Zmorra

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zmorra

 1. Zmorra

  Gogle VR

  Witam, macie google do tego telefonu godne polecenia? Ciężko znaleźć coś dla telefonu większego niż 6 cali w rozsądnej cenie.
 2. próbowałem przez przeglądarkę chrome, widzi kanały online ale nie da się ich odtworzyć. Również nie da się uruchomić filmów i seriali, wyskakuje komenda żeby skorzystać z aplikacji.
 3. Cześć, Mam problem z myszką, z której nie da się korzystać bez pilota. Np. mogę wejść w ustawienia, ale już nie mogę z nich wyjść, żaden przycisk nie dziala jak klawisz strzałki wstecz na pilocie. Nie mogę również pisać myszka na ekranowej klawiaturze. Netflix również nie reaguje na myszkę. Wiecie czy jest jakaś opcja, gdzie mogę zdefiniować przyciski myszki?
 4. Zmorra

  Android Oreo

  Miałem tak samo, mi box był bezużyteczny, zmienilem router i bajka
 5. Po zmianie routera wifi działa ale mam problem z HBO GO. Raz działa, raz pokazuje błąd 5.1. Na telefonie również raz działa a raz wyskakuje błąd i komunikat żebym uruchomił raz jeszcze aplikacje. Na hotspocie z telefonu działa bez problemu. Miał ktoś z was taki problem u wie jak sobie z tym poradzić?
 6. Zmorra

  Android Oreo

  Mam już nowy router. Nie mam już problemów z Internetem. Netflix działa bez problemów ale mam problem z Hbo go. Wcześniej ciągle się zawieszało, teraz działa już płynnie ale jak chce uruchomić jakiś film to wyskakuje błąd 5.1 Wiecie jak sobie z tym poradzić?
 7. TP Link TL-WR841N. Ale jak udostępniłem wifi przez hotspot w telefonie, to mi box działał beż problemów.
 8. Ja mam tak samo, nie da się używać mi boxa. Zamówiłem nowy router Netgear r6220 o którym parę osób pisało, że działa im bez zarzutu. Jak go otrzymam i przetestuje dam znać.