Darkman89

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Darkman89

 • Rank
  Nowy
 1. Hej. Czy jest u Was gdzieś opcja trybu kieszonkowego? Chodzi o 10.3.4.0 pfbeuxm. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 2. Darkman89

  Android Oreo

  Można wiedzieć co kupiłeś? Pozdrawiam
 3. Włącz hdmi-cec w opcjach. U mnie pomogło.
 4. Darkman89

  Android Oreo

  Czy mógłbys sprawdzić jak działa łączenie z Spotify ale przez chromecast? U mnie sam przerzuca piosenki, pauzuje a następnie wywala błąd połączenia. Problem też jest z wowoływaniem na telefonie przez asystenta google aby mibox odtworzył cos na YouTube. Wywala komunikat ze włączony jest tryb ograniczony, gdzie wszędzie jest wyłączony. Ale to już chyba problem, ktory dotyczy bardziej samego chromecast na mibox bo wczesniej było ok i normalnie odpalał film/teledysk.
 5. Darkman89

  Android Oreo

  Ja sobie z tym radzę tak, że przytrzymuje przycisk wyłączania i daje uruchom ponownie. Moim zdaniem lepsze to niż odcięcie prądu.
 6. O, jest już asystent na ATV? Czy może mówisz o Google now?
 7. Darkman89

  Android Oreo

  Hej. Czy moglibyście sprawdzić czy też macie problem z odtwarzaniem Spotify przez chromecast z telefonu na mibox s? U mnie wygląda to tak, że nie włącza utworu, którego chciałem, tylko włącza następny po czym wywala Spotify z komunikatem "błąd połączenia". Spotify włączone bezposrednio na mibox czy też przez Spotify connect działa prawidłowo. Wyczyściłem też dane aplikacji Spotify na telefonie i mibox czy też aplikacji systemowej chromecast i nic to nie dało..