xiaomi Mi A1 było coś takiego mimo, że miałem też Nova Launcher. Redmi Note 8 Pro.
 2. Dzień dobry, Z odznaczoną opcją "Włącz optymalizację MIUI" mam zakładkę "Wielu użytkowników" która mnie trochę denerwuje. Tylko z tą optymalizacją będę mógł ustawić kłódkę dla AquaMail? Wyłączyłem tą opcję ze względu na powiadomienia. Tak przeczytałem w jednym temacie na forum. Jak powrócę tak jak było na początku to powiadomienia będą działać poprawnie i szybko tak jak teraz? Redmi Note 8 Pro.
 3. Dzień dobry, Mam ustawione włączenie ekranu po podniesieniu telefonu i automatyczne odblokowanie za pomocą twarzy. Da się zrobić coś takiego żeby po włożeniu do kieszeni ekran się blokował czy trzeba nacisnąć przycisk wyłączania? Redmi Note 8 Pro.
 4. Dzień dobry, Po otrzymaniu powiadomienia ekran podświetla się na parę sekund. Czy da się zwiększyć ten czas podświetlania? Redmi Note 8 Pro.
 5. Dzień dobry, Jest możliwość włączenia aplikacji Google Pay za pomocą odcisku palca? Nie chcę aby ktoś widział jakie płatności robiłem ani jakie mam karty czy programy lojalnościowe Redmi Note 8 Pro.
 6. Dzień dobry, Mam problem z aplikacją Facebook, nie Messenger. Jak ktoś mnie zaprosi do znajomych to nie mam powiadomienia. Żadne powiadomienie nie działa w tej aplikacji. A wydaje mi się, że mam dobrze ustawione. Redmi Note 8 Pro.
 7. Dzień dobry, Po jakimś czasie na ikonach nie widzę ilości powiadomień. Nova Launcher ciągle prosi o uprawnienia które mu nadałem. Wchodzę w ustawienia Nova w znaczniki powiadomień i prosi o uprawnienia. Redmi Note 8 Pro.
 8. Dzień dobry, Jako, że powiadomienia w Note 8 Pro są pogmatwane i nie zawsze zgadzają się z tym co jest ustawione w aplikacji. Jak macie ustawione powiadomienia i uprawnienia. Skróty ekranu głównego, wyświetlaj wyskakujące okna podczas pracy w tle, wyświetlaj wyskakujące oknka, stałe powiadomienia itd. "Wyświetlaj wyskakujące okna podczas pracy w tle" mam zaznaczone dla wszystkich aplikacji ponieważ myślę, że to są powiadomienia pływające. "Stałe powiadomienia" też ustawione dla wszystkich aplikacji. Gubię się w tych powiadomieniach. Redmi Note 8 Pro.
 9. Dzień dobry, W Xiaomi Mi A1 miałem coś takiego jak pokazywanie o której włączy się alarm na ekranie blokady ekranu. Da się coś takiego zrobić w Note 8 Pro?
 10. Dzień dobry, Mam problem z podwójnymi powiadomieniami np. aplikacji Wiadomości przy wybraniu w panelu powiadomień "MIUI". Na Android jest ok. Załączam screen. Druga sprawa. Nie mogę zaaktualizować w Google Play dwóch aplikacji. Chrome i Facebook. Kolejny problem z otworzenie zrzutu ekranu na komputerze. Robię screena, wysyłam na dropboxa i nie mogę go otworzyć ponieważ pisze, że mam za mało pamięci. Chodzi o przeglądarkę zdjęć na windows 10, przeglądarka fotografii systemu windows. I tylko o screena chodzi. Na IrfanView da się zobaczyć. A inne zdjęcia przesyłane z telefonu działają w przeglądarce windows.
 11. Nillkin Frosted - kupiłem dwa dni temu 35zł z przesyłka i fajna bardzo sztywna jest. Chroni aparat. Ale nie jest tak gruba tylko ma ochronę na aparat.
 12. Zapewne chodzi o UPC które rozprowadza Wi-Free. Ale tam jest maks 2Mbps
 13. Cześć wszystkim, Czy można w kodi wpisać tekst z laptopa? Oglądam mecze wpisując streamy na acestream i szybciej by było po prostu klepnąć CTRL+C, CTRL-V niż wpisywać ręcznie na mi boxie.
 14. bartek07

  Android Oreo

  Jak w Mi Boxie, najlepiej Kodi ustawić dźwięk w filmach tak żeby głos ludzi był wyraźniejszy? Głos ludzi muszę podgłaśniać a jak nagle leci muzyka albo ktoś trzaśnie drzwiami to o dużo muszę zjechać z dźwiękiem w dół.