Jump to content

Darkman89

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Darkman89's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Czwarta ikonka. Klikając w ta ikonkę, wybierasz jedna z chyba 3 opcji powtarzania/odtwarzania. Jedna jest tym czego szukasz, odpowiedzialna za włączenie następnego filmu z proponowanych.
 2. Nie wiem czy to tylko wrażenie ale według mnie polepszyła się jakość dźwięku, jest bardziej mięsisty i głośniejszy. Za to mam problem takie, że jak jest ustawione w opcjach ekranu automatyczne odświeżanie (auto switch resolution from tv) to mam na ekranie takie jakby przepięcia, kropki widoczne na czarnym tle. Muszę wyłączyć np. "color depth settings" i jest ok. Niestety jak wylacze tą opcję to wyłącza mi się też to automatyczne odswiezanie..
 3. Dziękuję Tobie bardzo, działa zainstalowałem ręcznie jakąś nowsza alphe i śmiga.
 4. Po aktualizacji always on display działały mi powiadomienia wszystkich aplikacji i były kolorowe. Kiedy zaktualizowałem do andka 10 AOD wyświetla znowu tylko powiadomienia standardowe tj. SMS, tel, mail. Jak to u Was działa?
 5. Jest aplikacja google zdjęcia na ATV? Czy przez.przegladarke?
 6. Oo Panie. C+, eleveny, HBO. Wszystko działa. Dziękuję bardzo
 7. Spróbuj powyłączać opcje w ustawieniach ekranu. Ja np od aktualizacji nie mogę mieć włączonego autoodświeżania ponieważ widzę jakby takie przepięcia(mrówki) na ekranie szczególnie widoczne w kodi.
 8. Normalna. Jak objeżdża krawędzie, kąty itd. szczotka kręci się dużo szybciej aby wymieść jak najwięcej. Na normalnej powierzchni normalne obroty szczotki absolutnie wystarczają w innym wypadku by pewnie wyrzucał to co ma wciągnąć za bardzo przed siebie.
 9. Jeśli chodzi Tobie o HDMI CEC to ten pierwszy wystarczy.
 10. Wchodzisz w ustawienia - aplikacje - Chromecast android Shell - wyczyść pamięć podręczna, wyczyść dane. Restart miboxa i chromecast działa.
 11. Dzięki za odpowiedź i pomoc ale u mnie wygląda to tak: Nie mogę scalić ani podzielić tego szarego pokoju. Przy pierwszym sprzątaniu miałem drzwi zamknięte i wtedy zrobiłem tak jak Ty czyli pojechałem odkurzaczem aby był w pobliżu pokoju i wjechał sobie tam i zeskanował ten pokój który był zamknięty lecz po sprzątaniu wrócił do bazy i pokój zrobil na szaro bez podziału. No nic.. pewnie muszę puscic go jeszcze raz na sprzątanie całego mieszkania. Ale to już jutro ps. Mam nadzieję że nie będę musiał kasować całej mapy i dać na nowo bo walczyłem z tym aby mapa była pionowo (robił mi cały czas w poziomie) Edit: Obyło się bez kasowania mapy. Szare pola wydzielił sobie jako pokoje Pytanko - od czego zależy jaki kolor będzie miał pokój?
 12. Czy pokoje które są na szaro po którymś odkurzaniu pokoloruje? Przy nowym rysowaniu mapy miałem jeden pokój zamknięty, po 2 odkurzaniu oczywiście wykrył pokój lecz jest na szaro. Nie mogę go też "przerobić" na pokój manualnie.
 13. U mnie pomogła inna przejściówka, kupiłem jakaś z allegro. Na XDA też pisali że ta oryginalna tak robi.
 14. Mam to samo. Ogólnie odczułem że na miui 11 jest gorzej z baterią.
×
×
 • Create New...