Jump to content

bartek07

Użytkownicy
 • Posts

  75
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bartek07's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Właśnie odwrotnie. Live Channel był kiedyś na pilocie.. w nowszym jest przycisk Prime Video. I tak są nie plastikowe przyciski a gumowe takie jak masz w normalnym pilocie od TV.
 2. Czy jak zainstaluje oprogramowanie beta OTA4 Beta 0 3015 build to jak wyjdzie oficjalna poprawka to zainstaluje się ona automatycznie czy ręcznie trzeba będzie wgrać?
 3. Ale są chyba różne piloty z przyciskami. Teraz na aukcjach widzę, że przycisk Netflix i Prime Video są na czarnym tle a nie białym. W poprzedniej wersji Xiaomi Mi Box miałem plastikowe przyciski. Kupiłem Xiaomi Mi Box S i mam gumowe przyciski.
 4. U mnie natomiast nie można włączyć głębi kolorów.
 5. Ja mam natomiast problem gdy wyświetla się czarny ekran w filmie to pojawia się ostatnia klatka. Coś takiego jak w załączniku. W tej chwili powinien być czarny ekran.
 6. Czy ktoś testował taką klawiaturę? https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowa-klawiatura-bluetooth-smart-tv-pc-9393396682 edit: zamówiłem tą klawiaturę, zobaczymy co to jest.
 7. Próbowałem zaktualizować ale od 10 minut na telefonie mi pisze "Sprawdzanie..." Jest jakiś inny sposób żeby to zaktualizować z wersji V11.0.2.0.QGGIDXM ? edit: już zadziałało po ustawieniach fabrycznych
 8. A wszystkie teraz mają czarną obwódkę?
 9. Jakie polecacie szkło na powierzchnię przedniego panelu. Chodzi mi nie o sam ekran wyświetlający tylko całą powierzchnię. Teraz mam tylko na wyświetlacz ale zacząłem używać gestów i zaczyna mi to szkło przeszkadzać.
 10. Czyli widzę, że Indonesia ROM ma szybciej aktualizacje. Może szybciej będzie Android 10
 11. Pobawiłem się trochę na tym sofcie Indonesia i mam wrażenie, że brakuje mi trochę dzwonków. Jakie są różnice między Szwajcarią, Stanami i Indie? Chyba te są najbardziej wybieranym regionami.
 12. A czy jak teraz go znowu zablokowałem to żeby go odblokować w razie powrotu do oryginalnego to muszę czekać znowu 168h?
 13. No nie wykrywa. Miflash zwykły wykrywa, miflash unlock wykrywa a Miflash PRO nie wykrywa i zostałem uwięziony bo nie mogę wgrać romu. Debugowanie USB: włączone Instaluj przez USB: wyłączone Debugowanie USB (ustawienia bezpieczeństwa): wyłączone Wybierz aplikację pozorującą lokalizację: nie ustawiono Wybierz aplikację debugowania: nie ma żadnej w cmd, adb devices nie ma żadnego urządzenia a fastboot devices jest urządzenie Starsza wersja MiFlash Pro pomogła (miflash_pro_en_3.3.518.58_setup). Wgrałem ROM Indonesia. Czym się różni zablokowany bootloader od odblokowanego. Chodzi mi czy wgrywać ROM bez blokowania czy z zablokowaniem?
 14. Pomocy, odblokowałem bootloader. Straciłem dane i chciałem wgrać ten indonesia ROM. Ale miflash pro nie wykrywa telefonu nawet na dwóch laptopach. WIFI coś tu ma do rzeczy? Oczywiście w fastboot Można to wgrać za pomocą zwykłego Miflash?
 15. Prędzej coś ze sterownikami. Win 8 nie mam już od kilku lat. Jadę na win 10. Czysta instalacja ale zrobiona kilka msc temu. O formacie nie ma mowy. Mogę sprawdzić na drugim laptopie dziecka.
×
×
 • Create New...